/سه انتصاب در دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی/

رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه منصوب شد

جلسه معارفه رییس دانشگاه مرکز ارومیه و معاون آموزش و پژوهشی و تحصیلات تکمیلی آذربایجان غربی با حضور رییس دانشگاه پیام نور استان در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)؛ دکتر علی ظهری رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی؛ با اشاره به اینکه تجربه مدیریت ها در وضع کنونی نه تنها امتیاز محسوب نمی شوند بلکه قبول زحمت اضافه است گفت: قبول مسوولیت بیشتر به جهت پیشبرد اهداف دانشگاه است.

ظهری  با اشاره به اینکه رییس جدید دانشگاه از اعضای سیستم پیام نور و سابقه ی ریاست در دانشگاه پیام نور را در سال های گذشته داشته اند، اعلام کرد: انتظار می رود که این تغییر و تحول در راستای توسعه بیش از پیش دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه موثر و مفید باشد.

در ادامه "کمال باقرزاده هوشمندی" سرپرست  پیشین دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه با بیان اینکه همگی باید بصورت یکصدا بدنبال پیشرفت دانشگاه با شیم گفت: سعی کنیم همگی در کنار هم و با هم برای پیشرفت مجموعه کار کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه کانون جوشش، خلاقيت و جايگاه ترويج فرهنگ و علم آموزي است گفت: دانشگاه بايد مبتني بر استفاده از بهترين فرصت‌ها براي آموختن و زندگي بهتر و مهيا شدن به منظور ورود به عرصه‌هاي مديريت و سازندگي کشور باشد.

دکتر "حسن الوداری" رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه نیز در این جلسه با بیان اینکه ارتباطات یکی از عناصر موفقیت در هر مجموعه ای است، گفت: ارتباطات درون سازمانی در این مجموعه کم رنگ است که با تلاش همه ی همکاران به ارتقای این موضوع خواهیم پرداخت.

گفتنی است؛ دکتر "حسن الوداری" دارنده دکتری مدیریت از دانشگاه تهران و سابقه 8 سال ریاست در دانشگاه های پیام نور خوی و ماکو را داشتند که امروز به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه معارفه شدند.

همچنین شایان ذکر است؛ دکتر "خلیل فائزی" دارنده دکتری ادبیات فارسی با حفظ سمت " ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نقده" بعنوان معاون آموزش و پژوهش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی معارفه شد.

برپایه این گزارش؛  پیش از این "کمال باقرزاده هوشمندی" کارشناس ارشد حسابداری برای قوام دانشگاه، مسوولیت اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه را بعنوان سرپرست دانشگاه برعهده داشتند که امروز بعنوان " معاون اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه" معارفه و از زحمات " امید طائری" معاون پیشین اجرایی دانشگاه پیام نور  مرکز ارومیه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان مراسم نیز حکم انتصاب رییس و معاونین جدید مرکز ارومیه و استان، توسط رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی به آنان اهدا شد.


مطالب مشابه :


معرفی رشته برق قدرت

دانشجویان برق-قدرت دانشگاه کمال ارومیه - معرفی رشته برق قدرت - Student electricity-Power Perfection Urmia University
جزوه PDF ریاضی عمومی

دانشجویان برق-قدرت دانشگاه کمال ارومیه - جزوه PDF ریاضی عمومی - Student electricity-Power Perfection Urmia University
جزوه برنامه سازی کامپیوتر Matlab

دانشجویان برق-قدرت دانشگاه کمال ارومیه - جزوه برنامه سازی کامپیوتر Matlab - Student electricity-Power
/سه انتصاب در دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی/

جلسه معارفه رییس دانشگاه مرکز ارومیه و معاون برپایه این گزارش؛ پیش از این "کمال
قبول شدگان دانشگاه منطقه مرگور

کافی نت دانشجو زیوه - قبول شدگان دانشگاه منطقه مرگور - ( کلبه دانشجو ) دانشگاه کمال ارومیه.
اسماعیل یوسف نژاد

دانشگاه ارومیه (نازلو) آموزشکده فنی شهید قاضی دانشگاه کمال ارومیه. دانشگاه صبا
لیست دانشگاههای غیرانتفاعی

دانشگاه شیخ بهائی (غیر دولتی موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی کمال - ارومیه
انتقاد از همکلاسی ها

گروه زمین شناسی دانشگاه ارومیه ورودی 90 - انتقاد از همکلاسی ها - Urmia University Department of Geology.90 input
دیار همکلاسی

گروه زمین شناسی دانشگاه ارومیه ورودی 90 - دیار همکلاسی - Urmia University Department of Geology.90 input
برچسب :