طرح کارت رالی کیش سپه

  طرح کارت رالی کیش سپه  
 
         کارت رالی کیش سپه به تمامی ثبت نام کنندگان جشنواره رالی در سایت اینترنتی مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش» به نشانی www.famirally.ir تعلق می گیرد و نیز شامل کلیه امکانات و خدمات سایر کارتهای عابربانک کوتاه مدت می باشد.   شرایط استفاده:
1- بر اساس اعلام مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش»، امکانات و تخفیفات ویژه ای برای استفاده در جزیره کیش در اختیار دارندگان کارت، متناسب با امتیاز متعلقه به آنان قرار داده خواهد شد. این امتیازات بر اساس سود متعلقه به حساب محاسبه می شود و از طریق مؤسسه به مشتری اعلام می گردد. 2- دارنده این حساب ضمن بهره مندی از مزایای حساب قادر است تمام عملیات بانکی مربوط به حساب مانند دریافت و پرداخت وجوه نقد، انتقال وجه به سایر حسابهای متمرکز (عابربانک، جاری طلایی و...)، دریافت وجه حساب از دستگاههای خودپرداز، وصول چکهای واگذاری، دریافت صورت حساب و خرید کالا و خدمات با استفاده از کارت را به صورت شبانه روزی انجام دهد. 3- دارندگان این حساب علاوه بر دریافت خدمات از دستگاههای خودپرداز، می توانند با دریافت رمزهای اول و دوم از شعب، از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک سپه نیز (پرداخت قبوض، دریافت گردش حساب، انتقال وجه و...) در تمامی ساعات شبانه روز بهره مند گردند.   مدارک مورد نیاز :
1- ثبت نام در سایت www.famirally.ir و دریافت برگه چاپ شده تأییدیه ثبت نام. 2- ارائه اصل و تصویر کارت ملی یا اصل و تصویر شناسنامه به همراه شماره ملی و کدپستی.
3- تکمیل فرم درخواست در یکی از شعب متصل به شبکه پاس (جاری طلایی) ترجیحاً مجهز به دستگاه صدور آنی کارت.   سایر موارد : تخصیص امتیازات تشویقی و چگونگی استفاده از تخفیفات قابل استفاده در جزیره کیش از سوی مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش» تعیین می گردد و بانک سپه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت؛ لذا لازم است در صورت ایجاد هرگونه ابهام از این دست، مشتریان به سایت www.famirally.ir مراجعه نمایند. این حساب از نوع حسابهای متمرکز بانک سپه است. بنابراین دارنده این حساب می تواند از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک استفاده کند.

پیروز با شید...............

94


مطالب مشابه :


انتقال وجوه کارت یک بانک به بانک دیگر ازطریق اینترنت میسر است

وی در زمینه انتقال وجه بین بانکی از طریق خود پردازها ، اظهار داشت: بانک سپه با بیش از80 سال
انتقال سه جانبه وجه در دستگاه هاي خودپردازهای بانک ملی ایران

انتقال وجه از ملي صنعت و معدن ، سپه و توسعه مبلغ انتقال توسط کارت بانک ملی
راه اندازی انتقال وجه در اینترنت بانک سپه

راه اندازی انتقال وجه در اینترنت بانک سپه. رئیس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه
نسخه سوم از نرم افزار موبایل بانکینگ سپه طراحی و ارائه شد.

ارائه خدمات انتقال وجه بین بانکی دسترسی آنلاین به حسابهای غیرمتمرکز بانک سپه
کارمزد انتقال وجه با عابربانک (کارت به کارت)

انتقال وجه بانک ملی ، تا سقف سی میلیون ریال حق انتقال وجه به بانک صادرات، سپه
سقف انتقال وجه در بانکداری اینترنتی بانک ملت افزایش یافت

سقف انتقال وجه در بانکداری اینترنتی بانک ملت افزایش یافت وبلاگ کارکنان بانک سپه.
انتقال وجه بین بانکی

وبلاگ "کارکنان بانک سپه" كارمزد انتقال وجه تا مبلغ ده ميليون ريال، مبلغ ثابت پنج هزار
طرح کارت رالی کیش سپه

همکاران بانک سپه و همراه بانک سپه نیز (پرداخت قبوض، دریافت گردش حساب، انتقال وجه و
برچسب :