جشنواره استانی بسیج عشایر در تویسرکان پایان یافت

با تجلیل از مقام‌های برترجشنواره استانی بسیج عشایر در تویسرکان پایان یافت

ناظر: جشنواره استانی فرهنگی ـ ورزشی بسیج عشایر به میزبانی تویسرکان در جوار شاهزاده ناصر(ع) با تجلیل و تقدیر از رتبه‌های برتر پایان یافت.

خبرگزاری فارس: جشنواره استانی بسیج عشایر در تویسرکان پایان یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، ظهر امروز جشنواره استانی فرهنگی ـ ورزشی بسیج عشایر با حضور جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) مهدی صدیق، حسن رضانیا فرماندار و مسئولان سپاه و بسیج استانی و شهرستانی به میزبانی شهرستان تویسرکان در جوار امامزاده ناصر(ع) با تجلیل و تقدیر از رتبه‌های برتر پایان یافت.

هیئت داوران جشنواره استانی فرهنگی ـ هنری و ورزشی بسیج عشایر با در نظر گرفتن تمام اصول قواعد مربوطه، شرکت‌کنندگان حائز مقام در دو بخش فرهنگی و ورزشی را معرفی کرد.

بخش فرهنگی؛

در رشته قرآن از مجتبی افتخاری، رضا ترکاشوند و اصغر شاهسوند از همدان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم با اهدای جایزه نقدی و لوح تقدیر، تجلیل شد.

به مجتبی افتخاری، مجید نظری‌زاده و رضا ترکاشوند به خاطر کسب مقام اول تا سوم در رشته اذان و اقامه جوایز نقدی و لوح تقدیر اهدا شد.

بخش ورزشی؛

تیم فوتسال تویسرکان با بازی فرهاد رحمتی، محسن رحمتی ترکاشوند، عباس ترکاشوند، فتح‌الله رحمتی ترکاشوند، روح‌الله رحمتی ترکاشوند، محمدجواد حسین‌پور، فرهاد ترکاشوند و نورالدین رحمتی ‌ترکاشوند موفق به کسب رتبه نخست شد و تیم‌های نهاوند و همدان در رده دوم و سوم قرار گرفتند و از سوی داوران تیم تویسرکان با جایزه نقدی و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.

هیئت داوران از تیم ورزشی طناب‌کشی تویسرکان با بازی نور‌محمد رحمتی، یدالله استاد، نورالدین رحمتی‌ ترکاشوند، شیرعلی رحمتی‌جو، هوشنگ رحمتی‌ ترکاشوند، کاظم رحمتی، روح‌الله رحمتی ‌ترکاشوند و رحمتی به خاطر کسب مقام نخست با لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر کرد.

در رشته تیراندازی تیمور درویشی با بیشترین امتیاز عنوان نخست را کسب کرد و شیرعلی رحمتی از تویسرکان و حسین رحمتی از نهاوند به ترتیب حائز رتبه‌های اول و سوم شدند که به خاطره این موفقیت جایزه نقدی و لوح تقدیر اهدا شد.

به خاطر کسب رتبه نخست دال‌پران به شیخ عباس رحمتی، وجیه‌الله رحمتی و هوشنگ رحمتی جایزه نقدی و لوح تقدیر اهدا شد.

همچنین در بخش دیگر جشنواره مسابقه دو همگانی به همت اداره ورزش و جوانان و مقاومت بسیج سپاه شهرستان تویسرکان در رده سنی زیر 18 سال از میدان جانبازان سرابی تا میدان شهید فرشید هرمزی برگزار شد و به 18 نفر برتر این مسابقه جوایزی اهدا شد و احمد اسکندری، علی عینعلی و رامین پویا رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در این جشنواره 75 نفر از بسیجیان عشایر سه شهر همدان، تویسرکان و نهاوند با هم رقابت کردند، پس از این رقابت استانی ورزشکاران حائز رتبه برتر در مرحله نهایی مسابقات بسیج عشایر کشوری شرکت خواهند کرد.


مطالب مشابه :


بازی انلاین و مسابقات ماشین رانی با هزاران یورو جایزه برای افراد برتر

بازی رایگان انلاین مسابقات سرعت سبک نید فور اسپید با جایزه نقدی به افراد برتر. هیجان سرعت
معرفی برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر گلستان

هیئت داوران جایزه ویژه بازیگر زن را با اهدای جایزه نقدی و بازی در نمایش جایزه نقدی از
درخششی دیگر از حوزه هنری یزد

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره برای بازی در نمایش ماه با حضور هشت
برگزیدگان سومین جشنواره تئاتر كودك و نوجوان سوره معرفی شدند

من تئاتر بازی کردن را با اعلام آرای هیات لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ دوازده
آموزش تقلب طلا در تراوین اسپید

آموزش بازی با نژاد توتن در سرورهای سرور تراوین با جایزه نقدی ثبت نام در
جشنواره استانی بسیج عشایر در تویسرکان پایان یافت

تیم تویسرکان با جایزه نقدی و لوح تویسرکان با بازی نور‌محمد رحمتی
نقد و بررسی سریال Game Of Thrones (بازی شاهان)

فیلم را با نقدی جامع و نکات (بازی شاهان (که هم برندهی جایزه امی شد هم برندهی جایزه
برچسب :