آشنایی با مؤسسه بهنام کیت

بر كسى پوشيده نيست كه امروزه علم الكترونيك علاوه بر علوم پايه شامل: رياضيات، فيزيك، شيمى، بر علوم ديگر مانند پزشكى، اقتصاد، روابط اجتماعى و غيره تأثير نموده و نفوذ آن به حدى رسيده است كه با حذف آن، زندگى بشر مختل مى‌شود. به اين ترتيب الكترونيك به عنوان پل ارتباطى بين تمامى علوم عصر حاضر تاثيرى شگرف و كاربردى شايان توجه دارد، به طورى كه در عصر جديد، علم الكترونيك نقش مهم و تعيين‌كننده‌اى در پيشرفت و يا عقب ماندگى يك جامعه ايفا مى‌نمايد.

4734103-b.jpg

اكنون با توجه به نياز روزافزون جامعه ما به علم الكترونيك، دوستان شما در مؤسسه بهنام كيت وظيفه خود دانستند كه در حد بضاعت، جوانان و نوجوانان مستعد كشورمان را در امر الكترونيك يارى نمايند و سهمى هر چند اندك در پيشرفت كشور و رسيدن به مرز خودكفايى داشته باشند.


فعاليت هاي بهنام كيت:

از عمده‌ترين فعاليت هاي آموزشي بهنام كيت طراحي و توليد و پخش گونه‌هاي مختلفي از كيتها و بردهاي كمك آموزشي مي‌باشد، كه با عرضه بيش از 180 كيت آماتور و حرفه‌اي (مانند انواع کيتهاي ميکروکنترلري، روباتيک، آمپلي‌فاير، پري آمپلي‌فاير، رقص‌نور، فلاشر، بوق و آژير، چشم الكترونيك، اكو، راديو، چشمكزن، ديمر، كليد صوتي، صوت‌سنج، ساعت، تايمر و ...) به نوبه خود نقش بسزايي در شكوفايي و باروري استعدادهاي علاقمندان الكترونيك دارد. شاخص‌هاي كيفيت ، كميت و قيمت مناسب توليدات بهنام کيت را از انواع مشابه متمايز كرده و تهيه آن را براي همه كس ممكن مي‌سازد.

از ديگر فعاليتهاي اين بهنام کيت كه مي‌توان به آن اشاره نمود موارد زير را مي‌توان برشمرد.

عرضه انواع كتاب الكترونيك در زمينه‌هاي آموزش الكترونيك (قطعه شناسي)، مدارات، طراحي و تعميرات الكترونيك

CDها و نرم‌افزارهاي الكترونيك (طراحي مدار، مشابه‌سازي و تست مدارات الكترونيك، مشابهات و مشخصات قطعات و...)

لوازم كمك آموزشي الكترونيك (با لحيم‌كاري و بدون لحيم‌كاري)

عرضه قطعات الكترونيك (آي‌سي، ديود، ترانزيستور، خازن، مقاومت و ...)

طراحي و توليد جعبه‌ها و روپوش‌هاي پلاستيكي مخصوص بردهاي الكترونيك

بهنام كيت با ارائه كيتهاي برتر و آموزنده با قيمتهاي مناسب اين امكان را فراهم آورده است تا نوجوانان كشور عزيزمان كه گردانندگان فرداي جامعه ما مي‌باشند از راه ساختن كيتهاي آموزشي الكترونيك به رشد و تقويت ذهن و انعطاف مغزي خود در هاله‌اي از تفريح و سرگرمي دست يابند و با ساخت كيتهاي الكترونيكي علاوه بر اينكه سازنده كيت مي‌شوند با اصول كار، قطعه‌شناسي، طراحي مدار و اطلاعات ارزشمندي آشنا مي‌شوند و در نهايت صاحب دستگاهي ‌شده كه آن را با دستهاي خود ساخته‌اند.

كيت چيست؟

كيت در معني لغوي به معناي يك سري از قطعات مشخص است كه اگر آنها مطابق نقشه به يكديگر وصل شوند، يك دستگاه كامل به دست مي‌آيد. يك كيت الكترونيكي از تعدادي قطعه الكترونيكي تشكيل شده كه توسط راهنماي كيت، بر روي فيبر مدارچاپي مونتاژ مي‌شود.

حتماً موفق مي‌شويد! چون:

كيتهاي بهنام كيت طوري تهيه شده‌اند كه حتي كسانيكه تا كنون پيچ‌گوشتي به دست نگرفته‌اند نيز مي‌توانند با خواندن جزوه‌هاي‌راهنما، كيت مورد نظرشان را با موفقيت كامل بسازند.

از ديگر ويژه‌گيهاي كيتهاي بهنام كيت كه مي‌توان نام برد به شرح زير مي‌باشد:

بالا بودن كيفيت فيبرهاي مدارچاپي، موجود بودن قطعات اصلي و مرغوب در بسته‌بندي كيت، بسته‌بندي تفكيكي و زيبا، جزوات كامل شامل توضيحاتي تكميلي و قدم به قدم مانند: قطعه‌شناسي، لحيم‌كاري، مونتاژ و نحوه استفاده از كيت و عيب‌يابي كه ضميمه دفترچه كيت مي‌باشد.

ارائه خدمات جنبي از قبيل: پاسخگويي سوالات فني دانش‌آموزان و خدمات بعد از فروش رايگان كه بهترين پشتوانه كيتهاي بهنام كيت محسوب مي‌شوند.

ما داراي بيش از يك دهه تجربه موفق در طراحي و توليد كيتهاي آموزشي مي‌باشيم، حاصل اين پيشينه دراز و سرشار از كار و تلاش، بيش از صد كيت آموزشي است كه مي‌توان آنها را با توليدات ديگر شركتهاي داخلي و خارجي مقايسه كرد.

در اينجا ضمن اينكه خدمات بهنام کيت بتواند رضايت دوستاران الكترونيك را در بر داشته باشد، اميدواريم كه با نامه‌ها و پيامهايتان ما را در ادامهٴ راه، راهي كه در جهت رشد و شكوفائي نسل جوان جامعه اسلامي مان است، بيش از پيش ياري دهيد.

4734169-b.jpg

آدرس : مشهد، خيابان سعدي، پاساژ مهتاب، شمارههاي 41 و42، فروشگاه بهنام کیت.

تلفن: 2252273-0511

فاکس: 2254090-0511

پست الکترونيک[email protected] :


مطالب مشابه :


آشنایی با مؤسسه بهنام کیت

26 سپتامبر 2011 ... نوآوری های الکترونیک و کامپیوتر - آشنایی با مؤسسه بهنام کیت - مقالاتی در مورد نوآوری های الکترونیک و کامپیوتر.
مهران کیت

مهران کیت. در دهه شصت یکی از سرگرمیهای نوجوانان و جوانان ساخت کیتهای الکترونیکی بود. کیت الکترونیکی عبارت بود از یک تکه فیبر مدار چاپی و نقشه و مقداری
مجموعه مدارهای الکترونیکی

الکامپ - مجموعه مدارهای الکترونیکی - آموزش ساخت کیت های الکترونیکی.
نحوه ساخت کیت

کیت چیست؟ کیت عبارت است از یک مداری الکترونیکی که از چندین قطعه تشکیل شده که در نهایت کاری را انجام میدهد. در اینجا من قصد دارم نحوه ساخت فیبر مدار چاپی یا
ساخت مدار چاپی با روشی جدید

مهران كيت · بهنام كيت · نيو كيت · ايران مدار · كليك · میکروکنترلرها - زبان های برنامه نویسی - زبان ماشین - هوش مصنوعی - گنو/لینوکس و ... اطلاعات جامع آزمون کارشناسی
آموزش ساده و کاربردی الکترونیک (ویژه مبتدیان)

18 آوريل 2013 ... فروشگاه آی سی کام · فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک · سایت خرید و فروش و واردات قطعات الکترونیک · جهان کیت · بهنام کیت · دانشمند کیت
معرفی کتاب 99

سایت بهنام کیت · سایت مهران کیت · امیر حسین · سایت بسیار زیبای قرآن شناسی · سایت بسیار زیبای روانشناسی · سایت اطلاع رسانی دکتر علی شریعتی.
خلاقیت بدون مرز با زباله الکترونیکی /عکس

الکامپ - خلاقیت بدون مرز با زباله الکترونیکی /عکس - آموزش ساخت کیت های الکترونیکی.
پشه جاسوس جدید ترین روبات ارتش آمریکا

الکامپ - پشه جاسوس جدید ترین روبات ارتش آمریکا - آموزش ساخت کیت های الکترونیکی.
گزارش کارگاه(2)15/9/1389

بهنام کیت · بهترین جستوجوگر(ویکی پدیا) · Download. لینک های مفید ... اين كيت كه از سري كيتهاي الكترونيك با دفترچه آموزشي, ويژه آماتور مي‌باشد با توضيحات
برچسب :