آگهي استخدام شركت مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران تــوانيـــر (سراسری)

شركت مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران

تــوانيـــر

شركت مادر تخصصي توانير ، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي  مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری ،از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب ( حداقل 50٪ امتياز آزمون كتبي ) در شركت هاي وابسته ( غير دولتي ) به صورت قراردادي استخدام مي­نماید.

الف) جدول نيازهاي استخدامي كه از طريق آزمون كتبي جذب خواهند شد.

براي ديدن جدول نيازهاي استخدامي اينجا كليك كنيد.

ب) شرايط عمومي:

1- داشتن تابعيت ايران

2- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني دائم براي آقايان

3-  عدم اعتياد به مواد مخدرو دخانيات

4- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

5- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند

6- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

7- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

8- دارا بودن شرايط احراز شغل

9- عدم منع قانوني براي استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان­ها

ج) شرايط اختصاصي:

داشتن شرايط سني به شرح زير :

·         حداكثر26 سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از 02/10/1364)

·         حداكثر 30 سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از  02/10/1360)‌

·         حداكثر32 سال براي مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر (متولدين بعد از 02/10/1358)‌

تذكر1: موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر از مراجع ذيصلاح به حداكثر سن افزوده مي­شود:

-      افراد خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر ،مادر، برادر و خواهر) و فرزندان رزمندگاني كه 6 ماه متوالي يا 9 ماه متناوب به طور داوطلبانه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل خدمت نموده اند به ميزان پنج سال.

-         مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت 24 ماه.

-      سابقه كار مفيد و مرتبط در داخل صنعت آب و برق حداكثر 8 سال (96 ماه)  و خارج از صنعت آب و برق حداكثر 4 سال (48 ماه) ، مشروط به پرداخت حق بيمه به سازمان­هاي بيمه معتبر.

تذكر2:كارت مربوط به وضعيت نظام وظيفه و گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان بايستي در تاريخ 02/10/90 آماده و صادر شده باشد و به همراه تأييديه پرداخت حق بيمه در موعد مقرر (توضيح 3) ارائه گردد.

توضيح1 : از آنجا که بیست و پنج (25) درصد نیازهای استخدامی (خارج از فرآيند آزمون كتبي) به فرزندان (شهداء،جانبازان پنجاه درصد وبالاتر و آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند) و همچنین پنج (5) درصد سهمیه استخدامی به سایر جانبازان،آزادگان، رزمندگان و همسرو فرزندان آنان اختصاص یافته است لذا این عزیزان جهت استفاده از سهميه­هاي مربوطه، به ادارات بنياد شهيد و امور ايثارگران مرکز استان خود جهت معرفی به اداره کل اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید وامور ایثار گران تهران  مراجعه فرمايند تا مراتب از طريق آن اداره كل به وزارت نيرو اعلام گردد.

اين موضوع شامل حال یکی از فرزندان همكاران شهيد، جانباز 25٪ به بالا و آزاده صنعت آب و برق نيز مي گردد.

توضيح 2: معلولين محترم نيز جهت استفاده از سهميه­هاي مربوطه(3درصد)، به سازمان بهزيستي استان خود جهت معرفی به اداره کل اشتغال و کار یابی سازمان بهزیستی کشور مراجعه فرمايند تا مراتب از طريق آن اداره كل به وزارت نيرو اعلام گردد.

توضيح 3: ارائه اصل مدارك مربوط از سوي پذيرفته شدگان به منظور تطبيق مدارك و تكميل پرونده براي انجام مصاحبه به شركت، حداكثر 5 روز پس از اعلام نتايج آزمون مي باشد. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شود، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي او ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام،  اقدام لازم طبق قوانين ومقررات به عمل خواهد آمد.

تذکر3:جزئيات مربوط به سهميه هاي اختصاص يافته، در همين سايت اينترنتي (در انتهاي صفحه اطلاعيه)ذكر شده است.

تذکر4: به منظور بهره مندي افراد ذيربط از سهميه هاي مربوطه، ضروري است بنیاد شهید وامور ایثار گران و سازمان بهزیستی کشور حداكثر تا تاريخ 30/09/90  نسبت به معرفی  افراد از بین افراد بومی(تعریف بومی در بند 1 قسمت موارد  قابل توجه آمده است)  اقدام نمایند.

د) چگونگي ثبت نام:

داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در اين آگهي بايستي حداكثر تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 21/09/1390 از طريق همين سايت اينترنتي (در انتهاي صفحه اطلاعيه) اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.

1- داوطلبان بايد نسبت به واريز مبلغ( 50000) پنجاه هزار ريال به حساب سيبا شماره  2175199003008  به نام حساب رابط درآمد اختصاصي مؤسسه آموزش عالي صنعت آب و برق  نزد بانك ملي ايران شعبه فلسطين شمالي تهران كد 604 (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) اقدام و شماره پيگيري فيش بانكي(14 رقمي) را با دقت و به طور كامل در فرم ثبت­نام درج نمايند.

توضيح 1: داوطلبان شركت در آزمون استخدامي شركت توزيع نيروي برق استان هرمزگان از پرداخت هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

توضيح2: مبلغ هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نمي گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اينترنتي، جدول نيازهاي استخدامي (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصيلي مورد نياز در رشته شغلي مربوط را كاملاً‌ مطالعه و بررسي نموده و فايل رايانه اي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شده در بند ” ه” آماده نمايند. پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند آگاهي از وضعيت پذيرش، نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون الزامي بوده و داوطلب بايستي آن ها را شخصاً به انجام برساند.

3-  ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبل از روزهاي پايان مهلت، سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. بديهي است جهت داشتن فرصت كافي براي مشاهده وضعيت پذيرش و ويرايش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود. شايان ذكر است كه ويرايش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام، تا ساعت 11  روز سه شنبه مورخ 22/09/90  نيز امكان پذير خواهد بود.

4-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود در نگهداري اصل فيش بانكي واريزي دقت نمايند زيرا هنگام دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، شماره پيگيري فيش بانكي (14 رقمي) با اطلاعات سامانه بانك ملي ايران مقايسه گرديده و سپس امكان چاپ كارت فراهم مي شود.

5- مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

تذكر: نكته مهم آگاهي از وضعيت تأييد يا عدم تأييد شرايط داوطلبان پس از انجام بررسي هاي لازم جهت حضور در جلسه آزمون مي باشد. بنابراين توصيه مي شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزينه «وضعيت پذيرش»، از وضعيت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نياز و امكان، با استفاده از گزينه «ويرايش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشكل يا تصحيح اطلاعات اقدام نمايند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت مي توانند با شماره تلفن مجري آزمون ، مربوط به شركت انتخابي خود ، مندرج در «جدول ز» (در انتهاي صفحه اطلاعيه) تماس حاصل نمايند .

هـ) راهنما و نحوه ثبت نام :

1- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد. 2- كليد Caps Lock صفحه كليد خاموش باشد. 3- از زدن كليد (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جدا كردن كلمات از يكديگر، از كليد فاصله(Space)  استفاده نماييد.4- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است. 5- كد ملي را به صورت كامل (با درج صفر) ‌و بدون خط تيره وارد نماييد. 6- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي 4×3 (تمام رخ، زمينه روشن و جديد)‌، با فرمت JPG و با حجم حداكثر40 كيلوبايت استفاده نماييد. 7- پس از تكميل شدن اطلاعات، داوطلبان بايد شماره پيگيري ثبت نام ارائه شده را يادداشت نمايند. ضمناً‌ امكان چاپ اطلاعات وجود دارد. 8- شماره پيگيري فيش بانكي شامل حروف، اعداد و علائم مي باشد (14 رقم)، فيلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شكل و ترتيب تكميل نماييد.

و) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:

1- ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اينترنتي ،  از طريق همين سايت و از تاريخ 29/09/90 انجام خواهد پذيرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 02/10/90 در آدرس هايي كه در زمان ارائه كارت اعلام مي گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاري آزمون براي هر شركت در جدول ” ز ” (در انتهاي همين صفحه) ذكر شده است).

3 – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روي كاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامي است. در غير اينصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگيري خواهد گرديد.

موارد قابل توجه:

1-    درشرایط مساوی اولويت استخدام با داوطلبان بومي مي باشدو در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (50)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ شده است.  داوطلب بومی به داوطلبی  گفته می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:الف)محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد. ب) حد اقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدائی،راهنمایی و متوسطه)را در محل مورد تقاضا ی استخدام طی کرده باشد. ج)فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی،راهنمایی ویا دبیرستان) با محل مورد تقاضا ی استخدام یکی باشد نیز بومی آن محل تلقی می گردد. د) در صورتی که در شهرستان محل استخدام داو طلب استخدام  وجود نداشته باشد بومی استان با شرایط فوق بومی تلقي مي گردد.

2- در هر يك از رشته‌هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع مي‌توانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌هایا مقطع بالاتر امكان‌پذير نمي باشد. افرادي كه داراي مدرك تحصيلي نا پيوسته در مقطع كارشناسي و بالاتر مي باشند، اجازه شركت در آزمون رشته هاي شغلي تكنسيني و كمك كارشناسي را ندارند و در صورت كتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولي ایشان در هر مرحله از آزمون ملغي اعلام خواهد شد.

3- پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت مي پذيرد. مسؤوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهدبود.

4 –  دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون مي باشند.

5 -  قبولي در آزمون به منزله استخدام قطعي نمي‌باشد بلكه استخدام شامل قبولي در آزمون كتبي و مصاحبه‌، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح مي‌باشـد.

6 - پذيرفته‌شدگان نهايي مي‌بايستي آمادگي خدمت و اشتغال به كار در هر يك از شهر‌هاي استان حوزه فعاليت كه در جدول نياز هاي استخدامي  تعيين شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن پانزده (15) سال تعهد خدمتي به صورت محضری در رشته شغلي و محل خدمت تعيين شده به شركت مي باشند.

7 - هر داوطلب فقط مي تواند  تنها براي يك رشته شغلي در شركت مورد نظر خود در اين آزمون ثبت نام نمايد.

ز)‌ جدول مشخصات شركت ها و مجريان آزمون:

براي مشاهده مشخصات و جزئيات شركتها و مجريان آزمون اينجا كليك نمائيد .

براي مشاهده جزئيات مربوط به سهميه هاي قانوني در آزمون اينجا كليك نماييد.

براي مشاهده مواد (دروس) و جزئيات آزمون كتبي اينجا كليك نماييد.

براي ثبت نام در آزمون استخدامي 02/10/90 اينجا كليك نماييد.


مطالب مشابه :


شرکت نفت استخدام می کند "جدید جدید"

خانه مهندسی برق - شرکت نفت استخدام می کند "جدید جدید" - مقالات- اخبار- تحلیل علمی- بازار كار- معرفی كتاب- بررسی رشته های مرتبط- نرم افزار.
آگهي استخدام شركت مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران تــوانيـــر (سراسری)

شركت مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران. تــوانيـــر. شركت مادر تخصصي توانير ، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي
ثبت نام در سامانه آزمون های استخدامی شرکت برق منطقه ای فارس

شرکت برق منطقه ای فارس در نظر دارد جهت تکمیل بانک اطلاعات متقاضیان کار و شناخت پتانسیل نیروی ... عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمانها
آگهي استخدام شركت ملي گاز ايران

بستك - آگهي استخدام شركت ملي گاز ايران - یک بستکی غربت نشین .... که کم کم بستک داره واسم بوی غربت میده...اما نمیشه ازش دل کند!
استخدام در شرکت برق،شرکت نفت،بانک،شهرداریها،استخدام در معدن گل گهر و سرچشمه

وبلاگ تخصصی دانشجویان ارشد و دکترای برق - استخدام در شرکت برق،شرکت نفت، بانک،شهرداریها،استخدام در معدن گل گهر و سرچشمه - ازمون دکترای برق -کنکور
دانلود سوالات استخدام وزارت نیرو سال 94

دانلود سوالات استخدام وزارت نیرو سال 94 ... دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت ، انتقال حرارت ... دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت مدیریت تولید برق.
راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

تعریف بومی برای داوطلبان استخدام در شرکت نفت فلات قاره : در این آزمون بومی به .... شیمی و مهندسی برق صرفاً ثبت نام نموده و نیاز به شرکت در آزمون کتبی ندارند.
.آگهي استخدام شركت ملي گاز ايران جهت تامين نيروي انساني مورد نياز مجتمع گاز پارس جنوبي

18 آوريل 2011 ... شرکت ملي گاز ايران در نظر دارد بمنظور تأمین بخشي از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي واقع در استان بوشهر-
استخدام شرکت ملی گاز ایران

به گزارش نامه به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران مهندس امیری در این رابطه افزود: شرکت ملی گاز ایران برای تامین نیروی انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
گفتگـوی صریـح بـا رئیس اداره بـرق اوز

سپس آقایان محمد رفیع نظافت، موسی جابری، کامل افزونی، و مرحومان دلکش و اسماعیل سیفایی که از کارکنان نیروگاه اوز بودند به استخدام اداره برق در آمدند و مشغول به
برچسب :