۱۱۸ غير قابل دسترس شد

سامانه تلفنی 118 ضمن ایجاد اختلال غیر قابل دسترس شد و متقاضیان تا لحظه انتشار خبر قادربه برقراری تماس با این سامانه نشدند، این در حالی است که از قبل هم هیچ اعلام خرابی خطوط از سوی شرکت مخابرات نیز به کاربران نشده بود و همین امر باعث سردرگمی مردم شده است.

گفتنی است، چندی پیش مدیر کل خدمات مخابراتی استان تهران از واگذاری 118 به مجموعه خدمات اول خبر داده بود و اظهارداشت: هم اکنون 800 اپراتور فعال در 118 به عنوان کارکنان این پیمانکار در این سامانه مشغول به کار هستند.

به گفته ابوالقاسم آزاد تا پیش از این 12 پیمانکار با 800 اپراتور سامانه 118 مخابرات را دراختیار داشتند، ولی در شرایط حاضر این 12 پیمانکار تحت عنوان خدمات اول به فعالیت خود در این سامانه ادامه می دهند.

وی با بیان اینکه با این شرایط خدمات دهی سامانه 118 مطابق با گذشته خواهد بود، ادامه داد: اما قراراست شرکت خدمات اول سرویس های این سامانه را گسترش دهد و در حوزه های مختلف وارد شود.

با تمام این تفاضیل تاکنون علت و دلیل این اختلال نه از سوی مخابرات و نه از سوی مجموعه خدمات اول اعلام نشده است و کسی نیز پاسخگوی متقاضیان نیست.

این اختلال و ترافیک خطی در حالی صورت گرفته است که روزانه نزدیک به یک میلیون تماس با سامانه تلفنی ۱۱۸ تهران صورت می گیرد همچنین که ترافیک خطوط 118 در روز شنبه که روز اول کاری در هفته نیز هست در اوج قرار دارد و بار ترافیک این شبکه در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته نیز افزایش می یابد.


مطالب مشابه :


شرایط جدید جذب نیرو در شركت مخابرات

مرکز اطلاعات تلفنی 118 تهران - شرایط جدید جذب نیرو در شركت مخابرات - - مرکز اطلاعات تلفنی 118
همه چیز در رابطه با مرکز 118

مرکز اطلاعات تلفنی 118 تهران - همه چیز در رابطه با مرکز 118 - - مرکز اطلاعات تلفنی 118 تهران
نوشهری ها پس از 118 بار موفق به برقراری تماس نشدند

مرکز اطلاعات تلفنی 118 تهران - نوشهری ها پس از 118 بار موفق به برقراری تماس نشدند - - مرکز
اعلام آدرس‌ها در 118

مدیرکل خدمات مخابراتی شرکت مخابرات استان تهران از راه اندازی سیستم مکانیزه اعلام آدرس در
آيين‌نامه‌ي استخدام و پرداخت مخابرات براي ارسال به وزارت كار آماده شد

مرکز اطلاعات تلفنی 118 تهران - آيين‌نامه‌ي استخدام و پرداخت مخابرات براي ارسال به وزارت كار
۱۱۸ غير قابل دسترس شد

سامانه تلفنی 118 ضمن ایجاد اختلال غیر قابل دسترس شد و متقاضیان تا لحظه انتشار خبر قادربه
برچسب :