شعار تبلیغاتی (Slogan) اثر بخش

شعار تبلیغاتی اثربخش

نوشته: سید محمد جواد رجالی

شعارهای  تبلیغاتی عبارت ها و جملات آهنگین و تاثیر گذاری هستند که بیشتر  با لوگوی  شرکتها و یا در کمپین های تبلیغاتی به کار می روند.

ادعا شده است،شعار تبلیغاتی یکی از موثر ترین ابرازها برای جلب توجه مشتریان به یک و یا چند جنبه از یک محصول و یا برند است. در این پست من ۵ نکته ضرورری برای خلق یک شعار تبلیغاتی موثر را بیان میکنم.

  1. از لوگو (آرم)شروع کنید: اگر برای برند خود هنوز لوگویی طراحی نکرده اید اول باید به لوگو فکر کنید. برای ایجاد هویت برای برند شعار باید با لوگو استفاده شود.
  2. زمان لازم را به پروژه انتخاب شعار خود اختصاص دهید: خلق یک شعار تبلیغاتی کار ساده ای نیست و حتی اگر فردی را برای این کار استخدام کرده اید بازهم باید زمانی را به بررسی شعارهای پیشنهادی او اختصاص دهید.
  3. ساده باشد: شعار تبلیغاتی شما فقط در صورتی موفق است که به سادگی توسط مخاطبان هدف درک شود. سادگی شعار تبلیغاتی را فراموش نکنید.
  4. استفاده از شوخ طبعی: بسته به نوع کسب و کار خود وجایی که می توانید از شوخ طبعی در شعار تبلیغاتی استفاده کنید این کار ر ا انجام دهید.
  5. صادق باشید و در مورد محصولات غلو نکنید: آیا میتوانید به غولی که در شعار تبلیغاتی می دهید عمل کنید؟ وگرنه دوباره به شعار تبلیغاتی خود فکر کنید.

اینهم چند تا از برترین شعارهای تبلیغاتی

بی ام و

 

ال جی

مک دونالد


مطالب مشابه :


داستان کوتاه و معنی دار

جملات زیبا - داستان کوتاه و معنی دار - جملات زیبا،جملات عاشقانه،سخن بزرگان،جملات تاثیرگذار
ویژگی های شعار تبلیغاتی

شعار تبلیغاتی عبارتی بیادماندنی است که برای بطوریکه این جملات خودشعار گونه می گردند و
جملات با تکان دهنده

جملات فاز بالا هشت ریشتری میترکونه - جملات با تکان دهنده ارسال پیامک تبلیغاتی.
شعار تبلیغاتی (Slogan) اثر بخش

شعار تبلیغاتی اثربخش. نوشته: سید محمد جواد رجالی. شعارهای تبلیغاتی عبارت ها و جملات آهنگین و
برچسب :