بهينه سازي 600 کيلومتر از تاسيسات صنعت توزيع برق استان سمنان

مديرعامل شرکت توزيع برق استان سمنان گفت: طي سال گذشته حدود 600 کيلومتر تاسيسات صنعت توزيع برق در استان، اصلاح، بازسازي و بهينه سازي شده و با تداوم اين طرح پايداري و اطمينان از تاسيسات توزيع برق افزايش خواهد يافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سيد محمد موسوي زاده از بهره برداري و سرويس و نگهداري افزون بر 10 هزار کيلومتر شبکه توزيع برق در سال گذشته خبر داد و افزود: پشتيباني از 3 هزار و 502 فقره پروژه عمراني و 347 مورد پروژه مسکن مهر تعريف شده در سامانه نرم افزار کنترل پروژه، اجراي فيبرنوري به طول 14 کيلومتر، صدور 540 فقره اسناد حسابداري و برگزاري 31 فقره مناقصه درخصوص پروژه‌هاي توسعه از جمله مهمترين اقدامات و فعاليتهاي شرکت در سال گذشته است.

وي هم‌چنين به اجراي 53 دوره آموزشي و همايش فني و تخصصي و صدور قريب به يك ميليون و 600 هزار صورتحساب براي مشترکين برق استان سمنان طي سال گذشته اشاره و تصريح كرد: در سال گذشته براي 2 هزار و 733 نفر به ميزان 4 هزار و 110 نفر ساعت جلسات آموزش ايمني به اجرا درآمده است.

رئيس هيأت مديره شرکت توزيع برق استان سمنان برقراري و راه اندازي سيستم GIS و گروه مطالعات شبکه، تکميل سامانه مرکز تماسها، اجراي بودجه بر مبناي نتيجه و عملياتي كردن سيستم حسابداري بر حسب قيمت تمام شده و کاهش هزينه‌ها، تداوم فعاليتهاي مرتبط با مديريت مصرف، استقرار سيستم مديريت ايمني و بهداشت حرفه‌اي، کاهش خاموشي‌ها و پايداري شبکه‌ها، جلب بيشتر مشارکت بخش خصوصي در بخش مولدين مقياس کوچک، ارتقاء روحيه خدمت‌گزاري و برخورد صادقانه و اخلاص در کارها را از جمله مهمترين اهداف و برنامه‌هاي اين شرکت در سال 90 اعلام کرد.

موسوي زاده سال 90 را سال درخشش بيشتر در حوزه خدمت رساني به مردم اعلام کرد و افزود: تا با حال حدود 20 ميليارد ريال در تاسيسات برقي پروژه‌هاي مسکن مهر استان سرمايه گذاري شده و اين مهم در سال جاري نيز تداوم خواهد داشت.

مديرعامل شرکت توزيع برق استان سمنان با اشاره به اينکه امسال از سوي مقام معظم رهبري به عنوان "سال جهاد اقتصادي" نامگذاري شده افزود: سرعت در ارائه خدمات، تسريع در اجراي پروژه‌ها، کاهش هزينه‌ها و بهبود و افزايش بهره وري از جمله مهمترين نکات کليدي در مشارکت و تحقق عملياتي در حوزه صنعت توزيع برق استان در امر جهاد اقتصادي به شمار مي‌رود.


مطالب مشابه :


استخدام 4 هزار نفر نیروی جدید در صنعت آب و برق کشور

اپراتورهای برق استان سمنان شاهرود - استخدام 4 هزار نفر نیروی جدید در صنعت آب و برق کشور
بهينه سازي 600 کيلومتر از تاسيسات صنعت توزيع برق استان سمنان

سمنان ما - بهينه سازي 600 کيلومتر از تاسيسات صنعت توزيع برق استان سمنان - اگه آرو سمنی فکر
گزارش تصویری از بقعه متبرکه پیغمبران سمنان

استان سمنان امناء و پیگیری اداره کل جاده تا محل بقعه و تامین برق بقعه
استخدام اداره کل امور مالیاتی کشور و استان سمنان

فولادمحله - fuladmahalleh - استخدام اداره کل امور مالیاتی کشور و استان سمنان - فولادمحله نگینی سبز
رزرو اینترنتی فرهنگیان در خانه معلم استانهای سراسر کشور

خ شهید صالحی- روبروی اداره برق. موثر-بلوار ارم-باشگاه فرهنگیان آموزش و پرورش استان سمنان.
نگاهي به اردوگاه مهاجرين افغاني استان سمنان

امیدواران - نگاهي به اردوگاه مهاجرين افغاني استان سمنان - مشاوره و نظرات کارشناسی(اداری
ليست تعاوني هاي كشاورزي كشور

روستاي تيمورلو رضا جباري - 4522606 412 8 تعاوني خسروشهر- روبروي اداره برق سمنان شهرك غرب
افتتاح 15 پروژه در اداره کل راه آهن شمال شرق

افتتاح 15 پروژه در اداره کل ( سمنان) ، افتتاح چراغ ماهواره ای، برق رسانی به ایستگاه
برچسب :