«وطن امروز» برای عقایدش محاکمه می‌شود!

 vatan%2520emrooz_0.png?1421820042   خوزستان چه خبر   ؛   برطبق مصوبه هیئت نظارت بر مطبوعات، روزنامه وطن امروز به دلیل تیتر "خبر مرگش!"به دادگاه ارجاع شده است. واقعا باید به حال این هیئت تاسف خورد که ده ها کار اشتباه صریح روزنامه های رنجیره ای را نادیده بگیرد و فقط به تذکر دادن به انها بسنده کند ولی در مورد تیتر یک روزنامه انقلابی آن به دادگاه بفرستد. کشور عربستان یکی از دشمانان اصلی جمهور اسلامی ایران است. دشمنی که مستقیم از اربابان خود یعنی امریکا و رژیم صهیونسیتی دستور می گیرد. مگر نه اینکه رژیم آل سعود در عربستان برزگ ترین حامی تروریست های منطقه به خصوص داعش است. مگر نه اینکه بارها و بارها دلار های نفتی آل سعود باعث ضربه زدن به امنیت ملی کشور ما شده است. وطن امروز چه این تیتر را میزد چه نمیزد دشمنی ما با عربستان تغییری نمی کرد. بهتر است که هیئت نظارت بر مطبوعات کمی به فکر روزنامه های زنجیره ای باشد که روز به روز در حال توهین و تحقیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند. در شرایطی سردار سلیمانی به همراه سپاه قدس در حال مبارزه در چندین جبهه در عراق و سوریه است و سپاه نیاز دارد که جو عمومی داخل کشور او را حمایت کند حال آقایان به یادشان امده که باید به سپاه حمله کنند.

در ضمن اگر تمام این مسائل را نادیده بگیریم به این نتیجه میرسیم که همین هیئت نظارت بر مطبوعات به صورت غیر مستقیم از داعش و حامیان تروریست در منطقه حمایت می کند! دلایل آن هم این است که هیئت نظارت، هیچ نظارتی روی روزنامه هایی که سپاه قدس حمله می کنند کاری ندارد، نهادی که در حال دفاع از مسلمین و مبارزه با داعش و تروریست ها است، اما تا روزنامه ی انقلابی وطن امروز یک تیتر درباره ی مرگ پادشاه سعودی میزند صدای هیئت نظارت در می آید.

پس از زدن این تیتر توسط روزنامه وطن امروز خیلی از اشخاص سیاسی گفتند محاکمه نکردن وطن امروز برای این تیترش رابطه بین ایران و عربستان بد می شود و محاکمه نکردن آن نشان از بی بند و باری مطبوعاتی است. اولا که خیلی وقت است مطبوعات {برای نظارت نکردن همین هیئت نظارت} بی بند و بار شده است چون خیلی از روزنامه های اصلاح طلبی به صراحت تهمت و توهین به مسئولان دولت گذشته می کنند اما این موضوع به هیچ عنوان بی بند و باری مطبوعاتی نیست! دوما این که عربستان خیلی وقت است رابطه ی خوبی با جمهوری اسلامی ندارد و نخواهد داشت.

بار ها رییس جمهور و هاشمی رفسنجانی از آزادی بیان دولت تدبیر و امید صحبت می کردند و میگفتند با آمدن دولت جدید آزادی بیان هم می آید، اما با این کارهای هیئت مطبوعات ما هیچ آزادی بیانی ندیدم و هر آزادی بود برای مطبوعات اصلاح طلب بود.


مطالب مشابه :


در ادامه سفر برای انتشار کتاب راهنمای گردشگری خوزستان

سخنگو - در ادامه سفر برای انتشار کتاب راهنمای گردشگری خوزستان - میراث فرهنگی . گردشگری .
هیات‌ نظارت‌ برمطبوعات‌ هشدار داد

خوزستان چه خبر ؛ هیات نظارت بر مطبوعات در آخرین جلسه خود به تعدادی از نشریات تذكر داده است.
معرفی برگزیدگان استان خوزستان در جشن راهنمایان گردشگری کشور

سخنگو - معرفی برگزیدگان استان خوزستان در جشن راهنمایان گردشگری کشور - میراث فرهنگی . گردشگری .
«وطن امروز» برای عقایدش محاکمه می‌شود!

خوزستان چه خبر ؛ برطبق مصوبه هیئت نظارت بر مطبوعات، روزنامه وطن امروز به دلیل تیتر "خبر
"خوزستان من" در جهان ژاله

"خوزستان من و عضویت در خانه مطبوعات خوزستان ، انجمن راهنمای گردشگری خوزستان
پنجمین جشن روز راهنمایان به روایت مطبوعات

پنجمین جشن روز راهنمایان به روایت مطبوعات. تور در خوزستان راهنمای گردشگری روز
سفر به اعماق گردشگری با...

گردشگری و میراث فرهنگی کانون آینده نگری ایران و عضویت در خانه مطبوعات خوزستان راهنمای
تغییر نام فلکه سوم کیانپارس به میدان گردشگر

و عضویت در خانه مطبوعات خوزستان ، انجمن صنفي در اهواز به نام "راهنمای
مهمترین مصوبات و روزهای مجلس نهم در سال 93

خوزستان چه خبر؟ - مهمترین مصوبات و روزهای مجلس نهم در سال 93 - " وبگاه خوزستان چه خبر حامـــی و
برچسب :