خبرهای 19 آذر 92

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 برنامه های انجام شده به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور آباده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده، امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور آباده  به مناسبت روز دانشجو، برنامه های کرسی آزاد اندیشی با موضوع ارتباط با امریکا آری یانه؟ محفل انس با قرآن و عترت، مسابقه کتابخوانی، اعزام دانشجویان به اردوی زیارتی مشهد مقدس، پیاده روی و کوهپیمایی ،  نشست پرسش و پاسخ دانشجویی و اهدای قرآن به دانشجویان را اجرا نمود.

 

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز در دانشگاه پیام نورآباده طشک

کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز در دانشگاه پیام نور آباده طشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورآباده طشک ، با همکاری کارشناسان مرکز بهداشت و امور فرهنگی دانشگاه ، کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز با هدف آشنایی دانشجویان با این بیماری در این دانشگاه برگزار شد. در این کارگاه ، کریمی،کارشناس مرکز بهداشت در خصوص بیماریهای ایدز و راههای پیشگیری از آن و همچنین علائم این بیماری سخنرانی نمود.در پایان نیز دانشجویان سوالات خود را از کارشناس مربوطه مطرح نمودند.

 

برگزاری آزمون های میان ترم به صورت الکترونیکی در دانشگاه پیام نورآباده طشک

تعدادی از آزمون های میان ترم در دانشگاه پیام نور آباده طشک به صورت الکترونیکی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک ،باتوجه به سیاست سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور مبنی بر برگزاری آزمون‌ها به‌صورت الکترونیکی، برای نخستین بار در دانشگاه پیام نور آباده طشک تعدادیاز  آزمون های میان ترم به‌صورت الکترونیکی برگزار شد که برگزاری آزمون‌های الکترونیکی در این دانشگاه همچنان ادامه خواهد یافت.

دانشجویان این دانشگاه از برگزاری آزمون‌های میان  ترم به‌صورت الکترونیکی اعلام رضایت کرده‌اند.

 

بازدید دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور لارستان از سرای سالمندان

بمناسبت روزدانشجو ، رئیس دانشگاه پیام نور لارستان به همراه جمعی از دانشجویان بسیجی از خانه مهر لارستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان در این بازدید وصال رئیس دانشگاه پیام نور لارستان طی سخنانی در تجلیل از سالمندان و لزوم توجه نسل جوان با سالمندان ، خاطر نشان ساخت : " سالمندان سرمایه های ارزشمند هر خانواده و جامعه و عامل برکت هستند."

 

اختتامیه نمایشگاه تولیدات دانشجویی دانشگاه پیام نور بیضا

نمایشگاه تولیدات دانشجویی این دانشگاه که به مدت 3روز در زمینه تولیدات دانشجویان برگزار گردید با تقدیر از برگزارکنندگان این نمایشگاه به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بیضا،در این نمایشگاه ده نفر از دانشجویان تولیدات خود را به نمایش گذاشتند.

 

کسب مقام دوم والیبال دانشگاه پیام نور فسا در مسابقات بزرگداشت روز دانشجو

تیم والیبال پسران دانشگاه پیام نور فسا در مسابقات والیبال شهرستان فسا به مقام  دوم دست یافت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، این دوره از مسابقات به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو در بین تیم های مختلف از دانشگاههای مختلف شهرستان فسا برگزار شد که تیم ها بصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند و تیم والیبال این دانشگاه پس از رویارویی با  حریفان خود مقام دوم این مسابقات را از آن خود کرد.

 

تریبون آزاد "رابطه با آمریکا آری یا نه" در دانشگاه پیام نور فسا برگزار شد

تریبون آزاد  «رابطه با آمریکا آری یانه»، همزمان با بزرگداشت روز دانشجو، در دانشگاه پیام نور فسا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فسا، در این برنامه تریبون آزاد که به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد افراد موافق و مخالف به بیان نظرات خود پرداختند . همچنین مسئولین دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی به عنوان ناظر در این برنامه حضور داشتند.

در ابتدای برنامه،اردالی با بیان ضرورت نقد سالم اظهار داشت : آنچه در تریبون آزاد مهم است گفتن افکار به صورت آزاد است و نکته مهم این است که فضای دانشگاه به گونه ای فراهم است که هرکس می تواند دیدگاه خود را آزادانه مطرح نماید.در ادامه با طرح سوالاتی مبنی بر نظر افراد در ارتباط با ارتباط با آمریکا و دلایل موافقت یا مخالفت با این مسئله، دانشجویان به پاسخگویی  و بیان دیدگاههای خود پرداختند.مخالفان ،دلایل مخالفت خود را با برشمردن جنایت های مرتکب شده توسط این ابرقدرت و بیان اهداف  آمریکا در برقراری این ارتباط توضیح دادند و عنوان کردند اهداف امریکا در برقراری این مذاکرات به نفع ایران نیست. در مقابل موافقان به برقراری ارتباط با آمریکا،اظهار داشتند برقراری ارتباط برمبنای سه اصل عزت، حکمت و مصلحت باید انجام شود، در این صورت سازنده خواهد بود.آنان برقراری ارتباط با امریکا را به عنوان عاملی در برطرف شدن تحریم ها و بهبود اوضاع اقتصادی ایران معرفی کردند.

 

برگزاری همایش آسیب های اجتماعی در فضاهای مجازی در دانشگاه پیام نور جهرم

همایش آسیب های اجتماعی "تخلفات اینترنتی ،کاربرهای بانکی ،اداری،موبایل و ماهواره " با حضورمسول  پلیس فتای جهرم در دانشگاه پیام نور این شهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور جهرم در این همایش یک روزه که با حضور دانشجویان و مسولین این دانشگاه برگزار شد، مرادی مسول پلیس فتای جهرم به معرفی پلیس فتا یا پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پرداخت و با ذکر اینکه مباحث فضای مجازی بسیار گسترده می باشد، بیان داشت :کلیه صوت ها ،تصویرها ،کل روابط و ارتباطات وهرچیزی که از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال یابد در حیطه فضای مجازی قرار می گیرد.

مبحث مربوط به ویجت و فیس بوک از جمله مباحثی بود که مرادی  بصورت مشروح به آن پرداخت. وی مبدع شبکه اجتماعی فیس بوک را مارک زاکربرگ از چهره های یهودی و اسرائیلی  با هدف پیشبرد اهداف شیطان پرستی و فراماسونی دانست . مرادی با برشمردن دو گروه منتقدین و طرفداران فیس بوک ،این شبکه اجتماعی را مانند یک چاقوی دو لبه دانست که اگر در دست یک جراح باشد منجر به نجات جان یک انسان می شود وهمین وسیله در دست یک جانی و قاتل منجر به گرفتن جان یک انسان می شودمسول پلیس فتای جهرم در بحث عدم نفوذ ناپذیری فیس بوک آنرا چندان قابل اعتماد وغیر قابل نفوذ ندانست  و با ذکر مواردی از هک شدن صفحات شخصی در این شبکه اجتماعی توسط افراد خبر داد و قرار دادن اطلاعات شخصی در این صفحه اجتماعی را بسیار مضر دانست و علت این امر را ذخیره شدن این اطلاعات در سرورهای خارجی نظیر کشور اسرائیل دانست.

 وی اظهار داشت : آنها از طریق مواردی نظیر چت کردن افراد می توانند حتی جنبه های روحی و روانی شما را تست کنند مرادی در بخش دیگری از سخنان خود یک معضل بزرگ در شهرهای بزرگ را موضوع ویجت  برشمرد. وی که خود از متخصصین کشوری در زمینه ویجت می باشد نفوذ پذیری را از  معایب بزرگ آن برشمرد و گفت: براحتی کلیه اطلاعات شما از این طریق در ظرف چند دقیقه می تواند تخلیه شود.  وی با ذکر مصادیق عینی از پرونده  های مجرمانه موجود در این زمینه نظیر موارد پخش عکس ها و فیلم ها و اطلاعات محرمانه شخصی در فیس بوک و ویجت  از دانشجویان خواست که به این فضای های مجازی اعتماد نکنند. مسول پلیس فتای جهرم جنبه آسیب های روحی و روانی این محیط ها را که از عوارض جنگ نرم می باشد نیز یاد آور شد و عنوان نمود : هیچ کس در فضای مجازی معلوم نیست که چه کسی هست و آسیب های روحی و روانی  ناشی از اعتماد ی است که ممکن است در فضای مجازی ایجاد شود. مرادی در بخش دیگری از سخنان خود مطالبی را در خصوص امنیت گوشی های تلفن همراه هوشمند نظیر نحوه استفاده و محافطت  از وای- فای در گوشی های همراه ، داشتن شماره سریال جهت حفظ اطلاعات ، نحوه محافطت از لپ تاب ، خاموش بودن جی پی اس و رمز گذاری بر روی سیم کارت و گوشی ها جهت حفط امنیت و اطلاعات آنها  بیان داشت .وی بلوتوث و وای- فای را از ناامن ترین پروتکل های موجود دانست و درخواست نمود که هیچ وقت در موارد غیر ضرور روشن نباشد . وی در پایان با ذکر همه موارد از دانشجویان خواست که اطلاعات شخصی و حریم های شخصی خود را حفظ کنند و مواطب هکرها باشند تا به اطلاعات شخصی آنها دست پیدا نکنند.

 

دانشجوی پیام نور جهرم موفق به کسب گواهینامه MBA از آکادمی Alliance  کانادا و TUV آلمان شد

 علی مصلی نژاد  دانشجوی رشته فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور جهرم موفق به کسب گواهینامه MBA از آکادمی بین المللی Alliance کانادا و TUV آلمان شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور جهرم، علی مصلی نژاد از دانشجویان پر تلاش و ایده پرداز رشته فناوری اطلاعات(IT) این دانشگاه موفق به کسب گواهینامهMBA  در بزرگترین کنفرانس بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار، از آکادمی بین المللی Alliance  کانادا و TUV آلمان شد.

گفتنی است این کنفرانس با هدف مرور دستاوردهای نوین مدیریت راهبردی کسب و کار توسط پژوهشگران،اندیشمندان و خلاقان مدیریت ایران و تقدیر از پیشکسوتان علم مدیریت  با همکاری شخصیت های بین المللی از جمله درایتون برد(مرد اول بازاریابی جهان) و آکادمی های TUV International و Alliance و UMEF ژنو سوئیس و انجمن مدیریت راهبردی کسب و کار ایران  برگزار شد.

 

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع "مذاکره ایران و آمریکا"  در دانشگاه پیام نور خنج

کرسی آزاد اندیشی با موضوع مورد  بحث "مذاکره ایران و آمریکا" با حضور پرسنل دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و جمعی از دانشجویان در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور واحد خنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد خنج، در این گردهمایی تعدادی از دانشجویان با توجه به دانش سیاسی خود نظریات موافق و مخالف خود را در این خصوص مطرح نمودند، سپس امان اله فتحی، کارشناس این دوره برگزاری کرسی آزاداندیشی با توجه به نظریات و شبهات مطرح شده سخنانی را بیان نمود.  وی گفت: مشکل اصلی آمریکا با ایران اسلام ناب است. و در ادامه افزود: بیداری اسلامی که در منطقه فراگیر شده الگو گرفته از انقلاب اسلامی ایران و مقاومت مردم در برابر استکبار جهانی است.

 

تجدید میثاق دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان با شهدا در روز دانشجو

دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور سروستان قبور مطهر شهدای گمنام را عطرافشانی و گلباران کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سروستان، به مناسبت روز دانشجو و همزمان با آغاز ماه صفر بسیجیان دانشگاه پیام نورومردم شهید پرور روستای مومن آباد سروستان پس از قرائت زیارت پرفیض عاشورا مزار مطهر شهدای گمنام را عطر افشانی و گلباران کردند.

در حاشیه این مراسم زینب مکفی دیبا، روایتگر سیره شهدا در جمع دانشجویان به بیان خاطراتی از شهدا پرداخت .

وی اظهار داشت:حاجاتتان را از شهدا طلب کنید شهدا امامزادگان عشقند، زیبا و بی منت حاجت میدهند .

مکفی در بیان خاطرات شهید صیاد شیرازی گفت: زمانی که مقام معظم رهبری به این شهید بزرگوار سردوشی اعطا کردند شهید گفت:من خوشحال نیستم که سردوشی گرفتم خوشحالی من از این بابت است که ولایت فقیه از من راضی است وچندی بعد پس از شهادتش امام فرمود:دلم برای صیادم تنگ شده است.

روایتگر سیره شهدا از معجزه خدا در ایران گفت، از شهید سید احمد پلارک ، شهیدی که مزار پاکش همیشه بوی عطر می دهد

هنگامی که پیکر پاک این شهید را در بهشت زهرای تهران در قطعه 26 به خاک می سپارند بوی گلاب تا چند متر اطراف مزار این شهید احساس می شود و نیز سنگ قبر این شهید همیشه نمناک می باشد بطوری که اگر سنگ قبر شهید پلارک را خشک کنید از طرف دیگر سنگ نمناک می شود.

در پایان مراسم دانشجویان با حضور بر مزار مطهر  شهدا و عطر افشانی و نثار شاخه گل با آنها تجدید میثاق کردند.

 

بهره برداری از موتورخانه ی ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ در روز دانشجو

موتورخانه ی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ در روز دانشجو به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ و به نقل از بهمنی ریاست دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ ، عملیات اجرایی موتورخانه ساختمان آموزشی جدیدالاحداث این داشگاه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در مدت زمان 2 ماه توسط پیمانکار تاسیساتی شرکت سرآمدان صنعت خورنگان به اتمام رسید و در روز دانشجو راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهمنی از تلاشهای دکتر مظلومیان ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان در جذب اعتبار مذکور و همچنین از واحدهای عمران و مالی استان به جهت همکاری با این دانشگاه در اتمام این پروژه تشکر و قدردانی نمود.

 

 

برگزاری نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ با حضور ریاست دانشگاه

نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجوییدانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ با حضور ریاست دانشگاه در روز دانشجو برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ ، در 16 آذر و ایام گرامیداشت روز دانشجو؛ امور فرهنگی دانشگاه اقدام به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی نمود.

بهمنی ریاست داشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ ،هدف از برگزاری این جلسه ، برقراری ارتباط مستمر و موثر دانشجویان با مسئولین دانشگاه ، آشنایی متقابل دانشجویان و مسئولین از سیاستها، چالشها و موانع موجود در فعالیت ها و نیز ایجاد محملی مناسب در بهره گیری از نظرات و پیشنهادات ارزشمند دانشجویان می باشد.

بهمنی عمده پرسشهای دانشجویان را حول محورهای آموزشی و رفاهی و دانشجویی عنوان کرد که ریاست محترم دانشگاه ضمن پاسخی جامع به تمامی پرسشها و قول پیگیری جدی و مساعدت در رفع نواقص ، گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه های فرهنگی، آموزشی، اداری ، عمرانی و رفاهی را ارائه نمود و به بیان اهداف و سیاستهای کلی دانشگاه پیام نور ششده و قره بلاغ در ارتقاء سطح علمی، تقویت بنیه دینی و فرهنگی ، توسعه فضای آموزشی و نیز اجرای دقیق آیین نامه ها و ضوابط موجود دانست.

 

برگزاری مسابقه سودو کو در دانشگاه پیام نور لارستان

یک دوره مسابقات فکری سودوکو در دانشگاه پیام نور لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لارستان در این مسابقه که با همت واحد فرهنگی  و به مناسبت روز دانشجو برگزار شد ،تعداد 30 نفر از دانشجویان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بر اساس این گزارش در پایان به تیم اول این مسابقه هدیه ی نفیسی اهدا گردید.

 

غبار روبی قبور شهدای گمنام توسط دانشجویان پیام نور زرقان

دانشجویان پیام نور زرقان با حضور در محل یادمان شهدای گمنام قبور شهدای گمنام را غبار روبی کردند.

به گزارش روابط عمومی زرقان،  دانشجویان بسیجی پیام نور زرقان با حضور در پارک آزادگان ،محل یادمان شهدای گمنام به آنان ادای احترام کرد ه و قبور مطهر دو شهید گمنام را با گلاب شستشو دادند.


مطالب مشابه :


عملکرد دانشگاه پیام نور بیضا

عملکرد دانشگاه پیام نور بیضا. ارائه گزارش بهمن ۸۷ تا بهمن ۸۸. توسط جناب آقای ایلان
خبرهای مراکز و واحدها - 26/11/90

انتشار کتاب تحلیل بازاریابی مدرن توسط عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بیضا. کتاب تحلیل
خبرهای مراکز

برگزاری اردوی تفریحی اساتید پیام نور بیضا به مناسبت هفته معلم. به گزارش روابط عمومی دانشگاه
خبرهای مراکز و واحدها - 6 آبان ماه

جلسه هم اندیشی مسئولین کانونهای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیضا دانشگاه پیام نور
خبرهای 16 آذر 92

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بیضا، در حاشیه نمایشگاه تولیدات دانشجویی حجة
خبرهایی مراکز - 28 فروردین ماه 91

طرح غربالگری فشار خون در دانشگاه پیام نور
خبرهای 19 آذر 92

برنامه های انجام شده به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور دانشگاه پیام نور بیضا.
اخبار مراکز و واحدهای دانشگاه ژیام نور استان فارس - 26/2/90

فعالیت دانشگاه پیام نور دربخش حجاب وعفاف و ولایتمداری امام جمعه بیضا دراین دیدار
تعبیر خواب دانشجویی/طنز

همه چیز درمورد دانشگاه پیام نور بیضا، بلوار جمهوري اسلامي، بلوارخلیج
خبرهای بیست وسوم آذر

خبرهایی از فعالیت های بسیج دانشجویی در پیام نور بیضا مقدس در دانشگاه پیام نور بیضا
برچسب :