ارسال مدارک ارتقا رتبه شغلی

  به: کلیه ی آموزشگاه ها ، پژوهش سراها ، سالن های ورزشی و دوایر اداری

    موضوع : ارسال مدارک ارتقا رتبه شغلی

    سلامٌ عليکم

   با احترام ، به اطلاع کلیه ی همکاران محترم می رساند در اجرای بخشنامه ی شماره 69/710-28/12/91 وزارت متبوع ، در خصوص برخورداری از رتبه های شغلی ، شایسته است نسبت به تهیه و تحویل مدارک متصدیان مشاغل آموزشی شامل آموزگار ، دبیر ، هنرآموز ، مدیر و معاون و . . . ( بجز خدمتگزار ، سرایدار ، انباردار ، راننده ، آشپز و کارپرداز ) بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی که با توجه به شرایط احراز رتبه شغلی ( قید شده در راهنمای پیوستی ) مشمول برخورداری از رتبه های پایه ، ارشد ، خبره و عالی شده و یا خواهند شد ( تا پایان سال 1392 ) حداکثر تا تاریخ 06/04/92 با توجه به تذکرات زیر اقدام گردد .

     شایسته است هر یک از همکاران با توجه به رتبه ای که استحقاق دریافت آن را در سال جاری دارند نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم ها اقدام نموده و در اسرع وقت به امور اداری تحویل نمایند .

تذکرات :

1 ـ مشمولین کلیه ی رتبه ها ملزم به تکمیل و تحویل فرم درخواست ( فرم شماره ی 3 ) به صورت دستی به همراه بقیه ی مدارک می باشند .

2 ـ در مورد رتبه های خبره و عالی افراد زیر مشمول تکمیل و تحویل فرم ها و تجربیات مدون با توجه به مفاد این بخشنامه می باشند :

      الف ـ همکارانی که از تاریخ 01/08/91 تا پایان سال 1391 بازنشسته شده اند .

      ب ـ همکاران شاغلی که یکی از رتبه های خبره یا عالی را در سنوات قبل ( یعنی از تاریخ 01/10/89  تا پایان سال 1392 ) دریافت کرده اند . ( عواقب ناشی از عدم ارسال مدارک این گونه افراد ـ با توجه به این شیوه نامه ـ متوجه خود همکار خواهد بود )

      ج ـ همکاران شاغلی که از ابتدا تا پایان سال 1392 ( دقیقاً 29/12/1392 ) استحقاق دریافت یکی از رتبه های خبره و عالی را دارند .

3 ـ از انجام هرگونه تغییر ( جابجایی ، کم و یا اضافه نمودن ) در عناوین و فیلدهای فرم های ارسالی خودداری نمایید . ( منظور فرم های 1 و 2 رتبه های خبره و عالی است که به صورت Word به پیوست ارسال گردیده و نیاز به تایپ دارد )

4 ـ اطلاعات مورد نیاز در فرم های « 1 و 2 » ( ویژه ی رتبه های خبره و عالی ) به صورت جداگانه برای هر کارمند تایپ شده و اصل فایل و پرینت آن به همراه مدارک تحویل گردد .

5 ـ فایل تجربیات مدون به صورت تایپ شده و صرفاً در قالب فایل pdf  ارسال گردد ( نیازی به ارائه ی پرینت تجربیات مدون نمی باشد ) . توضیح این که مستندات تجربیات مدون همکاران باید در ارتباط با رشته شغلی ( مندرج در حکم کارگزینی ) و حتی المقدور در یکصد صفحه A4  تهیه گردد و دارای فهرست ، شماره صفحه و منابع بوده و به مسائل مرتبط به رشته ی شغلی ، چالش ها ، مشکلات ( موانع ، محدودیت ها ، فرصت ها و تهدیدها ) و ذکر راهکارها اشاره ی مستقیم گردد .

6 ـ از اسکن و قراردادن هرگونه مدارک یا مستندات غیر ضروری نظیر « فرم 502 ـ فرم ارزشیابی ـ تقدیرنامه و . . . » در فایل تجربیات مدون جداً خودداری نمایید .

7 ـ در مورد سوابق تجربی ( بند 2 فرم شماره 1 ) نیازی به ذکر محل خدمت و سال های خدمت به صورت مجزا نبوده و فقط کافی است دوره های تصدی پست های مختلف از ابتدای خدمت را به صورت متوالی تکمیل نمایید .

8 ـ منظور از میانگین امتیاز مکتسبه طول دوره ی ارزشیابی ( بند 3 فرم شماره 1 ) میانگین نمرات ارزشیابی 6 سال منتهی به استحقاق ارتقا رتبه ی شغلی مورد نظر می باشد .

9 ـ در فرم شماره 1 ( جدول بند 4 ) ثبت دوره های آموزشی مرتبط با رسته و رشته ی شغلی مد نظر می باشد .

10 ـ گواهینامه های ارائه شده در هنگام کسب رتبه های پایین تر ، قابل ارائه و استفاده در رتبه های بالاتر نمی باشد .

11 ـ کپی گواهینامه ها و فرم ارزشیابی توسط مدیر آموزشگاه برابر اصل شده و به همراه مدارک تحویل گردد .

12 ـ مدیران محترم جهت توجیه و توضیح بخشنامه ، همکاری نموده و از ارجاع همکاران به امور اداری ، جهت گرفتن توضیحات ، جداً خودداری نمایند .

13 ـ از آنجایی که صدور احکام رتبه های خبره و عالی پس از تایید وزارت متبوع صورت می گیرد رسیدگی به مدارکی که پس از انقضای تاریخ مذکور ارسال گردد مقدور نمی باشد .

14 ـ همکاران جهت تحویل مدارک فقط روزهای فرد هفته مراجعه نمایند .


مطالب مشابه :


رشته های هنرستان در یک نگاه

هنرآموز - رشته های هنرستان در یک نگاه - پل آموزشی در جهت ارتقاء سطح دانش در زمينه مهندسي
موضوعات تجربیات مدون فرهنگیان

تجربیات مدون تجربیات روش تدریس فیزیک 2 تجربیات هنرآموز کامپیوتر تجربیات
روند ارتقائ طبقه شغلی و رتبه شغلی کارکنان درقانون مدیریت خدمات کشوری جهت اطلاع همکاران محترم فرهنگی

مستندسازی تجربیات طبق توضیحات زیر pdf 2 (آموزگار ،دبیر، هنرآموز، مدیرومعاون واحدهای
خوش آمدید

اینجانب هنرآموز تاکنون تجربه وبلاگ نویسی نداشته ام ولی قصد دارم در این وبلاگ تجربیات
تجربیات گرانبها

تجربیات گرانبها. متن 1- در صورت امکان هنرآموز یک کار کرد برای هر ماه تهیّه کند و به
ارسال مدارک ارتقا رتبه شغلی

به تهیه و تحویل مدارک متصدیان مشاغل آموزشی شامل آموزگار ، دبیر ، هنرآموز تجربیات مدون
فراخوان مقاله

*تجربیات خلاق در روند هنراموز هنرستان در شهرستان
روندارتقای شغلی

مستندسازی تجربیات طبق توضیحات زیر pdf 2 (آموزگار ،دبیر، هنرآموز، مدیرومعاون واحدهای
اسامی هنرآموزان فعال گروه حسابداری کاردانش

نام هنرآموز شاخه ی کاردانش استان سیستان و بلوچستان است ، که برای تبادل تجربیات
فصلنامه دبیرخانه راهبری برق کشور

نظر به اهمیت اطلاعات تخصصی- علمی و استفاده از تجربیات ارزنده همکاران محترم،دبیرخانه
برچسب :