دانلود تیتراژ سریال ققنوس (ساخته شده در فارسی وان)

ساخته  و ویرایش و افکت شده در فارسی وان

تیتراژ آغازین :   کلیپ مربوطه

کلیپ کفیت اصلی

تیتراژ پایانی یکی از قسمتها :   کلیپ مربوطه

ققنوس (درام -- 2004
http://www.mbcpro.co.kr منبع

امبیسی سری درام (60 "* 16eps)

عشق زمان است. عشق نیاز دارد فقط "زمان مناسب". آن دلیل این که شما دوست او کمتر است که شما جدا نیست. بهشت همسر شما به ارمغان می آورد روح خود را در زمان زمان است فقط "حق".
"ققنوس" به شما نشان می دهد که کار این آسمان است.
یک زوج جوان که به شدت کاهش یافت ، اما در عشق که نمی تواند با هم وجود دارد چون زمان بود و نه فقط حق برای آنها. سال توسط و این دو دیدار مجدد منتقل می کند. فوت و فن و از ثروت خود را وضعیت سوئیچ ها و محیط. دختر میلیونر در حال حاضر درد و رنج هم دست از واقعیتهای نگونبخت در زندگی می شوند. از سوی دیگر ، خود یتیم حمایت از دانشجویان در حال حاضر انجام تاجر ثروتمند. در حال حاضر این دو نفر مورد نظر در جهان با چشم متفاوت است. دختر بچگانه آموخته است در نهایت خشونت در جهان و آن مرد با یک بار پیچ خورده تا به ذهن آموخته شده برای لذت بردن از عرض ذهن داشته باشند.
در پایان ، این دو شروع به درک یکدیگر ، بنابراین پس از رسیدن به زمان مناسب "".

جانگ ، Sae - Hoon (عمل توسط جستجوگرها - لی جین)
او توسط پدر بزرگ شد و بزرگ شد تا ساختمان تا جاه طلبی های بزرگ برای موفقیت و شهرت. بعد از آن او از دست رفته پدر خود را به تصادف اتومبیل و آغاز به کار به عنوان یک کار پاره وقت در ایستگاه های گاز به زندگی خود. زندگی او در واقع یک مشکل است ، اما او طبیعی نابغه به دنیا آمد که دارای یک بورس تحصیلی در مدرسه از دست رفته هرگز. یک روز خارج از آبی ، یک دختر می آید storming را در زندگی خود. نام او Eun - جی است ، دختر یک پس زمینه کاملا متفاوت از شخصیت و Sae - Hoon است. دانستن تنها بیش از حد و از واقعیت های خشن او و از آنچه به آنها منتظر آینده ، او را هل دور. جی با این حال ، مشتاق است که برای برخوردار شدن از قلب او و در نهایت Eun ، آنها ازدواج.
اما به او انتظار می رود ، زندگی ازدواج آنها بود نه سرخ رنگی و Eun - جی به زودی او را برگ.

پس از امضای قرارداد در مقالات ازدواج ، طلاق ، او در هواپیما عنوان نیویورک میشود و "زندگی".
پس از یک سری از انواع نشیب و فراز زندگی ، او accomplishes رویایی دارم! "آمریکایی" و تبدیل به یک فرد تازه جلا ، ویلیام جانگ.

10 سال گذشت و او را به کره برمی گردد. شاید آن را از تاب سرنوشت خود را میبیند... او خود را در جلوی او ایستاده دوباره. اما این بار ، او کسی را ، مه ، او را کنار زد.
چه چیزی بدتر از این بود ، فرار و مه - جی Eun هستند دوستانی که با هم در بوستون مطالعه قرار گرفت.

10 سال پیش ، او واقعا به حال هیچ چیزی به او پیشنهاد اما او خود را با تمام قلب او را دوست داشتند.
آیا او احتمالا واقعا از او اجازه رفتن؟

لی جی Eun (عمل توسط لی Eun - جو)

او تا کار او همه چیز را به عنوان دوست و در هر راه او رشد کرده است. پدر او مدیر عامل موفقیت یک گروه نساجی و مادرش بانوی نا امید کننده است و نارس که فقط او می داند لوکس جهان می باشد. با وجود این همه سابقه و هدف هرگز رنگی به علاوه او را زیبا می رسد ، او بی اعتنا بچه بداخلاق و لوس کمی خراب شده است.
اما 'sشکی نیست که او را دوست داشتنی و جذاب یک دختر وجود دارد.

او می آید از خانه بوستون برای تعطیلات و طبق معمول ، او می رود به اطراف اقدام مانند بچه بداخلاق و لوس خراب شده کم است. یک روز ، ناگهان Sae - Hoon می آید را به زندگی خود و او به شدت برای او می افتد. اما به طور طبیعی ، والدین او را خوشحال نمی علاقه داشتن به فقیر یتیم Sae - Hoon. جی Eun نمی دهد تا در اینجا و باردار میشود. پدر و مادرش او را ترک و زندگی مجلل خود را پشت سر شروع می شود و زندگی اش را با Sae - Hoon در یک اتاق کوچک بی اهمیت. اما خیلی زود ، او wakes تا واقعیت و شروع به خسته از زندگی او را در بی چیزی. تا بدبختی را دوست دارد شرکت ، او سقط جنین میشود و متوجه او نمی تواند مرگ برای عشق. او می دهد رک "نه" و برگ Sae - Hoon. پس از ازدواج ، طلاق ، پس از جلسه دادرسی که Sae - Hoon است از ترک کره جنوبی ، او مانند دیوانه به فرودگاه فکر آن می باشد آخرین فرصت خود را به پشت او را می راند. اما دوباره سرنوشت هنوز به او طول می کشد و پدرش دور توسط تصادف اتومبیل در مقابل مجازات بیرحمانه. با مرگ ناگهانی پدرش و سقوط خانواده اش ، نا امید کننده جی Eun میدارد تلفن و تماس Sae - Hoon است که بدون دانستن وضعیت خود ، بطور سرد تبدیل شهر خود.
نیش او سخت و نسبت به جهان و دشوار به Sae - Hoon نیز هست.

در حال حاضر به او نیز ، که 10 سال سپری شده است. در حال حاضر زن مطلقه 32 ساله ، جی Eun در حال حاضر یک فرد متفاوت است.
با جنون مادر افسرده و خواهر دردسر ساز ، او تا به حال برنده نان از بچه بداخلاق و لوس بی پروا کمی که حتی نمی دانند چگونه بر روی اجاق گاز تبدیل می شوند.

و دیگری عشق می آید در ضربه توسط او. یونگ حداقل بدون شک کامل شاهزاده جذاب را برای هر دختر فوت شده است. سپس دوباره او میبیند کسی که آنها او به شدت می خواستم پیاده شوم به ذهن او ، اما آنها نه تنها می تواند او را فراموش کرده ام. در حال حاضر او را به اصطلاح به استثنای شوهر Sae - Hoon نوبت تا در مقابل او.
و تاب از سرنوشت خود را می سازد آنها را به عنوان مشتری و یاور را تامین کند.

Yoon ، مه - زد (عمل توسط JEong Hae - Yeong)

دختر ثروتمند عامل املاک و مستغلات ، او در یک ثروت بی خیال محیط زیست رشد کرد. به نوعی ، او همیشه احساس تا حدی نا مرغوب به جی Eun. بدون دانستن Sae - Hoon یک بار به جی ازدواج - Eun ، او میشناسد Sae - Hoon در یک حزب کمک مالی کریسمس. وی همچنین به شدت برای او می افتد و تصمیم می گیرد او را به مال انزن انجام همه چیز ممکن است. آیا او موفق می شود دریافت Sae - Hoon تا با او اما این حادثه به خودرو بود به علت باشد. تصادف می کند او را در صندلی چرخ زندگی می کنند. احساس گناه و مسئول حادثه ، Sae - Hoon تصمیم می گیرد به او ازدواج کند. چیزهایی که می پیچیده تر زمانی که مه - فرار از یادگیری Sae - سابق - Hoon همسر. او سپس با وسواس بیشتر می شود Sae - hoon به منظور ندارد او را از دست رقیب به طول عمر او Eun - جی.
او حتی پنهان که او در حال حاضر دیگر قادر به راه رفتن...

Suh ، یونگ دقیقه (عمل توسط اریک ماه)

او شاهزاده جذاب از مجتمع عظیم به نام Suh - گروه Rin است. اصطلاح "شاهزاده جذاب" همیشه با نام او می آید. او به نظر می رسد همه چیز را داشته باشید : پس زمینه رنگی را به عنوان وارث از Rin - Suh ، کاملا خوش قیافه صورت ، نجیب مانند رفتار ، استعدادها ، در هر ورزش می کنید.
شاید حتی می تواند گفته شود که کلمه "کامل" است برای این نوع افراد ساخته شده است.

وقتی او را از یک دانشگاه معتبر در بوستون با افتخارات فارغ التحصیل شد ، مردم امیدوار بودند قرار دادن او را در بالاترین.
با این حال حتی او را به سرنوشت پیچ خورده بود...
او هرگز نمی تواند در روز را فراموش کرده ام هنگامی که برادر دوقلو خود را از دست داده. فقط اگر او نمی بود از فریاد زدند.. به برادرش ". در آمده ، شما می توانید بهتر از آن انجام دهد. ضربه به من! "او بوده است احساس گناه را برای حادثه از زمانی که به عنوان اگر برای انتقام به خود را در سرنوشت پیچ خورده ، او فقط در لذت بردن از زندگی عمر فاسق حرکت می کند. او همه چیز را کردم ، اما خودش را.
سپس سرنوشت او را به ارمغان می آورد جی Eun


مطالب مشابه :


وب سایتهای مرتبط با خودرو

مفید باشیم - وب سایتهای مرتبط با خودرو - جملات و موضوعات مورد لزوم افراد - مفید ( جی لی ) http
کارنامه رتبه یک حقوق تجارت بین الملل

قیمت خودرو 1. قیمت خودرو 2. شرکت ایران
دانلود تیتراژ سریال ققنوس (ساخته شده در فارسی وان)

لی جی Eun (عمل توسط لی Eun - جو) Hoon تا با او اما این حادثه به خودرو بود به علت باشد.
ماهیت حقوقى وصیت

قیمت خودرو 1. قیمت خودرو 2. شرکت ایران
برچسب :