ویژه کنکور 93 - کارنامه سبز

کارنامه مخفی ( کارنامه سبز یا کارنامه نهایی)

خیلی از بچه ها در مورد کارنامه مخفی داوطلبان پرسیده بودن . این کارنامه اخرین چیزیه که قراره به دست شما برسه و کار شما با سازمان سنجش تمومه! این کارنامه به شما نشون میده که اخرین رتبه قبولی تو رشته ای که انتخاب کردین چند بوده و شما چه رتبه ای رو داشتید( رتبه کنکور نه ها! رتبه بندی دانش اموزانی که اون رشته رو انتخاب کردن ) این یه نمونه از کارنامه مخفیه یکی از دوستانه که به زحمت پیداش کردم

این کارنامه خوبی ای که داره اینه قبولی یا عدم قبولی شما رو تو تمام رشته هایی که بعد از اون رشته ای ک قبول شدین نشون میده . طبق سنوات گذشته شما میتونستید بعد از اطمینان از قبولی تو رشته دیگه درخواست تغییر رشته بدید که طبق گفته زیر از سازمان سنجش انتقال به رشته دیگه ربطی به اون سازمان نداره  و بستگی به دانشگاه مبدا و مقصد داره .

سوال : کارنامه نهایی ازمون سراسری چیست و چه زمانی بر روی سایت سازمان قرار می گیرد و آیا می توانیم پس از دریافت و مشاهده کارنامه نهایی به اولویتهای انتخابی بعدی یا پایین تر تغییر رشته دهیم؟

براي كليه پذيرفته شدگان و هم چنين آن دسته از داوطلباني كه فرم انتخاب‌رشته اينترنتي خود را تكميل نموده اند ولي پذيرفته نشده اند ، كارنامه علمي حاوي رتبه داوطلب در هريك از كد رشته هاي انتخابي در بين متقاضيان كد رشته مزبور در سهميه مربوط، با توجه به نمره كل وي در همان كد رشته و همچنين رتبه آخرين نفر پذيرفته شده در هر يك از كد رشته هاي انتخابي و اطلاعات مفيد ديگر در دهه اول مهرماه از طريق سايت سازمان در اختيار آنان قرار داده خواهدشد.

لازم به ذکر است از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.ضمنا تغییر رشته ؛انتقال و جابجایی به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود.


 

البته این سوال مربوط به دوسال قبل هست . امسال سازمان سنجش تو اطلاعیه اخیرش فقط گفته کارنامه نهایی در دهه اول مهر روی سایت قرار میگیرد .

جهت اطلاع كليه داوطلبان:                1-براي كليه پذيرفته‌شدگان و هم چنين آن‌دسته از داوطلباني كه فرم انتخاب‌ رشته اينترنتي خود را تكميل نموده‌اند ولي پذيرفته نشده‌اند، كارنامه علمي حاوي رتبه داوطلب در هريك از كد رشته‌هاي انتخابي در بين متقاضيان كد رشته مزبور در سهميه مربوط، با توجه به نمره كل وي در همان كد رشته و همچنين رتبه آخرين نفر پذيرفته‌شده در هر يك از كد رشته‌هاي انتخابي و اطلاعات مفيد ديگر در دهه اول مهرماه در سايت سازمان قرار داده خواهد شد.


مطالب مشابه :


خبر - کارنامه مخفی یا کارنامه سبز

مرجع تخصصی کنکوریها - خبر - کارنامه مخفی یا کارنامه سبز - وقتی که چترت خداست بگذار باران
ویژه کنکور 93 - کارنامه سبز

مرجع تخصصی کنکوریها - ویژه کنکور 93 - کارنامه سبز - وقتی که چترت خداست بگذار باران سرنوشت هر چه
كارنامه كارنامه كارنامه ي داغ

كارنامه كارنامه بایست از تاریخ 92/04/22جهت تکمیل پرونده سبز رنگ برای دانش
کارنامه نهایی تحصیلات تکمیلی 89

کارشناسی ارشد فیزیک 92-93. اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با كارنامه بـــرگ سبــز
به اين ميگن كارنامه

soomar cafe net - به اين ميگن كارنامه - سومارهیچ وقت تعطیل نیست - soomar cafe net
برنامه سالانه دبیرستان علامه طباطبایی 1 در سال تحصیلی 93-92

صدور كارنامه 45 فقدان فضای سبز درضمن اولويت های اساسی مدرسه براي سال تحصيلي 93-92 به
منابع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مقطع كارشناسي ارشد سال تحصيلي 93-92; مشاهده كارنامه اوليه آزمون کارشناسی ارشد فضای سبز
منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مشاهده كارنامه اوليه آزمون تحصيلات منابع کارشناسی ارشد 92, پایگاه خبری فضای سبز
برچسب :