اوباما، پيام آور مرگ بن لادن

samadi20110502034725763.jpgاسامه بن لادن رهبر شبکه تروريستي القاعده sedrbx1zn9xg1irjfken.jpg 25217.jpg باراک اوباما رئيس جمهور امريکا، در جريان يک سخنراني تلويزيوني خبر مرگ اسامه بن لادن رهبر شبکه تروريستي القاعده را اعلام کرده است.
وي با اعلام اينکه جسد بن لادن در اختيار امريکا قرار دارد، تاکيد کرد که نيروهاي امريکايي در جريان يک عمليات ويژه موفق شدند اسامه بن لادن رهبر شبکه تروريستي القاعده را هدف قرار دهند. 

باراک اوباما در جريان سخنان تلويزيوني خود در همين خصوص تصريح کرد: " من به مردم امريکا و جهان مي‎گويم که امريکا در جريان يک عمليات، اسامه بن لادن رهبر القاعده و تروريستي که مسول مرگ هزاران زن و مرد و کودک بي‎گناه است را هدف قرار داد و کشت." 

وي همچنين اعلام کرد که مرگ بن لادن نتيجه تلاش شبانه روزي نيروهاي سرويس اطلاعات و جاسوسي امريکا بوده است. 

رئيس جمهور امريکا همچنين با تشکر از پاکستان به خاطر همکاري اين کشور در آنچه که او از آن به عنوان مبارزه با تروريسم ياد کرد، خاطر نشان کرد که همکاري پاکستان به امريکا کمک کرد تا به محل اختفاي بن لادن پي ببرد. 

بر اساس اين گزارش، پيشتر يک مقام امريکايي بي‎آنکه به جزئيات بيشتري در خصوص چگونگي مردن بن لادن اشاره کند، اعلام کرد که جسد بن لادن پيدا شده است. 

وي همچنين از پيش اعلام کرده بود که خبر مرگ اسامه بن لادن قرار است از جانب رئيس جمهور امريکا به اطلاع عموم مردم رسانده شود. 

بر اساس اين خبر، گفته شده است که يک مقام پاکستاني نيز از مرگ بن لادن و پيدا شدن جسد وي در خانه‎اي در نزديکي اسلام آباد پايتخت پاکستان خبر داده بود. 

خبر مرگ اسامه بن لادن رهبر شبکه تروريستي القاعده درست ده سال پس از آن منتشر مي شود که برج‎هاي دوقلوي مرکز تجارت جهاني نيويورک در تاريخ يازدهم سپتامبر سال 2001 ميلادي هدف حمله قرار گرفت و به کلي تخريب شدند. 

در جريان اين حملات تروريستي، حدود 3 هزار تن از شهروندان امريکايي جان خود را از دست دادند. 

هدف قرار گرفتن برج‎هاي دو قلو در نيويورک، دستاويزي را به مقامات امريکايي داد تا آنان در راستا با برنامه‎اي که آن را " مبارزه با تروريسم" ناميدند، به افغانستان لشگر کشي کرده و آتش جنگ را در منطقه روشن کنند. 

در جريان لشگر کشي امريکايي‎ها و نيروهاي خارجي تحت امر آنان به افغانستان، تا کنون هزاران زن و مرد و کودک بي‎گناه قرباني شده‎اند. 


مطالب مشابه :


حماسه یادگاران مرگ – بخش دوم، نامزد سه جایزه آکادمی اسکار شد

بن تن و - حماسه یادگاران مرگ – بخش دوم، نامزد سه جایزه آکادمی اسکار شد - ای قهرمانان پیروز
اوباما، پيام آور مرگ بن لادن

خبر مرگ اسامه بن لادن رهبر شبکه در جريان اين حملات تروريستي، حدود 3 هزار تن از
مادر

بن تن و - مادر - ای قهرمانان پیروز باشین در مبارزه با شیاطین (42)مرگ تدریجی یک
10 نکته که درباره ی هر پاتر نمی دانید

بن تن و - 10 نکته که درباره ی هر پاتر نمی دانید - ای قهرمانان پیروز باشین در مبارزه با
بن تن

عشق رونالدو - بن تن - ضد پازل مانیا بن 10 2268 بن 10 alienx فضای مرگ 3794 بن 10 مسابقه
برچسب :