نمونه ای از چیدمان یک نشیمن زیبا و شیک!


* جزییاتی متفاوت 2-ssdecor.jpg
در اتاق پذیرایی مبلمان چرمی با کوسن‌هایی طراحی شده زیبایی خاصی به اتاق بخشیده است. می‌تواند اطراف اتاق پذیرایی خود را به روش عثمانی تزیین کنید. وجود آیینه  در اتاق به بازتاب نور و روشن شدن آن کمک می‌کند.     * آشپزخانه ای مناسب و راحت 3-ssdecor.jpg
دیوارهایی با بافتی به رنگ سفید آشپزخانه شما را فریبنده می‌کند. با روشی که ما به شما توصیه می‌کنیم  می‌توانید آشپزخانه کوچک و باریک خود را  تبدیل به مکانی دلباز و مناسب کنید اما خانم‌های خانه دار باید توجه کنند که در این روش مجبورند از کابینت‌هایی که در زیر میز تعبیه می‌شوند استفاده کنند و همچنین برای گذاشتن دستمال‌های آشپزخانه، چاقوها و لوازم آشپزی  از دیوارها کمک بگیرند. یک گلدان پرتقالی روشن پر از گل‌های تازه ، و یک جاظرفی سبز زیبا می‌تواند آشپزخانه شما را به مکان شادی پر از رنگ‌های زنده تبدیل کند.
 
* زیبا و با سلیقه 4-ssdecor.jpg
برای نوشتن یادداشت و یا مطالب ضروری ، می‌توانید نقطه ای از دیوار آشپزخانه خود را تبدیل به یک تخته سیاه کنید. كابینتی‌های چوبی در دسترس و انتخاب خوبی هستند. چلچراغ‌های شیشه ای که  ازسقف آویزان می‌شوند انتخاب جالبی برای آشپزخانه به شمار می‌آیند.
 
* معمولی اما خوشایند 5-ssdecor.jpg
در اتاقی كه  مجاز از دیگر بخش‌های خانه  است، می‌توانید میزهای مرمری را در بالای اتاق قرار دهید. صندلی‌هایی با چوب خیزران و کاغذدیواری‌های سبز ترکیب جالب و جدیدی به اتاق شما می‌دهند. با کمک گرفتن از صنایع دستی و همچنین نور کمرنگ  می‌توانید فضای مدرن و بسیار زیبایی برای خانه خود ایجاد کنید.
  
 
* یك اتاق آفتاب گیر زیبا 6-ssdecor.jpg
برای اتاق آفتاب گیر شما ما رنگ سبز نعنایی و سفید را پیشنهاد می‌کنیم که فضایی سرزنده و در عین حال آرامش بخش به اتاق شما هدیه می‌دهند. آجرهای تیره کف اتاق بین قسمت‌های مختلف  خانه یك سایه روشن جالب ایجاد می‌کنند. برای اجزای دیگر اتاق نیز می‌توانید از چلچراغ‌های درخشان و پرتلالو، و میز مارک "لوکیت" ، و گلدان‌های شیشه ای استفاده کنید که به اتاق تان شما شادابی و درعین حال احساس آرامش می‌دهند.
 
*  زیبا و روشن 7-ssdecor.jpg
می توانید صندلی‌های کلاسیک اتاق نشیمن تان را  با کوسن‌های سفید زیبا تزیین کنید. دیوارهای به رنگ روشن خانه شما نیز می‌تواند با کاغذ دیواری‌هایی با نقش‌های مرغان زرین بال و درختان پرشاخ و برگ تزیین شوند.
 
* یک فضای هنرمندانه 8-ssdecor.jpg
ما برای اتاق نشیمن شما یک پیشنهاد مخصوص داریم. می‌توانید اتاق نشیمن خود را که پذیرای مهمانان و دوستان است را با یک پیانوی زیبا و خیره کننده با اثاثیه چوبی کنده کاری شده تزیین کنید. یک کاغذدیواری شیک و یک قالیچه از پوست گاو در جلوی پیانوجلوه اتاق شما را صدچندان می‌کند. در ضمن برای اطراف شومینه تان نیز می‌توانید با قرار دادن چند صندلی با پارچه‌های دست باف ابریشمی راحت ، قالیچه ای طلایی رنگ و  همچنین یک سری ظروف قوه خوری طلایی رنگ زیبا روی میزی قهوه ای رنگ فضایی آرامش بخش و خودمانی برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.
* سبك فقیرانه 9-ssdecor.png
صاحب خانه‌هایی كه دوست دارند اثاثیه کهنه و قدیمی خود را کنار بگذارند و آنها را با اثاثیه جدید و زیبا تعویض کنند اما به علت کمبود امکانات قادر به چنین کاری نیستند، می‌توانند میز سنتی و قدیمی خود را با یك روكش طراحی شده به رنگ سبز نعنایی به مبلمانی نو و شیک تعویض کنند.  
* گرم و مطبوع 10-ssdecor.jpg
صندلی‌های قهوه ای گل میخ کاری شده زمانیکه با کوسن‌های آبی و قهوه ای ست می‌شوند بسیار شیک و زیبا از کار در می‌آیند. ترکیب رنگی باید در اثاثیه تکرار شده و با لوازم کوچک طلایی یا برنزی در میان اتاق فوق العاده می‌شوند.
 
 
* لوازم مجلل 11-ssdecor.jpg
اتاق نشیمن طبقه دوم معمولا فضای مورد علاقه صاحبخانه‌هاست. صندلی‌هایی به سبک ویکتوریا با مبلمانی نقره ای رنگ كه با كوسن‌های سفید یا زرد تزیین می‌شوند انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. می‌توانید در مقابلا دیوار آجرنمای طراحی شده اتاق تان نیز یک آیینه بسیار بزرگ و اثاثیه ای قدیمی قرار دهید، همچنین می‌توانید از یک گلدان شیشه ای استوانه ای شکل مدرن استفاده کنید، که بین لوازم و مبلمان آنتیک و قدیمی شما و لوازم مدرن اتاق تعادل ایجاد کند.
* ترکیب آبی و نارنجی 12-ssdecor.jpg
اتاق پذیرایی پوشیده با مبلمان چوبی سبک ویکتوریا با رنگ‌های روشن و رنگی ترکیب بسیار جالبی می‌شود. تختخواب آبی با پارچه کشمیر و کوسن‌هایی نارنجی رنگ وقتیکه با ملافه‌های نازک و طراحی شده ست می‌شوند فضایی بسیار زیبا و دلنشین بوجود می‌آورند. شیشه‌هایی با سایه روشن‌های تیره نیز زیبایی خاصی به اتاق شما خواهند داد.
 
* طرح‌هایی با رنگ قرمز 13-ssdecor.jpg
قرار دادن صندلی‌های شرقی متعلق به دوران 1960  به رنگ قرمز در میان اتاق یک انتخاب بسیار جالب است و در مقابل  دیوارهای بی رنگ فضای جالبی می‌شود.
* فضای رسمی 14-ssdecor.jpg
دفتر کار در طبقه سوم فضایی تمیز و مدرن با اثاثیه ای به سبک قرون وسطی است. سقف بلند،  كف اتاق با چوب آبنوس احساس شکوه و بزرگی در اطرافیان القا می‌کند ، اما وجود مبلمان نرم برای مهمانان احساس راحتی و آرامش بخش به ارمغان می‌آورد. همچنین ترکیب رنگ‌های قهوه ای ،سفید و نارنجی به فضای اتاق حس شادابی و سرزندگی می‌دهد.
 
* اتاق خوابی مورد توجه 15-ssdecor.jpg
در اتاق خواب اصلی، ترکیب سیاه و سفید واقعا جلب نظر می‌کند. اگر تاج تخت خواب تان با رنگ سیاه و به سبک سنتی طراحی شده باشد، در حالیكه یك میز کرم رنگ کنار تخت تان قرار داده باشید چشم‌اندازی بسیار زیبا و شیک ایجاد می‌کنید.  یك بالش كرم رنگ روی تخت خواب‌هارمونی جالبی با تخت خواب سیاه رنگ شما خواهد داشت.


مطالب مشابه :


رنگ و تزئین جام _ لیوان _ گلدان های شیشه ای

رنگ و تزئین جام _ لیوان _ گلدان های شیشه ای روبان دوزی،مدل لباس،تزیین شمع و رمیده ;
آموزش پتینه کاری روی گلدان شیشه ای

آموزش پتینه کاری روی گلدان شیشه ای تزیین غذا; تزیین
سبزه در گلدان شیشه ای با سنگهای زینتی

کاشتن سبزه عید در گلدان شیشه ای که زیر آن سنگهای تزئینی رنگی باشد ایده تزیین سنبل هفت
گلدان های شیشه ای و رنگی برای تزیین خانه

گلدان های شیشه ای و رنگی برای تزیین 15 مدل گلدان کروی برای تزیین
تزئین حیاط با گلدان های بطری شکل معلق

"با ابتکاری ساده، گلدانشیشهای جالبی خواهید داشت. (آموزش نحوه بریدن بطری های شیشه ای از
پتینه - تزیین شیشه با گلهای لاله عباسی

تزیین شیشه با یکسان پشت گلها و فضای شیشه ای خالی گلدان مورد نظر را
ایده های ساده برای تزیین گلدان های ساده

ایده های ساده برای تزیین گلدان ای برای هر گلدان تا و بعد شیشه هایش را به
نمونه ای از چیدمان یک نشیمن زیبا و شیک!

بسیار بزرگ و اثاثیه ای قدیمی قرار دهید، همچنین می‌توانید از یک گلدان شیشه ای تزیین
برچسب :