شهرک مدرن امام رضا(ع)

معرفی
با مشارکت شرکت بنیان توسعه و عمران هادی “شهرک مسکونی امام رضا (ع)” به عنوان یکی از بزرگترین، مدرن ترین و مجهزترین شهرک های مسکونی کلانشهر تهران در غرب تهران و در مجاورت اتوبان شهید همت در زمینی به مساحت ۱۱۳ هکتار در ۵ پهنه در دست احداث می باشد. این مجتمع عظیم شامل ۵۲ ساختمان مسکونی و ۱۸,۰۶۷ واحد مسکونی و مجموعه های بزرگ تجاری، رفاهی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی است که در قالب یک طرح جامع مدرن و زیبای شهری در غرب تهران خودنمایی می نماید. پهنه های مسکونی ذکر شده فراخور نیازشان با دیگر کاربری ها در قالب کار و فعالیت همراه می باشند که شامل فعالیت هایی تحت عنوان فرهنگی، مذهبی، ورزشی، گردشگری – تفریحی، بهداشتی – درمانی، آموزشی، تاسیسات و تجهیزات شهری و ذخیره کاربری های خدماتی با زمینه فضای ورزشی روباز و محوطه سازی های خاص و … می باشند. تعریف فضاهای تجاری لوکس از جمله مجموعه بزرگ تجاری چهار باغ در سایتی به مساحت ۴۷ هکتار در مرکزی ترین قسمت زمین، از نقاط قوت این مجتمع می باشد.

11.jpg

دسترسی آسان به آزادراه تهران- کرج و مجاورت با اتوبان شهید همت و اتوبان در دست احداث شهید حکیم و نزدیکی به طولانی ترین خط متروی تهران از شرق به غرب از دیگر ویژگی های این مجتمع می باشد.

ساخت این شهرک در 6 پهنه برنامه ریزی شده است که ساخت سه پهنه A,B,C در اولویت کاری قرار گرفته است. پهنه A در مراحلی پایانی ساخت بوده و تعدادی از برجها نیز به اعضا و خریداران تحویل گردیده است.

پهنه B در ضلع جنوبی بزرگراه همت و در موقعیتی استثنایی واقع شده است. ساخت بزرگترین مرکز تفریحی خاورمیانه با نام هزار و یک شهر در شمال این پهنه و دید کوهستان و دریاچه و طراحی و کیفیت ساخت بی نظیر برجهای مدرن پروانه ای شکل از دیگر مزایای این پهنه است. اجرای این پهنه توسط شرکت عمران هادی صورت میگیرد .

پهنه C در ضلع غربی پهنه A و جنوب پهنه B واقع شده است و توسط تعاونی های چهار گانه ارتش در حال اجرا است.


مطالب مشابه :


شهرک مدرن امام رضا(ع)

معرفی با مشارکت شرکت بنیان توسعه و عمران هادی “شهرک مسکونی امام رضا (ع)” به عنوان یکی از
نحوه خرید امتیاز در پهنه های مختلف شهرک امام رضا(ع)

ساخت و ساز برجهای مسکونی در این شهرک توسط شرکت عمران هادی شرکت بنیان توسعه و عمران
طرح هادی روستایی چیست؟

طرح هادی روستایی • شرکت ساروج پی - ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط
طرح هادی روستایی چیست؟

بر اساس آئین نامه نحوه بررسی و تصویب طرحهای توسعه عمران هادی ، عمران یا شرکت آبفای
طرح هادی روستایی

بر اساس آئین نامه نحوه بررسی و تصویب طرحهای توسعه عمران هادی ، عمران یا شرکت آبفای
طرح هادی روستایی چیست؟

بر اساس آئین نامه نحوه بررسی و تصویب طرحهای توسعه عمران هادی ، عمران یا شرکت آبفای
سید هادی میرمیران

√وبلاگ جامع و تخصصی دانلود مهندسی عمران√ - سید هادی و تخصصی دانلود مهندسی عمران
برچسب :