روش های باردار شدن

روش های باردار شدن

روش معمولی :

در حدود 80 درصد زوجین براساس آمار سکسولوژی کامنر به این روش عادت داشته یا از این روش استفاده می کنند. در این حالت زن به پشت خوابیده ، رانها را از هم باز و زانوها را کمی خم می کند. در این حال مرد دربین دو ران زن قرار گرفته و پس از دخول آلت روی او می خوابد در حالیکه نقطه اتکایش روی زانوانش است.

مزایا: اگر معاشقه بخوبی صورت گیرد واژن بخوبی تحریک شده و داخل واژن مرطوب شده باشد دخول آسان است و کامل . و راحت انجام می گیرد و درد چندانی در زن ایجاد نمی کند.

معایب: برای زنان حامله بخصوص از نیمه دوم بارداری مناسب نیست. و دهانه رحم که یکی از نقاط مهم تحریکی است کمتر تحریک می شود و البته کلیتوریس هم توسط آلت تحریک چندانی نمی شود مگر اینکه زن خودش یا مرد با دست اینکار را انجام دهد.

روشهایی با دخول عمیق ( که برای آبستنی هم مناسبند) و البته لذت جنسی بیشتری دارند:

الف -  طریقه متقاطع : (روش X ) پس از معاشقه در زمان دخول زن به پشت خوابیده و پاها را دراز می کند. سپس مرد در یک پهلوی زن می خوابد طوریکه بدنش با بدن زن زاویه 60 درجه تشکیل دهد حال کمتر یا بیشتر . در این حالت زن پایی را که نزدیک مرد است بلند کرده و بر روی رانهای مرد می اندازد سپس مرد خود را در لابلای پاهای زن جای داده و دخول می کند. در این روش امکان تحریک جنسی زن بیشتر است.

مزایا: وزن یکی بر روی دیگری نیست - نمامی اعضای تناسلی و رانها با یکدیگر تماس داشته و ارگاسم لذت بخشتر است- در هنگام دخول امکان مالش نقاط تحریکی مثل پستانها - رانها و کلیتوریس وجود دارد - دخول عمیق است و امکان حاملگی زیاد چون طول رحم کوتاه می شود.

ب - روش پاهای خمیده: در این حالت زن به پشت خوابیده و پاها را روی شکم کاملا جمع و یا روی شانه های مرد می گذارد (برای زنهای قوی بنیه) و یا دور کمر مرد حلقه می کند و مرد می تواند حین دخول دستها را پشت زانوهای زن انداخته و بطرف خودش بکشد. در این حالت دخول عمیق و برای هر دو طرف لذت بخش بوده و طول واژن کوتاه شده و دهانه رحم بخوبی تحریک شده و کلیتوریس در مسیر حرکت آلت مرد قرار گرفته و بخوبی مالش و تحریک می شود.

روش فوق یکی از بهترین راههای مقاربت ارزیابی شده و توصیه می گردد( در مراکز مشاوره) این روش برای حامله کردن زن هم مفید است ولی در طول حاملگی جدا باید از این روش پرهیز نمود.این روش برای مردانی با آلت کوتاه نیز مناسب است.

ج - حالت نشسته: مرد در زیر و زن روی مرد قرار گرفته و آلت را داخل واژن خود می نماید و با حرکات جلو و عقب یا بالا و پایین بدن خود عمل مقاربت را خودش کنترل می کند . در این حالت ارگاسم زن زودتر حاصل می شود ولی احتمال آبستنی کم است چون منی بلافاصله به پایین می ریزد. این روش برای مردان خسته و یا زنانیکه دیر به حالت ارگاسم می رسند مناسب است.

د - روش زانوزدن زن :ASS HOLE METHOD در این حالت زن زانو زده و به جلو خم می شود یا سر را روی بالشی می گذارد و مرد در بین پاهای زن قرار گرفته دخول می کند. در این حالت هم  دخول عمیق و راحت است ولی برای مردها و زنهای چاق نامناسب است. از این روش برای دخول از معقد که اکیدا توصیه نمی شود هم استفاده می گردد.


مطالب مشابه :


روش های باردار شدن

روش های باردار شدن. روش معمولی : در حدود 80 درصد زوجین براساس آمار سکسولوژی کامنر به این روش
روش ها و زمان مناسب باردار شدن در خانم ها

بهداشت - روش ها و زمان مناسب باردار شدن در خانم ها - بهداشت مادر و کودک - بهداشت
جلوگیری از باردار شدن و پیشگیری از حاملگی

دکتر و پزشک - جلوگیری از باردار شدن و پیشگیری از حاملگی - دکتر و پزشکی
بهترین زمان برای باردار شدن از نظر اسلام+آداب همبستری از نگاه اسلام

از نظر اسلام بهترین زمان برای بارداری و بچه دار شدن کدام روز هفته و چه ساعتی از روز می باشد؟
با ماه چهره خلیلی و همسرش پیرامون باردار شدن

با ماه چهره خلیلی و همسرش پیرامون باردار شدن لحظه شماری می کنند و به شدت منتظر به دنیا آمدن
احتمال باردار شدن در شرايط مختلف

در ميان مردم باورهايي درباره باردار شدن وجود دارد که گاه از تجربه‌هاي آنها نشأت مي‌گيرد و
ناباروری و پسر شدن جنین

حداقل سه ماه قبل از باردار شدن، مرد و زن هر دو باید از غذاهای گرم و پر انرژی استفاده کنند
راههای باردار شدن خانمهای متاهل

سایت زنان و مامایی بابل - راههای باردار شدن خانمهای متاهل - بزرگترین مرجع آموزش و اطلاعات
باردار شدن مرد امریکایی

COMMENSALISM - باردار شدن مرد امریکایی - Tmu Biology Team
برچسب :