رییس جدید اداره گاز گراش: سه ماه دیگر صبر کنید

سه ماه دیگر صبر کنید!

49480_orig.jpg

رییس جدید اداره گاز گراش: سه ماه دیگر صبر کنید

با تغییر رییس اداره گاز وعده پایان گازکشی در اردیبهشت ۹۰ به فراموشی سپرده شد.

بهمن ماه ۸۹ رازقی رئیس اداره گاز گراش، در مصاحبه با سایت خبری رویدادشهر، از اتمام پروژه گاز رسانی و نصب علمک در گراش، تا پایان اردیبهشت ۹۰ خبر داد.

خردادماه هم به پایان رسید. هنوز به برخی از محلات شهر گاز نرسیده است و همچنان کوچه‌های زیادی زخم خورده  باقی مانده است. برای پیگیری وعده سری به اداره گاز می‌زنیم. می‌پرسیم آقای رازقی هستند؟ می‌گویند مدیر عوض شده و آقای رازقی دیگر اینجا نیستند!

مدیر کنونی اداره گاز گراش آقای خندان پذیرای ماست. موضوع را برای او بازگو می‌کنیم و جواب این است: «من نمیدونم ایشون(رازقی) بر چه اساسی این حرف را زدند.» آقای خندان به کل حرف‌های رازقی را رد می‌کند.

خندان گفت: تا تاریخ ۲۳خرداد، ۲۷۰۰ فقره علمک در گراش نصب شده است و مناطقی در شهر گراش شبکه گذاری شده ولی تاکنون در آن مناطق علمک نصب نشده است، طی سه ماه آینده ۱۶۰۰ علمک دیگر در این شهر نصب خواهد شد. از مهمترین بخش‌ها ۳۷۵۰متر لوله‌گذاری و نصب ۱۳۰ علمک در سه ماه آینده در پروژه مسکن مهر است.

رییس اداره گاز گراش همچنین از گازرسانی به مصارف کنندگان عمده همانند بیمارستان در سه ماه آینده خبرداد. اگر مصرف گاز از ۱۶۰ متر مکعب در ساعت بیشتر باشد، مصرف کننده عمده به حساب می آید. درباره طرح‌های آینده گفته شد در کوچه‌های منشعب از خیابان آبیاری و درمانگاه و دیگر مسیرهایی که گازکشی شده‌اند و علمک ندارند نیز تا سه ماه آینده علمک نصب خواهد شد.

خندان در مورد گازرسانی به بخش ارد و دهستان فداغ  گفت: تا پایان سال جاری بودجه گازرسانی به ارد و همچنین پیمانکار مشخص خواهد شد. اما شروع عملیات احتمالاً به سال آینده خواهد افتاد.  گازرسانی به فداغ در برنامه‌های بعدی اداره گاز قرار دارد.

خندان بر خلاف رازقی که گفته بود از مردم تقاضا دارم برای نصب کنتور کمتر عجله کنند، گفت: از مردمی که علمک برای آنها نصب شده است،  تقاضا داریم که برای نصب کنتور بیشتر مراجعه کنند و نصب کنتور را به فصل زمستان موکول نکنند. برای شهری همچون گراش، روزانه نصب ۳ یا ۴ کنتور بسیار کم است که می‌طلبد مردم بیشتر مراجعه کنند.

صحبت‌های خندان  با یک گلایه به پایان می رسد. اداره گاز در حال حاضر کنتورخوان ندارد. چندین نفر برای این شغل ثبت‌نام کرده‌اند اما اکنون که نوبت استخدام رسیده است مراجعه نمی‌کنند یا انصراف داده‌اند. در حال حاضر مامورین امدادگاز کار کنتورخوانی را نیز انجام می‌دهند.

سه ماه دیگر هم باید صبر کنیم. چندین زمستان از وعده مسئولین گذشته و هنوز بسیاری از خانوارهای گراش از نعمت گاز محرومند.

منبع:رویداد گراش


مطالب مشابه :


ثبت نام وام در اداره پست

ثبت نام وام در اداره ایا واقعا این سایت برای این گاز بیمه سلامت کلیه ثبت
پیگیری خودرهای عمومی جهت گاز سوز نمودن

کاربر گرامی، فرم زیر بمنظور ثبت نام خودروهای ثبت نام شده در این سایت اداره تعاون
ثبت نام کالا برگ های نفت سفید و گاز مایع

ثبت نام کالا برگ های نفت سفید و گاز مایع سخنی از مدیر سایت.
تمدید مهلت ثبت نام کالابرگ نفت سفید و گاز

تمدید مهلت ثبت نام کالابرگ نفت سفید و گاز tejaratasan.ir ثبت نام نموده اند اداره کل
رییس جدید اداره گاز گراش: سه ماه دیگر صبر کنید

بهمن ماه ۸۹ رازقی رئیس اداره گاز گراش، در مصاحبه با سایت رییس اداره گاز ثبتنام
قابل توجه پذیرفته شدگان دانشکده نفت و گاز گچساران

با سلام و ضمن تشکر از بازدید شما از سایت دانشکده نفت و گاز جهت ثبتنام به اداره
نامه به مجلس

(بصورت لینک الکترونیکی در سایت ثبت نام) سایت آن اداره و گاز و برق به محل سایت
آغاز ثبت ‌نام آزمون استخدامی شرکت نفت

زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اداره گاز وب سایت تحلیلی اخبار
برچسب :