پیاده سازی سامانه اتوماسیون اداری (E-Org ) در شرکت پیراحفاری ایران

باتوجه به تغییرات گسترده و پیشرفتهای بدست آمده در مرحله فن آوری اطلاعات و ارتباطات در دهه های اخیر، تجدید نظر در مسایل مختلف سازمانی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. در همین راستا، با عنایت به تاکید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب ، با همت و تلاش همه جانبه مدیریت ، کارکنان شرکت پیراحفاری و همچنین پشتیبانی و همکاری واحد اتوماسیون اداری ( معاونت سیستم های اطلاعات مدیریت و خدمات رایانه ای)،پیاده سازی سامانه اتوماسیون اداری (E-Org) بطور کلی در شرکت پیراحفاری ایران صورت گرفته است. بنابراین از این پس دریافت و ارسال تمامی مکاتبات مرتبط با این شرکت با استفاده از سامانه مذکور انجام خواهد گرفت.

شایان ذکر است، گردش مکاتبات در قالب کاغذی، مشکلات عدیده ای چون کندی گردش مکاتبات، حجم بالای مصرف کاغذ، گم شدن نامه ها و ... را به همراه دارد. بنابراین سازمان الکترونیک (E-org) که یکی از جدیدترین و کلیدی ترین دستاوردهای عصر دیجیتال محسوب می گردد، سازمان ها را یاری می دهد با حذف کاغذ (paperless ) و همچنین حذف مراحل زاید فرآیندهای دستی و محدودیت هایی که از این بابت در سازمان بوجود می آید، فعالیت ها و روال های عملیاتی موجود خود را بهبود بخشند و از انجام کارهای مستمر و خسته کننده جلوگیری شود و پرسنل سازمان نقس سازنده تری را در روا لگردش عملیات و اسناد ایفاد نمایند.

بدین ترتیب همواره سازمان، پویایی خود را حفظ خواهد کرد و علاوه برآن بهینه سازی عملیاتی و ساختاری در نحوه عملکرد سازمان ها به وجود خواهد آمد که تاثیر مستقیمی بر زمان صرف شده ، دقت، سهولت، هزینه و امنیت رعایت شده برای انجام کارها دارد و در مجموع موجب ارتقاء بهره وری سازمانی می گردد.


مطالب مشابه :


پیاده سازی سامانه اتوماسیون اداری (E-Org ) در شرکت پیراحفاری ایران

پیاده سازی سامانه اتوماسیون اداری ارسال تمامی مکاتبات مرتبط با این شرکت ملی حفاری
نمونه مکاتبه ناظر با مجری یا کارفرما در کارگاه ساختمانی (نمونه1)

دیوان عدالت اداری سامانه شرکت ملی گاز کد ملی و کد رهگیری سامانه ثبت
معدنکاران برای اخذ تسهیلات اکتشاف نگرانی نداشته باشند

7- شرکت در جشنواره ملی حرکت و و کاستن از حجم مکاتبات اداری حفاری در
عملکرد دو سالانه شورای اسلامی شهر ارومیه

هکذا برای انجام امور اداری شورا با شرکت های حفاری در شرکت ملی پخش
نمونه نظریه کارشناسی اختلاف کارفرما وپیمانکار

مربوط به حفاری و لوله گذاری اداری سامانه اینترنتی شرکت ملی گاز
نحوه نامگذاری روستاهای ترکمن

مردم داشت.حفاری های باستان و هویت ملی منطقه همچون مکاتبات اداری دولتی
اصول حاکم بر قراردادهای پیمانکاری دولتی

«ملیت و وابستگی ملی نباید مانع « کلیه مکاتبات، دعوتنامه ها را که در اثر حفاری و
برچسب :