آموزش کار با گیم رنجر


2.jpg

3.jpgبعد از نصب نرم افزار Game Ranger روی آیکن کلیک نمایید و طبق عکس پایین گزینه Launch را انتخاب کنید! ، حالا نرم تفزار نیاز به آپدیت دیگری و شناسایی سیستم شما دارد کمی صبر کنید تا لودینگ پر شود شاید حدود 15 یا 10 دقیقه وقت شما را بگیرد... بعد از پر شدن لودینک حالا باید برای خود یک اکانت بسازید بسیار راحت است دکمه ی Next را بزنید حالا دو گرنه می آید شما برای اولین بازی است که این نرم افزار را نصب میکنید پس احتیاج به اکانت دارید گزینه ی اول را انتخواب کنید از شما Email و نام کاربری و پسورد آن خواسته میشود آنها را وارد کنید بعد دکمه ی Next را بزنید کمی سبز کنید تا لودینگ پر شود برای همه ی این مراحا لوندیک کوتاهی طی میشود حالا برای فعال سازی اکانت خود به ایمیل خود بروید و روی Wlcome Game Ranger کلیک کرده و روی لینک پایین بروید تا اکانت شما فعال شود! بعد از انجام این کار در مراحل ساخت اکانت گزینه ی Done یا ok در پایین ظاهر میشود آن را فشار دهید حالا باید وارد نرم فزار Game Ranger میشوید.
4.jpgامکانات Game Ranger:
این نرم افزار از امکانات بسیار بالایی بر خوردار است و میتواند مانند یک نرم افزار بازیهای انلاین به صورت کاملا حرفه ای عمل کند بسیار از گیمرها در جهان از این نرم افزار بسیار عالی استفاده میکنند که از همه لحاظ مناسب و مفید است و هر کاربری به راحتی حتی با محیط بازیهای آنلاین و نرم افزار آشنایی نداشته باشد میتواند با آن کار کند .
چگون بازیهای آنلاین را با این نرم افزار بازی کنیم :
5.jpg 6.jpgهمان طور که طبق عکس بالا مشاهده میکنید در گزینه ی بالایی که علامت آن را نشان میدهد میتوانید سبک بازیهای مورد نظر خود را انتخواب کنید ؛ ما به شما بیشتهاد میکنیم اگر سرعت اینترنت پایینی دارید (56kb) بهتر است بازیهیا استتراتژیکی قدیمی مانند جنرال ، جنگ های صلیبی 1 و WoW را بازی کنید , خوب ابتدا برای شروع کار باید بازی را در سیستم خود نصب کرده باشید! توجه : از بازیهایی استتراتژیکی که توسط ایرانی ها دوبله ی فارسی شده است برای آنلاین بازی کردن استفاده نکنید چون ممکن است مشکلاتی در آنها وجود داشته باشد و قابل اعتماد نیستند!! وقتی بازی بر روی سیستم شما نصب است حالا آیکنی که بازی را اجرا میکند را بر روی Desktop بیاورد تا بتوانید راحت از روی نرم افزار آیکن اصلی بازی را پیدا کنید ؛ حالا در همان جایی که سبک بازی ها را انتخواب میکنید ، به My Game بروید حالا آیکن بایز مورد نظر خود را انتخواب کنید ...
7.jpgحالا بعد از انتخواب تعداد بازیکن ها برای افرادی که از سرعت اینترنت پایین استفاده میکنند پیشنهاد میشود در قسمت Max Players پش از 3 بازیکن استفاده نکنید! حالا اگر با دوست خود خواستید به صورت شخصی بازی کنید میتوانید که پسورد هم برای این بازی انتخواب کنید تا شما و دوست تان فقط جوین باشند ... حالا ok را بزنید وقتی وارد بازی شدید با دوستان جت هم میتوانید بکنید
8.jpg 9.jpg
همان طور که در عکس بالا مشاهده میکنید لیست افرداد آنلاین را میبینید ؛ اگر انتخواب سبک شما روی Ali Game باشد شما تمام افرادی که در همه ی سبک ها بازی میکنند را میتوانید مشاهده کنید البته بهتر است ابتدا سبک مورد نظر خود را انتخواب کرده و تمام افراد آنلاین راببینید تا راحت تر بفهمید چه کسانی در بازی شما آنلاین هستند بیشتر طرفداران و افرادی که در Game Ranger آنلاین هستند مخصوص بازی های استراتژیکی است ؛ این سبک به خاطر وجود احتیاج به اینترنت و سیستم کم همه از آنها استفاده میکنند... خوب اگر دوستی در قسمت های آنلاین ندارید میتوایند با آنها ارتباط بر قرار کنید و با هم دست شوید البته مشکلی که در این نرم افزار وجود دارد بشتر بازیکن های ایرانی نام های خود را تعغییر داده اند و شما با پی ام فرستادم و یا بعضی از آنها میزبان یک بازی شده اند و منتظر هستند تا افرادی به عنوان مهمان وارد بازی آنها شوند حالا بازی را به امید خدا شروع کنید و نیازی هم به دست کاری نیست ولی در بعضی از موقع ها احتیجا به این کار دارید . برای کسانی که دوست دارند همیشه بازی Stronghold را بازی کننده و دیگر به انجام کارهای دیگر نداشته باشند و یا هر وقت میخواهند این بازی را انجام دهند مشکلی برایشان پیش نیاید به منوی Edit رفته و Options را انتخواب کنید حالا در لیست Game دنبال بازی Stronghold : Crusader Extreme که یکی از جذاب ترین سری بازیهای قلعه که بعضی ها به آن قلعه ی 4 هم میگوید را انتخواب کنید ! در اصل این همه قلعه ی 1 است ولی تعغییراتی در آن اعمال شده است و بیشتر به خطر وجود قلعه ی 1,2,3 آن را قلعه ی 4 مینامند!!! حالا بعد از انتخواب این نام بازی روی قسمت Browse کلیک کنید در بخش Open حالا بازی قلعه را که روی صفحه ی Desktop سیستم شما است انتخواب نمایید حالا دکمه ی ضبدر بالا را بزنید و Ok را انتخواب کنید .
توجه : نکته ی بسیار مهم ولی کم توجه ای که بعضی ها به آن توجه نمیکنند مثلا بازی Stronghold_Crusader_Extreme به این گونه در صفحه ی دسکتاپ شما وجود دارد ، اگر نام نا را تعغییر دهید ممکن است با ارور مواجع شوید!! وقتی که میخواهید در قسمت بازی را Open کنید باید نام آیکن و نوشته ی روی Options با هم همخوانی داشته باشند .
10.jpgNetwork : چگونه خوب بازی کنیم ؟( مخصوصی افرادی که از Dil-Up استفاده میکنند!)
11.jpgخوب این هم مخصوصی کسانی که از اینترنت با سرعت پایین استفاده میکنند حتما سوالی برایشان پیش می آید چه کار کنیم با لگ های کمتری در بازی مواجع باشیم ( لگ چیت؟ به افت فرم هایی که در محیط بازیهای آنلاین رخ میدهد لگ میگوییم)
1 _ اگر دیدیم با لگ در بازی زیاد مواج هستیم رزوملشن بازی خود را پایین بیاوریم (600x800) .
2_ از پنجره ها و یا برنامه های دیگر را ببندیم که کار CPU تلف نشود .
3_ بهتر است از سیستم و CPU قوی در پردازش استفاده کنیم .
4 _ همیشه سعی کنید شما و با 2 گیمر دیگر بشتر وارد بازی نشوید چون ممکن است لگ های زیادی رخ دهد ...
5_ اگر دیدید با استفاده از ویس لگ پیدا میکنید ان را قطع کنید ...
ولی نگران نباشید بازیهای آنلاین که به این صورت با آن بازی میکنید سرعت خیلی بیشتری از بازیهای آنلاین اینترنتی دارند چون شما تمام بازی را در هارد PC خود دارید و حدود 92 درصد بازی از روی هارد شما پردازش میشود و سرعت بشتری خواهید داشت! من فکر نکنم کسی با لگ آنچنانی در این بازی مواجع شود .
امکانات دیگر این نرم افزار ...
12.jpg 13.jpgاین نرم افزار امکانات دیگری هم دارد که میتواند برای شما لذت بخش باشد با این نرم افزار میتوانید با دوستان خود مانند Yahoo چت کنید ، و یا ویس دهید ؛ اگر امکانات این نرم افزار کم باشد در عوض چیزهای بسیار مفیدی دارد که به چشم دیده نیمشود ولی میتواند برای کاربران بسیار سودمند باشد ؛ اولین هدف Game Ranger حفظ اطلاعات و پورت های کاربر است و او را در مقابل حملات هکران به صورت خود کار حفظ میکند ... نرم افزار GR یکی از بهترین نرم افزار ها در خصوصی بازیها آنلاین به حساب می آید . البته نرم افزار های دیگری هم وجود دارد که برای کار با آنها باید حرفه ای باشید ... در کنار افراد آنلاین شاید علامت های دایره ی سبز رنگی را هم ببینید (14.jpg) یعنی این بچه ها در حال بازی کردن هستند و دیگه نمیتوانید با همون سرور اونها در بازی جویین بشوید!
15.jpgبازیهای آنلاین PC به دو دسته قسیم میشوند!
1 آنهایی مانند COD4 و قلعه برای انلاین بازی کردن احتیاج به نمرم افرار دارند .
2 و بازیهای دیگر همانند کانتر استریک در خود خود بازی نرم تفزارشان موجود است.
چگونه counter strike را آنلاین بازی کنیم ؟
16.jpg 17.jpgنکات مهم برای انجام این بازی به صورت آنلاین :
_ حتما از counter strike 1.6 استفاده کنید .
_ سرعت اینترنت شما حد عقل باید 40 کیلوبایت باشد.
_ در هنگام آنلاین بازی کردن این بازی آنتی ویروس و بقیه ی برنامه ها را ببندید ...
شروع کار :
18.jpg 19.jpgبه اینترنت وصل شوید ، حالا در آیکن ها باز شده ی بازی ، پایین New Game گزینه ی Find Server را انتخواب کنید در پنجره ی servers حدود چندین لیست سرور را میبینید , شما نمیتوانید از همه ی آنها استفاده کنید چون بعضی از این سرور ها احتیاج به نسخه ی اصلی این بازی دارید ؛ ما به شما پیشنهاد میکنید به سرور ها خارجی بروید چون کسفیت عالی دارند در سرورهای ایرانی ممکن است به مشکلاتی بر بخورد . بعد از انتخواب سرور مورد نظر بر روی آن Shift را نگه دارید و کلیک راست کنید گرینه ی Remove را فشار دهید در پایین Add Server را بزنید ؛ برای دیدن مشخصات سرور روی آن کلیک کرده و view server info را بزنید .مطالب مشابه :


رمز بازی قلعه ی 1 . 2 . 3

رمز بازی قلعه ی 1 . 2 . 3 . تاريخ : چهارشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۱ | 18:52 | نویسنده : amin. همه چیز مجانی
بازگشت به قلعه ولفنشتاين

اگر کلیپ اول بازی را مشاهده کنید داستان را متوجه می شوید.داستان بازی درباره ی قلعه همه در
رمز بازی قلعه 2

رمز بازی قلعه 2 از بین بردن قلعهی همه چیز مجانی میشود
آموزش کار با گیم رنجر

در اصل این همه قلعه ی 1 است به اینترنت وصل شوید ، حالا در آیکن ها باز شده ی بازی
رمز های تقلب بازی کامپیوتری قلعه 2

رمز های تقلب بازی قلعه 2 alt+k از بین بردن قلعه ی دشمن. alt+l alt+f همه چیز مجانی میشود. alt+s
دانلود مپ برای قلعه 2

درباره ی بـــازی هــای هــمـــه چـیـز دربـاره ی دانلود نقشه ی قلعه 2.:
بازی انلاین

بازی - بازی انلاین - دانلود انواع بازی ها با حجم کم -
دانلود نقشه برای stronghold 2

هــمـــه چـیـز دربـاره ی برچسب‌ها: دانلود نقشه برای بازی قلعه 2, download a big map for stronghold 2,
برچسب :