نامه ۲۰۲۰ دانشجو، طلبه و نخبه علمی به زاکانی

  متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ۞ سوره احزاب؛ آبه 23

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند؛ بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‏اند.

«بسیجی، آرمانگرا و بااخلاص و باگذشت و در هر میدانی تن به کار بده است؛ یک روز میدان جنگ است، یک روز هم میدان سیاست.»

مقام معظم رهبری بهمن 1379 در دیدار با اعضای بسیج دانشجویی کل کشور

برادر بسیجی جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی

باسلام و تبریک آغاز سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

اکنون که حدود دو ماه به انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری یازدهم باقی مانده است، ما جمعی از فعالین کنونی و سابق تشکل‌های دانشجویی و طلبه حزب اللهی سراسر کشور دغدغه‌های خود را با شما ـ که زمزمه های دعوت و حضورتان در محافل دانشجویی و نیز در اظهارات و بیانیه های فعالین سیاسی اصولگرا شنیده شده است ـ مطرح می کنیم تا به وظیفه انقلابی و ملی خود عمل کرده باشیم.

به عنوان مقدمه دو نکته مهم را یادآور می شویم:

1. نامه ما صرفا دعوت از یک شخصیت انقلابی و توانمند برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری نیست که اساسا وظیفه جنبش دانشجویی انقلابی را دعوت از کاندیدای مطلوب خود نمی‌دانیم که اگر اینگونه شد، راه نقد و مطالبه رئیس جمهور برای دعوت کنندگان شیفته او بسته خواهد شد. این اشتباه در گذشته از سوی دوستداران و هواداران دانشجویی آقایان خاتمی و احمدی نژاد (صرفنظر از تفاوت نگاهمان به آنها) رخ داد و تا مدتها نمی‌توانستند ـ و هنوز هم برخی نمی توانند ـ ضعفهای آنها را در کنار نقاط قوتشان ببینند. وظیفه جنبش دانشجویی همچنانکه رهبر حکیم انقلاب اسلامی در دیدار اردیبهشت 86 با بسیج دانشجویی فرمودند نگاه از بالا به جریانات سیاسی و مطالبه از آنهاست. ضمن اینکه دعوت فعالین دانشجویی از یک فرد هیچ حجت شرعی برای کاندیداتوری او نخواهد بود و اوست که باید در پیشگاه خداوند متعال پاسخ دهد که آیا بهتر از او در صحنه نبوده و آیا نیت واقعی اش حب دنیا یا خدمت صادقانه بوده است!؟

2. خطاب این نامه از آن جهت به دکتر زاکانی است که او را یکی از مصادیق فرمایش نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی می دانیم: «امتیازات امروز منهای ضعفها» و احتمال می دهیم به دلیل ویژگیهایی که برخواهیم شمرد در صورت اعلام نامزدی مورد اقبال امت حزب الله ایران اسلامی قرار گرفته و رئیس جمهور دولت یازدهم گردد. لذا انتظارات خود را در این نامه از او نیز بیان خواهیم کرد تا بتوانیم در صورت توفیقش منتقد منصف گفتار و رفتارش باشیم.

اما ویژگیهای مهم از نظر ما و انتظاراتمان:

1. اولین ویژگی که در نظر ما برجسته و مهم است، ولایتمداری است. ما شما را فردی حقیقتا ولایتمدار می دانیم که منظومه فکری و سیاسی رهبری را می شناسد و تلاشش حرکت در مدار اندیشه ولایت فقیه است. این را برخی از ما در زمان مسوولیت شما در بسیج دانشجویی دیده و برخی دیگر شنیده و خوانده ایم که در دیدارهای دانشجویان بسیجی با رهبر فرزانه انقلاب (از جمله 11 بهمن 76، 24 بهمن 79 و 18 خرداد 82)، ایشان نوع نگاه و عملکرد بسیج دانشجویی آن زمان را مهر تایید زدند. بعد از آن هم فردی آرام و بی موضع نبودید که نتوانیم ارزیابی کنیم، بلکه در تمام فعالیتهای سیاسی و انقلابی تان دیده ایم که با شناخت نوع نگاه و مشی سیاسی رهبری به تکلیف انقلابی و در زمان نیاز عمل کرده و با توجیه «در انتظار فرمان بودن» از زیر بار تکلیف ـ نظیر مقابله انقلابی با مدیریت سابق و مساله دار دانشگاه آزاد ـ شانه خالی نکرده اید. البته آنگاه که نظر ولی فقیه را فهمیدید نیز مطابق آن عمل نمودید و لذاست که تاکنون یک جهتگیری، موضع و عملکردتان را در تضاد با نظر رهبری ندیده ایم. در مواردی هم بعد از علنی شدن نظر رهبری حتی مدتی بعد از وقایع (ورود به سفارت انگلیس، تجمع در مقابل مجلس در روز وقف دانشگاه آزاد، ماجرای استیضاح وزیر کار و ...) صدق تحلیل و صحت عملتان به اثبات رسیده است.

انتظار ما این است که در صورت توفیق این ویژگی را حفظ و تقویت نمایید چراکه مسوولیت ریاست جمهوری آنچنان خطیر و پربلاست که مدعیان بسیاری را دچار مشکل نموده است و در اینجا به صراحت اعلام می کنیم که در این زمینه زیر ذره بین دانشجویان و طلاب فعال و انقلابی خواهید بود و درباره آن هرگز مماشات نخواهیم کرد.

2. شما را یک بسیجی دارای سابقه مجاهدت و مفتخر به درجه جانبازی می دانیم که برای فداکاری در راه اسلام عزیز و ملت قهرمان ایران اسلامی از بذل جان هم دریغ نداشتید و به مصداق شریفه «فضل الله المجاهدین علی القاعدین» بر بسیاری دیگر برتری دارید. لذا انتظار داریم این روحیه جهادی را حفظ و آن را در هر مسوولیتی به کار بندید و لحظه ای از یاد شهدا و دین خون آنها غافل نشوید.

3. آنها که از نزدیک با شما در عرصه های سخت اجرایی (سازمان بسیج دانشجویی کشور، تحقیق و تفحص بزرگ از آموزش عالی، مسوول اجرایی در ستادهای مختلف اصولگرایان) همکاری کرده اند شما را مدیری انقلابی، ساده زیست، مردمی، کارآمد، صادق، شجاع، صریح و قاطع، پرانرژی و جوان، خستگی ناپذیر و فعال با روحیه‌ى تحول‌گرایى و نوآورى یافته اند که مسوولیت خود را نسبت به افراد قبل و بعد خود به مراتب قویتر و بهتر به انجام رسانده و مراتب ترقی را بعد از توکل بر خدا به مدد ویژگیها و توانمندی های شخصی و رای مردم پیموده است نه به اعتبار عنوان پست و مقام اعطایی از دیگران.

انتظار و امیدواری ما این است که چنانچه توفیق خدمت در سنگری بالاتر و سخت تر را یافتید، این ویژگیها را حفظ و تقویت کنید و تلاش خود را صدچندان نمایید؛ چراکه در صحنه رقابت های منطقه ای و جهانی نه تنها فرصتی برای کندروی نداریم که باید با جهش های بلند و از میانبرهای کارشناسی شده و علمی، سرعت پیشرفت خود را مبتنی بر الگویی اسلامی ـ ایرانی که بحمدالله به آن اعتقاد دارید مضاعف کنیم.

4. یکی از نقاط قوت و امتیاز رئیس جمهور کنونی خصوصا در ابتدای دولت نهم، احیای گفتمان ارزشی ایران اسلامی و تکرار آرمانهای بلند امام و انقلاب بود. تقویت و حفظ این ویژگی که متاسفانه این اواخر در دولت کنونی کمرنگ تر شده است از یک بسیجی انقلابی و مخلص برمی آید. لذا شناخت و انتظار ما از شما حرکت در این مسیر و حرکت برای تثبیت گفتمان پیشرفت اسلامی است آنچنانکه تاکنون بوده اید.

5. رهبر معظم انقلاب اسلامی در 29 بهمن 91 نسبت به عدم اجرای فرمان 8 ماده ای توسط روسای سه قوه تاکنون و برخورد شعاری با این مقوله شدیدا گلایه نمودند. شناخت ما از عملکرد شما روحیه و سابقه مبارزه با مفاسد اقتصادی است و کارنامه شما را در این زمینه پربار می دانیم. برخورد با فساد اقتصادی یک نماینده مجلس هفتم، سوال از وزیر اطلاعات خاتمی در مجلس به جهت مماشات معاونش با پرونده فساد اقتصادی، مبارزه با فساد اقتصادی مدیریت سابق دانشگاه آزاد، مقابله با تخلفات دادستان سابق تهران، مسوولیت دبیرخانه مبارزه با مفاسد اقتصادی و عضویت کمیسیون اصل90 مجلس نمونه هایی از عزم شما برای گام نهادن در این راه پر مخاطره است.

انتظار داریم علاوه بر حفظ این روحیه و تلاش مضاعف در این عرصه، مراقب افرادی باشید که در زمان تبلیغات پیشنهاد کمکهای مالی بلاعوض! کرده و پس از موفقیت احتمالی به دورتان حلقه خواهند زد تا از مواهب دنیایی موقعیت شما بهره برده یا بعدها مانع رسیدگی به تخلفات اقتصادی آنها شوید که اگر چنین شود قطعا یا خود به فساد اقتصادی آلوده می شوید یا کسانی را بر مسند قدرت خواهید نشاند که بسان دستمال کثیف امکان پاک کردن پلشتی ها را نخواهند داشت.

6. یکی از نقاط ضعف دولت کنونی، ارتباط ضعیف با بدنه نخبگان، بسته بودن حلقه تصمیم گیری و نداشتن تیم کاری منسجم و هماهنگ از ابتدای کار بوده است به طوریکه دائما تغییرات ناگهانی مدیران سطح یک کشور نوعی عدم ثبات در سیاستگزاری ها را به وجود آورده است. شما را فردی مرتبط با بدنه عظیم نخبگان حزب اللهی متخصص از زمان فعالیت بسیج دانشجویی می شناسیم که همواره روحیه کار جمعی و تشکیلاتی داشته اید؛ حدود 10 سال نمایندگی مجلس و راه اندازی تشکیلاتی کشوری نیز این روحیه را تقویت کرده است. این روحیه اگرچه امتیازی بزرگ محسوب می شود، اما یقینا می دانید که ممکن است به آفت احساس استغنا نسبت به مشورت سایر نخبگان و متخصصان دچار شود که باید به شدت از آن پرهیز شود.

ضمنا لازم می دانیم تا در صورت اعلام حضورتان در صحنه رقابتها، سرفصل برنامه ها و عناصر اصلی کارشناسی خود را معرفی نمایید و برنامه ها را در معرض نقد کارشناسان قرار دهید تا هم به شما کمک شود و هم مردم با شناخت بهتر برنامه ها و مدیران اصلی دولت آینده تصمیم گیری کنند.

اسامی:

 

سید کمیل باقرزاده حوزه علمیه قم خارج فقه و اصول

محمد جواد عامری دانشگاه صنعتی امیرکبیر مهندسی نفت

احمد بنی احمدی  دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی شیمی کارشناسی

میثم صالحی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی ارشد عمران

حسام حبیب الله دانشگاه علم و صنعت ارشد صنایع

پیام تیرانداز آزاد علوم و تحقیقات ارشد مدیریت

پیام عرب زاده آزاد علوم و تحقیقات دکترای تخصصی دامپزشکی

حسین عبادتی آزاد علوم و تحقیقات زنجان کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت

ابراهیم رضایی دانشکده خبر کارشناسی خبرنگاری

ابوالفضل عمویی دانشگاه امام صادق (ع) دکتری علوم سیاسی

رضا آزاد دانشگاه امام صادق (ع) ارشد علوم سیاسی

عبدالمطهر محمدخانی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات کارشناسی ارشد

علیرضا نادعلی دانشگاه پیام نور ارشد الهیات

صادق وفایی شهید عباسپور مهندسی مکانیک

محمدودود حیدری علوم پزشکی تهران پزشک عمومی

عباس مسجدی علوم پزشکی شهید بهشتی روانشناسی

امیرمسعود حبیبیان دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی ارشد صنایع

عبدالمجید خشنود    دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی هوا فضا

بهزاد زارع مدرسه معصومیه قم پایه ی ششم حوزه

سید مرتضی فاطمی  مهندسی شیمی

مالک شریعتی  دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی دانشجوی دکتری مهندسی انرژی

حمزه قطبی نژاد  دانشگاه صنعتی شریف مهندسی مکانیک

سید محسن دهنوی دانشگاه صنعتی شریف دکتری نانوفناوری

سید محمد آقامیری دانشگاه صنعتی شریف مهندسی برق

سعید حسن زاده دانشگاه صنعتی شریف مهندسی برق

سعید سرافراز دانشگاه صنعتی شریف مهندسی برق

امیرحسین انصاری دانشگاه صنعتی شریف مهندسی صنایع

ایمان رومنا دانشگاه صنعتی شریف MBA

برنا برخوردار  دانشگاه صنعتی شریف مهندسی  صنایع

حسن رهبری  دانشگاه صنعتی شریف مهندسی کامپیوتر

حسن نیک آیین دانشگاه صنعتی شریف ارشد نرم افزار

حسین حیدری دانشگاه صنعتی شریف مهندسی کامپیوتر

حسین ملازاده دانشگاه صنعتی شریف مهندسی نفت

رامین ذاکری   دانشگاه صنعتی شریف مهندسی شیمی

سعید عربلو   دانشگاه صنعتی شریف مهندسی شیمی

سعید فراتی دانشگاه صنعتی شریف مهندسی صنایع

طاهره رهبری دانشگاه صنعتی شریف مهندسی مکانیک

عبدالحسین همتی سراپرده دانشگاه صنعتی شریف کارشناسی ارشد مهندسی نفت

فرزانه غیور  دانشگاه صنعتی شریف دکتری مهندسی کامپیوتر

قاسم روح الامین دانشگاه صنعتی شریف ارشد مهندسی

محسن قاسمی دانشگاه صنعتی شریف مهندسی مکانیک

محسن مومنی راد دانشگاه صنعتی شریف مهندسی کامپیوتر

محمد حسین بادامچی دانشگاه صنعتی شریف مکانیک

محمد حسین دیانی  دانشگاه صنعتی شریف مدیریت

محمد علی کارگر دانشگاه صنعتی شریف فناوری اطلاعات، ارشد

محمد مهدی نیک نیا   دانشگاه صنعتی شریف مهندسی مکانیک

محمدحسین دیانی  دانشگاه صنعتی شریف ارشد مدیریت

مرتضی یادگاری  دانشگاه صنعتی شریف مهندسی کامپیوتر

مریم زاکانی دانشگاه صنعتی شریف مهندسی کامپیوتر

مسعود طوسی دانشگاه صنعتی شریف مهندسی هوافضا

مسلم نوری دانشگاه صنعتی شریف شیمی

مهدی اعتصامی دانشگاه صنعتی شریف مهندسی مکانیک

مریم صادقی حوزوی علمیه جامعه الزهرا سطح 2

عاطفه کیایی حوزه حضرت خدیجه سطح2

فاطمه علی نژاد حوزه حضرت خدیجه سطح2

مهریه صفایی  حوزه حضرت خدیجه سطح2

پروین چیذری حوزه علمیه سطح 2

جلیل محبی حوزه علمیه

جواد میرزایی حوزه علمیه سطح 2

رضا پرینچی حوزه علمیه درس خارج

سارا کریمی نژاد حوزه علمیه

سپیده سلگی حوزه علمیه سطح 2

سحر رضایی پیام حوزه علمیه

سمیه بلوچ حوزه علمیه سطح 3

صفورا کربلایی حوزه علمیه سطح3

عبدالرضا مهدیی حوزه علمیه

علی علیزاده حوزه علمیه

فاطمه سادات شریفیان حوزه علمیه سطح2

فاطمه مصطفی زاده حوزه علمیه سطح3

لیلا ضرغام حوزه علمیه سطح3

مریم ملاحیدر حوزه علمیه

مهدیه صفایی حوزه علمیه سطح 2

ناهید دمیرچی حوزه علمیه

هدی باقری حوزه علمیه سطح2

شهین حدادی حوزه علمیه  سطح 3

مهدیه استرکی حوزه علمیه الزهرا سطح 2

فاطمه تقوی نیا  حوزه علمیه الزهرا بوشهر طلبه

محمد روستایی حوزه علمیه آیت الله علم الهدی تهران

فاطمه میرزایی حوزه علمیه بانو امین سطح2

حمیرا راعی حوزه علمیه بصیرت سطح2

رحیم روزی طلب حوزه علمیه تهران طلبه

فاطمه سلیمانزاده حوزه علمیه جامعه الزهرا س علوم قرانی

زهیرا مشایخی حوزه علمیه چیذر سطح 2

مجید شفیعی حوزه علمیه خاتم الاوصیا سطح1

محمد فاضل تقی زاده حوزه علمیه خاتم الاوصیا سطح1

میلاد علی نیا حوزه علمیه خاتم الاوصیا سطح1

فاطمه علی نژاد حوزه علمیه خدیجه سطح 2

حمیده سادات محسنی حوزه علمیه علوم قرانی

زهرا روحی حوزه علمیه علوم قرانی سطح2

زهرا اکرمی حوزه علمیه فاطمیه سطح 2

بهرام مارکی حوزه علمیه قم طلبه

سیداحمدرضا هاشمی حوزه علمیه قم طلبه پایه 4

محمد امین کیانی حوزه علمیه قم سطح

محمدصدوقی حوزه علمیه قم  طلبه سطح 3

زهرا مشایخی حوزه فاطمیه چیذر سطح 2

مسلم طاهری حوزه فاطمیه چیذر جامعه شناسی

احسان اشکش  حوزه معصومیه قم (س) پایه اول

محمد امین زاده  حوزه معصومیه قم (س) پایه اول

ریحانه فتح الهی حوزه نورالزهرا سطح2

امیر رنجکش حوزه ی علمیه ی  کرج طلبه

حسام میرزایی حوزه ی علمیه ی  کرج طلبه

زهرا رسولی حوزه ی علمیه ی کرج طلبه

ابراهیم ارم دانشگاه اصفهان علوم سیاسی

ابراهیم امیری دانشگاه آزاد شیمی

ابراهیم دودانگه 

ابراهیم رحمتی یزد  ریاضی

ابراهیم عبدلی لرستان کامپیوتر

ابراهیم فروزنده اصفهان تربیت بدنی

ابراهیم پردلی آموزشکده شهید باهنر

ابوالفضل اکبری 

ابوالفضل بهبود دانشگاه آزاد ادبیات

ابوالفضل رحیمیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مکانیک

ابوالفضل سنچولی پیام نور زاهدان روانشناسی

ابوالفضل شرافت  ازاد اسلامی ورامین کارشناس علوم دامی

ابوالفضل شیخ علیا علامه ارشد مدیریت

ابوالفضل قرنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان دانشجو کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

ابوالفضل کریمی دانشگاه آزاد یزد  برق قدرت

ابوالقاسم کمالی دانشگاه آزاد شیمی

ابوذر اسدی  دانشگاه آزاد تهران جنوب مهندسی عمران

ابوذر آزادانی دانشگاه آزاد شیمی

ابوذر بی غرض دانشگاه ازاد لار معماری

ابوذر حاجی محمدی دانشگاه تربیت معلم  کارشناسی ارشد ریاضی محض دانشگاه تربیت معلم

ابوذر رامش آموزشکده شهید باهنر

ابوذر رضایی دانشگاه آزاد فیزیک

ابوذر علیمحمدی ایلام شیمی

ابوذر قاضی دانشگاه آزاد واحد زاهدان مهندسی برق

ابوذر ملکی اردبیل  ارشد جغرافیا برنامه ریزی روستایی

ابوذر نظریان اصفهان حسابداری

احد بنار دانشگاه فارابی مهندسی صنایع  مدیریت اجرایی

احد رحمتی دانشگاه آزاد شیمی

احسان احمدی دانشگاه آزاد امیدیه لیسانس صنایع شیمیایی گاز

احسان اسماعیلی شاهد فقه وحقوق

احسان اهنگر ازاد زیست شناسی

احسان بحرانی  آموزشکده دارالفنون بجنورد کارشناسی ناپیوسته معماری

احسان پاپایی کرمان علوم سیاسی

احسان جاوید دانشگاه آزاد حقوق

احسان حسن زاده  دانشگاه گلستان   زیست شناسی

احسان حمودی دانشگاه آزاد شیمی

احسان خدابخشی  دانشگاه آزاد تهران مرکز  آموزش زبان

احسان خواجه حسنی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

احسان دریکوند آزاد اندیمشک کامپیوتر

احسان روزه دار آزاد اندیمشک کامپیوتر

احسان شبرنگی دانشگاه آزاد واحد زاهدان مکانیک خودرو

احسان شهبازی ایلام حقوق

احسان طهماسبی تربیت معلم علوم تربیتی

احسان عزیزی آزاد خرم آباد مهندسی برق

احسان علی پور دانشگاه آزاد فیزیک هسته ای

احسان عمادی دانشگاه آزاد زاهدان عمران

احسان قائدی  دانشگاه شهرکرد  کارشناسی

احسان کیانخواه 

احسان محمودی دانشگاه آزاد نفت

احسان مظلومی ایلام مکانیک

احسان ملکی پور   دانشکده فنی شهید چمران کرمان تربیت بدنی 

احسان نصیری 

احم A66جلیلیان اسلام اباد غرب مکانیک

احمد احمدی دانشگاه پیام نور بندر دیر کارشناسی نرم افزار رایانه ای

احمد امیرآبادی دانشگاه آزاد شیمی

احمد انصاری دانشگاه علوم پزشکی تهران دکتری پزشکی

احمد آذرکشب دانشگاه سیستان و بلوچستان مهندسی برق

احمد با ایمانی آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

احمد رمضانی علوم پزشکی شهید بهشتی ایمنی صنعتی

احمد علیدادی دانشگاه سیستان وبلوچستان فقه وحقوق

احمد فیروزه  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

احمد کمانکش ازاد زیست شناسی

احمد لباف   پیام نور تهران جنوب  کارشناسی ارشد نهج البلاغه

احمد مطور آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

احمد نعمتی ایلام مکانیک

احمد همتی آزاد شیراز مکانیک سیالات

احمدترابیان 

احمدقلی عزیزی دانشگاه آزاد نفت

ادریس غفاری  دانشگاه گلستان   زیست شناسی

ادریس قاسمی دانشگاه علوم بهزیستی مددکار اجتماعی

ادهم حق گذار  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

ارسلان مرشدی پیام نور ایلام حقوق

ارسلان ملکی پیام نورایلام عمران

ازاد حسینی ایلام ادبیات

اسلام کرم پور آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

اسماعیل بهاروند آزاد خرم آباد مهندسی برق

اسماعیل پیران زابل حقوق

اسماعیل جلالی آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

اسماعیل چرخه دانشگاه جامع علمی کاربردی  مهندسی کامپیوتر

اسماعیل حدادی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

اسماعیل دلیر دانشگاه پیام نور بیله سوار عضو هیات علمی جغرافیا و برنامه ریزی شهری

اسماعیل کندری پور دانشگاه آزاد واحد زاهدان تربیت بدنی

اسماعیل محسنی سیستان و بلوچستان عمران

اسماعیل محمدیان سردشت پرستاری

اسماعیل مقامی  شیراز کشاورزی

اسماعیل مقدس سازمان مدیرت صنعتی مدیریت اجرایی

اسماعیل مهدی زاده علوم پزشکی شهرکرد پرستاری

اسماعیل کریم نیا آموزشکده شهید باهنر

اسیه حسینی  اصفهان تربیت بدنی

اشکان معرق آزاد خرم آباد مهندسی برق

اصغر علی نسب  دانشگاه گیلان  آموزش زبان

اصغر عیسی پور  دانشگاه محقق اردبیلی   زبان و ادبیات فارسی

اصغر کیخا دانشگاه آزاد واحد زاهدان الهیات

اصلان اکبری ازاد رشت علوم سیاسی

اعظم امامی 

اعظم بهرامی کاشان حسابداری

اعظم خوش شعار پیام نور حسابداری

اعظم مرتضوی علمی کاربردی گرافیک

افشین بختیاری زاده علمی کاربردی ایلام زبان

افشین ریگی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

افشین نظری دانشگاه پیام نور کرج مهندسی کامپیوتر

افشین نوری  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار عمران

افشین جوکار آموزشکده شهید باهنر

افضل اربابی آموزشکده شهید باهنر

اکبر بدیعی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیوشیمی

اکبر مرادی دانشگاه آزاد ادبیات

اکبر ملکی دانشگاه آزاد فیزیک

اکرم عزتی دانشگاه آزاد ریاضی

اکرم کشاورز اژانس هوایی ریاضی

اکرم مقامی اصفهان مامائی

اکرم نصیری دانشگاه آزاد ادبیات

الدوز کرمین فیلیپین دندان پزشکی

الله کرم استکی اصفهان تربیت بدنی

الناز  میر بلوگ آزاد کامپیوتر/ کارشناسی

الناز خواجه آزاد بندرعباس 

الهام  موسوی آزاد حقوق/کارشناسی

الهام اباذری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

الهام احمدی آزاد بندرعباس معماری

الهام آقا محمدی پیام نور زیست شناسی

الهام حسین زاده پیام نور علوم اجتماعی

الهام سالاری آزاد قشم الکترونیک

الهام عامری آزاد کرمان ریاضی

الهام عباسی دانشگاه آزاد ریاضی

الهام غیلام نژاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد  شهریار حسابداری

الهام فیضیان آزاد خرم آباد مهندسی برق

الهام محمدی کاشان دندانپزشکی

الهام نیک پندار دانشگاه آزاد ادبیات

الهه جودکی خرم اباد روانشناسی خانواده

الهه عامری آزاد بندرعباس اقتصاد

الهه غریبی  بوشهر حسابداری

الیاس آشی ازاد انزلی حقوق

امید ابیانه نظری آزاد علوم و تحقیقات تهران متالورژی

امید آریانی علوم و تحقیقات آزاد شاهرود مدیریت اجرایی

امید بامری  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

امید بهروزیان آزاد اندیمشک کامپیوتر

امید پاشایی دانشگاه آزاد شیمی

امید حسین ابیانه نظری   دانشگاه علم و صنعت کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

امید رشیدی دانشگاه آزاد نفت

امید شیرخانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد مهندسی عمران

امید شیرین دندان آزاد اندیمشک کامپیوتر

امید مشهدی حسن  آزاد اسلامی پرند   مهندسی مکانیک

امید میر شکاری تربیت معلم زاهدان امور تربیتی

امید نظری علوم و تحقیقات آزاد تهران

امیدآذرمهر دانشگاه آزاد مرودشت شیمی

امیر امیرخانی  آزاد اسلامی شهرکرد  دکترای دامپزشکی 

امیر ایزدی ازاد زیست شناسی

امیر آبادی آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

امیر بخشی نژاد ازاد انزلی عمران

امیر پور علی گیلان کشاورزی

امیر جودکی آزاد اندیمشک کامپیوتر

امیر حاج هاشمی    آزاد اسلامی خوراسگان  صنایع غذایی 

امیر حسین بهجتی ازاد لاهیجان حقوق

امیر حسین خادم صادق گیلان مدیریت صنعتی

امیر حسین رئوفی گیلان علوم پزشکی

امیر حسین ستایش علوم پزشکی تهران مدیریت سلامت کارشناسی

امیر حسین غیاثوند قزوین مدیریت/کارشناسی

امیر خلعتبری دانشگاه آزاد علوم تربیتی

امیر سلمین دانشگاه آزاد فیزیک هسته ای

امیر شرافتی آزاد بندرعباس عمران

امیر شکوری دانشگاه آزاد شیمی

امیر طیبی  دانشگاه تربیت مدرس  کارشناسی ارشد اقتصاد

امیر عباس قربانی کاشان کامپیوتر

امیر قلی زاده دانشگاه خوارزمی کرج فیزیک

امیر هاشمی  دانشگاه تبریز کارشناس  علوم دامی

امیرحسین بهرامی دانشگاه آزاد تهران عمران

امیرحسین پهلوان نژاد  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار عمران

امیرحسین حیدری  کارشناس نرم افزار

امیرحسین دباغ منش ابن سینا

امیرحسین رستمی دانشگاه آزاد فیزیک هسته ای

امیرحسین سماواتی دانشگاه آزاد علوم تربیتی

امیرحسین مبینی دانشگاه آزاد نفت

امیرحسین منصوریان آزاد علوم و تحقیقات تهران متالورژی

امیرحسین نجم آبادی پیام نور پرند کارشناسی حقوق

امیرحسین یزدانی دانشگاه ازاد مرکز مهندسی مکانیک ارشد

امین ابراهیمی بوشهر کامپیوتر

امین پور عباس ازاد طالش حقوق

امین توکلی زاده  آزاد تهران مرکز کارشناسی علوم سیاسی

امین حاجی آبادیان  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

امین روستایی دانشگاه تربیت معلم تهران آموزش ابتدایی

امین شهسواری آزاد قشم الکترونیک

امین صیرفی قزوین عمران/کارشناسی

امین علی رضایی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار عمران

امین علیزاده آزاد خرم آباد مهندسی صنایع

امین قنبری  دانشگاه گلستان  زیست شناسی

امین یوسف زاده گیلان علوم اجتماعی

امینه قائدی  بوشهر حسابداری

امید آریانی  دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد اسلامی شاهرود کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی

امیر پاکدامن دانشگاه آزاد مدیریت

امیرحسین میرشکاری آموزشکده شهید باهنر

انسیه موذن دانشگاه هنر اصفهان مرمت و احیای بناها و بافتهای تاریخی کارشناسی ارشد

ایمان ابافت اقتصاد دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

ایمان بابادی آزاد اندیمشک کامپیوتر

ایمان حاج سیدجوادی آزاد تاکستان معماری/کارشناسی

ایمان خدایاری دانشگاه آزاد نفت

ایمان خلیلی آزاد بندرعباس حقوق

ایمان رحیمی آزاد قشم الکترونیک

ایمان صوفی فردوسی مشهد ادبیات

ایمان علیپور آزاد قشم الکترونیک

ایمان غریبی دانشگاه آزاد ریاضی

ایمان کعبی دانشگاه آزاد ریاضی

ایمان میر وهابی غیر انتفاعی سوره معماری

ایمان میرزایی دانشگاه آزاد حقوق

ایوب عالی پور آزاد خرم آباد حسابداری

آرزو رجبلو دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج معماری

آرش ابراهیمی تهران مرکز اقتصاد

آرش بختیاری ایلام مکانیک

مریم پیرنیا تهران مدیریت

مریم تالشی دانشگاه فردوسی مهندسی کامپیوتر

مریم حیدر زاده پیام نور ایلام حقوق

مریم حیدری  دانشگاه شاهد دندانپزشکی

مریم دوستی  دکتر عمومی

مریم رامادان آزاد تهران مرکز ارشد/علوم تربیتی

مریم رستمی  کاردانی

مریم رشیدی  کاردانی تربیت بدنی

مریم رضایی پیام نور مدیریت آموزشی

مریم رییسی آزاد بندرعباس حقوق

مریم صادقی دانشگاه امام صادق (ع) علوم سیاسی

مریم عباسی غیر انتفاغی تهران مهندسی کامپیوتر

مریم قاسمی علوم پزشکیتهران رادیولوژی

مریم قربانعلی زاده علمی کاربردی معماری

مریم قنبری پیام نور دزفول کشاورزی

مریم کاظمی اردبیل  ارشد جغرافیا برنامه ریزی روستایی

مریم کریم کشته  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

مریم ناصری فیلیپین دندان پزشکی

مژده حیدریان آزاد کامپیوتر/کارشناسی

مژگان کاظم زاده آزاد کاشان حسابداری

مژگان محمودی تهران الهیات

مسعود اسدی آزاد شهرضا شیمی

مسعود باقرزاده آموزشکده شهید باهنر

مسعود پیرمرد دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

مسعود حاجی پور آزاد 

مسعود ربانی آزاد بندرعباس عمران

مسعود رجبی   آزاد اسلامی نجف آباد    عمران

مسعود سراوانی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

مسعود شرفی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

مسعود قلعه نوعی بهشتی عربی

مسعود کردوانی   بوشهر الکترونیک

مسعود مسگر آزاد تاکستان عمران/کارشناسی

مسعود مطهری نسب دانشگاه اصفهان علوم سیاسی

مسعود نظری    پیام نور اصفهان   مدیریت جهانگردی

مسعود هاشمزهی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

مسعودصفری آموزشکده شهید باهنر

مسعودطاهان دانشگاه آزاد زاهدان معماری

مصطفی بهرامی قزوین عمران/کارشناسی

مصطفی بیات 

مصطفی جان آبادی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

مصطفی چراغی ازاد رشت علوم سیاسی

مصطفی خراسانی دانشگاه پیام نور هشتگرد مهندسی صنایع

مصطفی دولت آبادی  آزاد اسلامی تهران مرکزی ارشد علوم سیاسی

مصطفی رضایی آزاد خرم آباد مهندسی برق

مصطفی رمضانخانی دانشگاه پیام نور کرج امورتربیتی

مصطفی زراعت کار ازاد رشت علوم سیاسی

مصطفی سپه وند آزاد خرم آباد مهندسی برق

مصطفی سخنگو دانشگاه سیستان و بلوچستان فلسفه

مصطفی شاکری   آزاد اسلامی تهران مرکزی کارشناس اقتصاد

مصطفی شجاعی آزاد بندرعباس حقوق

مصطفی صباغی دانشگاه سیستان و بلوچستان مهندسی شیمی

مصطفی عبدی  بوشهر دانشجوی رشته معماری

مصطفی علی بابایی دانشگاه جامع علمی کاربردی  مهندسی مکانیک

مصطفی مالدار  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

مصطفی مردانی دانشگاه علوم بهزیستی مددکار اجتماعی

مصطفی مهران پور مدرسه معصومیه قم طلبه

مصطفی یوسفی  حوزه امام جعفر صادق (ع) حوزوی

مصطفی آهن فروش اصفهان تربیت بدنی

مصیب احمدی  بوشهر مهندسی عمران

مصیب گراوند لرستان کامپیوتر

مطهره شبرنگی دانشگاه آزاد واحد زاهدان مهندسی کامپیوتر

معراج مقتدر گیلان عمران

معصومه احسانیان زاویه اصفهان تربیت بدنی

معصومه بهامی دانشگاه آزاد واحد ایلام حقوق خصوصی

معصومه تبرک آزاد کامپیوتر/کارشناسی

معصومه درگاهی آزاد قزوین تربیت بدنی/کارشناسی

معصومه رحیمی پیام نور ایلام حقوق

معصومه رستمی شهید بهشتی زبان وادبیات عرب

معصومه غلامرضایی پیام نور ارشد علوم سیاسی

معصومه معصومی شاهد ارشد / ادیان

معصومه منصوری حسن ابادی اصفهان تربیت بدنی

معین جوادی فردوسی مشهد فقه و حقوق

معین جهانشاهی کرمان مکانیک

معین شکاری آزاد بندرعباس عمران

ملیحه سادات هاشمی پیام نور کرج حسابداری

ملیحه شیخ علیا علمی کاربردی مهندسی کامپیوتر

ملیحه غلامی  کارشناس سیاسی

ملیکا میر دانشگاه آزاد زاهدان ریاضی

ملیهه بهزایی آزاد بندرعباس حسابداری

منصور بهزادی نیا دانشگاه آزاد

منصوره بهشتی  کاردانی

منصوره صالحی  دانشگاه بین المللی امام خمینی کارشناسی حسابداری

منصوره فراهانی علامه ارشد/ادبیات

منوچهر خانچرلی   دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مهندسی برق

منیر زمانیان     آزاد اسلامی  نجف آباد    ادبیات 

منیره باغبانها آزاد بندرعباس حقوق

منیره فصیحی آزاد مترجمی زبان انگلیسی

منیره مطیعیان علوم و تحقیقات ازاد

منیژه قلی زاده پیام نور حسابداری

منیژه قلی نژاد پیام نور حسابداری

موسی چاری زهی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار عمران

موسی رستمی دانشگاه آزاد اموربین الملل

مونا احمدخانی آزاد  رادیولوژی

مونا صادقی گرمسار علوم تربیتی

مهدی ابراهیمی آزاد ماهشهر مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

مهدی ابراهیمی علوم پزشکی تهران پزشکی

مهدی احسانی جهاد دانشگاهی کرمانشاه عمران

مهدی اسفندیار علوم پزشکی تهران پزشکی عمومی

مهدی افروزیان  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار شیلات

مهدی امیریان غیر انتفاغی قزوین مهندسی کامپیوتر

مهدی بهرامی ابهر برق/کاردانی

مهدی تنها  دانشگاه پیام نور گیلان   حقوق

مهدی ثانی گیلان مدیریت

مهدی جعفری دانشگاه ازاد بیرجند کارشناسی ارشد

مهدی جعفری  کشاورزی

مهدی حقیری زاده آزاد نقشه کشی طراحی صنعتی

مهدی رامی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

مهدی رحمانی 

مهدی رست تربیت معلم ادبیات

مهدی رضایی راد آزادآبادان معماری

مهدی رنجگر  موسسه امام خمینی  کارشناسی ارشد فقه حقوق

مهدی روشن کار ازاد تبریز عمران

مهدی ریاحی دانشگاه آزاد بندرعباس حسابداری

مهدی زارع گیلان علوم اجتماعی

مهدی شاهسنایی  آزاد اسلامی خوراسگان کشاورزی

مهدی شبرنگی دانشگاه آزاد واحد زاهدان الهیات

مهدی شجاعی آزاد کامپیوتر

مهدی شقایقی آزاد بندرعباس عمران

مهدی صادقی  دانشگاه ازاد اسلامی شهرکرد معماری

مهدی طبیعی آزاد بندرعباس عمران

مهدی عباس آبادی دانشگاه سیستان و بلوچستان مهندسی عمران

مهدی عباس رشیدی   آزاد اسلامی تهران جنوب کارشناسی مدیریت فرهنگی 

مهدی فتح تبار  دانشگاه گلستان  زیست شناسی

مهدی فراهانی ایلام زبان

مهدی فیاضی  دانشگاه غیردولتی مهر البرز فوق لیسانس ام بی ای.

مهدی قلاوند آزاد اندیمشک کامپیوتر

مهدی کامکار آزاد کرمان مهندسی صنایع

مهدی کریمی دانشگاه اصفهان علوم سیاسی

مهدی کشتکار  مدیریت

مهدی کناریوفر پیام نور ایلام حقوق

مهدی محمد پور دانشگاه آزاد زاهدان حقوق

مهدی مذهبی آزاد تهران مرکز کارشناس ارشد حسابداری

مهدی نادری آزاد نجف آباد فیزیک

مهدی ناصری آزاد دزفول مهندسی مکانیک

مهدی نظری 

مهدی هوشور دانشگاه آزاد اسلامی واحد  قزوین شیمی

مهدیه سالاری دانشگاه آزاد کرج اقتصاد

مهدیه معنوی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ارشد ریاضی محض

مهدی خیری پور اصفهان تربیت بدنی

مهدی محمدی دانشگاه پیام نور تهران دانشجوی دکتری مدیریت دولتی

مهران افشین مهر دانشگاه سیستان و بلوچستان مهندسی برق

مهران سلطانی پور  دانشگاه  آزاد لاهیجان  حسابداری

مهران صادقی آزاد بندرعباس حقوق

مهران صادقی آزاد قشم الکترونیک

مهران عسکری زاده آزاد قشم الکترونیک

مهران مشکلانی  آزاد اسلامی خوراسگان   صنایع غذایی

مهربانو تشکری 

مهرداد امینی آزاد تاکستان It/کارشناسی

مهرداد پرتو ازاد زیست شناسی

مهرداد تک دهقان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مهندسی کامپیوتر

مهرداد خاکی نهاد آزاد 

مهرداد سراوانی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار الکترونیک

مهرداد کیهانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مهندسی برق

مهری زمانیان   آزاد اسلامی میمه     علوم تربیتی

مهری میرزایی  کاردانی سیاسی

مهسا امان آبادی آزاد قزوین کامپیوتر/کارشناسی

مهسا حجازی آزاد  روانشناسی

مهسا رحیمی آزاد بندرعباس معماری

مهسا رضاپور آزاد صنایع غذایی/کارشناسی

مهشاد رحیمیان اصفهان تربیت بدنی

مهناز علیراد آزاد بندرعباس مدیریت

مهناز نیک اختر آزاد  کامپیوتر

مهیار تیموری  آزاد خرم آباد مهندسی برق

میثم پور گراوندی ایلام گیاه پزشکی

میثم پیرزادی غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی یزد ایمنی صنعتی

میثم جعفری دانشگاه اراک لیسانس مهندسی برق قدرت

میثم خاوری دانشگاه سیستان و بلوچستان فلسفه

میثم قیاسی آزاد دزفول مهندسی مکانیک

میثم کتاب قلعه آزاد اندیمشک کامپیوتر

میثم میرزایی حوزه امام جعفر صادق (ع) حوزوی

میثم یوسفی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

میدرضا اشراقی  آزاد اسلامی تهران مرکزی کارشناس ریاضی

میعاد گرجی زده آزاد بندرعباس عمران

میلاد بهادری پیام نور آبادان مهندسی برق

میلاد بهزادی آزاد خرم آباد مهندسی عمران

میلاد جمالی  بوشهر مهندسی عمران

میلاد حبیبی  دانشگاه آزاد یزد  پرستاری

میلاد حسین پور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سلفچگان الهیات

میلاد خرمی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

میلاد دانش توکل قزوین الکترونیک/کارشناسی

میلاد درینی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مدیریت

میلاد سفری آزاد قشم الکترونیک

میلاد عباس رشیدی   آزاد اسلامی علوم تحقیقات تهران کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی

میلاد قیطاسی تربیت معلم علوم تربیتی

میلاد کریمی آزاد It/کارشناسی

میلاد محمد پور 

میلاد نوابی آزاد بندرعباس کامپیوتر

میلاد یزدی  دانشگاه گلستان   زیست شناسی

مینا بناوند آزاد قزوین کامپیوتر/کارشناسی

مینا ترابی آزاد بندرعباس حسابداری

مینا سالاری دانشکده پزشکی شیراز پزشکی

مینا سلمانی پیام نور دره شهر حقوق

مینا کرمی غیر انتفاعی قزوین حسابداری

مینا کمال روستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شیمی

مینا هاشمی  علوم پزشکی ایران علوم ازمایشگاه

میثم پیرازه ای دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر

میثم حجتی اصفهان تربیت بدنی

میثم خاوری دانشگاه سیستان و بلوچستان فلسفه

میناامینی اصفهان تربیت بدنی

نادر خلفیان زاده آزاد آبادان مهندسی عمران

نازنین ماهانی آزاد بندرعباس کامپیوتر

نازی شیخ پیام نور

ناصر برجویی فرد  بوشهر دانشجوی مهندسی شیمی گاز

ناصر بکایی  دانشگاه سوره ارشد عکاسی

ناصر ربیعی دانشگاه پیام نور تهران ارشد جامعه شناسی

ناصر مولایی فیلیپین دندان پزشکی

ناهید تعهدی آزاد تربیت بدنی/کارشناسی

نبی الله عظیمی اصفهان روانشناسی

نبی سرحدی دانشگاه آزاد زاهدان معماری

نبی مرادقلی دانشگاه آزاد

نبی نصری دانشگاه آزاد مکانیک

نجمه السادات سالاری دانشگاه آزاد تهران زیست شناسی

نجمه برجویی فرد  بوشهر لیسانس حسابداری

نجمه جوکار اردبیل  ارشد اقلیم شناسی

نجمه مهدی نیا شهید باهنر کرمان پزشکی

ندا سیاری علوم پزشکی شیراز رادیولوژی

ندا عالی پور پیام نور ارشد علوم سیاسی

ندا نظری پیام نور مدیریت بازرگانی

نرجس حقیری زاده آزاد قشم مدیریت

نرجس عسگری آزاد اسلامشهر آموزش ابتدایی

نرگس پیرنجم الدین اصفهان تربیت بدنی

نرگس محمدی آزاد It/کارشناسی

نسیم رفیعی آزاد آبادان مهندسی عمران

نسیم نیکخواه اصفهان تربیت بدنی

نسرین ظفری کامپیوتر دانشگاه آزاد

نصرا...جامعی دانشگاه جامع علمی کاربردی

نعیم ایزد کسب رشت برق

نعیم سهرابی   آزاد اسلامی تهران شمال مهندسی کامپیوتر

نفیسه درودگر شهری  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

نگار کشاورز آزاد حقوق/کارشناسی

نگار وحیدی اصفهان تربیت بدنی

نگین دانش تهران مخابرات/ارشد

نوذر ارشدی   دانشگاه شاهد کارشناسی مدیریت 

نورالدین کسایی پیام نور ایلام حقوق

نوید حاج هاشمی  آزاد اسلامی خمینی شهر    عمران  

نوید شکوهی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار زیست

نوید هادی آزاد 

نویداسکیمی آزاد خرم آباد مهندسی برق

نوید خاصه باف  دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات  مدیریت صنعتی کارشناسی ارشد

نیر الهامی ع.پ اردبیل مامایی

نیره ابوالحسنی  فقه و اصول

نیلوفر امیری آزاد بندرعباس 

نیلوفر سالارزاده آزاد بندرعباس معماری

نیلوفر سبکرو قشم معماری

نیلوفر مافی  دانشگاه ازاد اسلامی تهران مرکز سخت افزار

نیلوفر محرابی نژاد علوم تحقیقات ارشد شیمی

نیما حجتی اصفهان تربیت بدنی

وحید آزادی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار کشتی سازی

وحید پورحسین آزاد علوم و تحقیقات تهران مهندسی پزشکی

وحید تیموری علوم پژشکی شهرکرد پیراپزشکی

وحید خسروی زابل حقوق

وحید ریک وند آزاد خرم آباد مهندسی برق

وحید سلیم فر آزاد اندیمشک کامپیوتر

وحید شکری آزاد بندرعباس کامپیوتر

وحید شیرخانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مهندسی کامپیوتر

وحید صالحی اردبیل  ارشد جغرافیا برنامه ریزی روستایی

وحید صفوی پیام نور بندرعباس کامپیوتر

وحید طاهری ازاد زیست شناسی

وحید عالی پور لرستان تربیت بدنی

وحید یاری زاده تهران ارشد کامپیوتر

وحیده ناجی علمی کاربردی حسابداری

وحیددلربا دانشگاه آزاد

وصال خندان آزاد قشم الکترونیک

ولی فروغی  آزاد اسلامی تبریز کارشناس حسابداری

ولید بلوچزهی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اقتصاد

وهاب خدابخشی  پیام نور گرج  مشاوره دانشگاه

هادی پاسلار آزاد بندرعباس حقوق

هادی پودینه  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار الکترونیک

هادی شریفی  کارشناسی مدیریت فرهنگی

هادی فیض آبادی  آزاد اسلامی تهران مرکزی  کارشناسی ریاضی محض

هادی کرمی گیلان ادبیات

هادی حسین آبادی  آموزشکده شهید باهنر

هادی فراهی شهری  آموزشکده شهید باهنر

هانی عویدی پیام نور آبادان مهندسی نفت

هانیه امید زاده  اردبیل  ارشد اقلیم شناسی

هداکهدویی اصفهان تربیت بدنی

هدایت اله طاهری  آزاد اسلامی واحد شیراز حقوق عمومی

هدی سروری دانشگاه آزاد مرکز کارشناس مشاوره

هوشنگ غلامی ایلام فقه و حقوق

هومن سلیمانی غیر انتفاعی سوره معماری

یادگار فتاحی آزاد اسلامی واحد قلهک ارشد پرستاری

یاسر امیرسرداری دانشگاه آزاد اسلامی همدان مهندسی معماری

یاسر حاجی زاده پیام نور ایلام حقوق

یاسر کاشانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مهندسی کامپیوتر

یاسر مشمول دانشگاه آزاد زاهدان حقوق

یاسین سارابیگی پیام نور سرابله  ایلام مدیریت بازرگانی

یحیی رئیسی  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مخابرات

یداله اسدی 

یزدان امیری آزاد دزفول مهندسی مکانیک

یزدان سلیمی دانشگاه اصفهان علوم سیاسی

یزدان فتاحی ایلام مکانیک

یعقوب سارا بیگی پیام نور ایلام مدیریت امور مالی

یوسف آبرون دانشگاه آزاد تربیت بدنی

یوسف جعفری دانشگاه اصفهان روابط بین الملل

یوسف خان ابادی ایلام منابع طبیعی

یوسف رستم زاده دانشگاه سراسری تبریز مدیریت جهانگردی

یوسف رستم زاده 

یوسف سیفی علامه طباطبایی علوم سیاسی

یوسف شعرانی دانشگاه پیام نور بندر دیر لیسانس آی تی

یونس شیری پیام نور ایلام حقوق

یونس خزائی آموزشکده شهید باهنر

احسان متولیان دانشگاه تهران

اذر رضایی  دانشگاه تهران  امار

اکبر نصیری  دانشگاه تهران  پزشکی

حامد سروری دانشگاه تهران

حسن فاطمی راد  دانشگاه تهران دکتری روانشناسی

حسین ریاضی دانشگاه تهران کشاورزی

حسین شیرمحمدی دانشگاه تهران فوق لیسانس بهداشت حرفه ای

حمیدرضا غلامزاده دانشگاه تهران مطالعات آمریکای شمالی

داود حیدری دانشگاه تهران مدیریت مالی

روح الله بهی دانشگاه تهران فیزیک. کارشناسی

زهرا آصفری دانشگاه تهران الهیات،کارشناسی

زهرا سفید دانشگاه تهران آمار

زهرا موسوی دانشگاه تهران دندانپزشکی

زهره اصفهانی دانشگاه تهران ارشدمطالعات آمریکای شمالی

سعید طاوسی مسرور دانشگاه تهران دکتری تاریخ

سعید فیاضی دانشگاه تهران مهندسی

سهیل احادیث   دانشگاه تهران  علوم اجتماعی

سید حسین شهرستانی دانشگاه تهران جامعه شناسی

سید محمد مهدی هاشمی   دانشگاه تهران اقتصاد

سیدعلی سیادتی دانشگاه تهران علوم سیاسی کارشناسی

شیما رحیمی  دانشگاه تهران مدیریت

طیبه زاکانی دانشگاه تهران تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی.لیسانس

عرفان حسین یزدی دانشگاه تهران تربیت بدنی

علی ملاباباییان   دانشگاه تهران اقتصاد

فاطمه داوودی زاده دانشگاه تهران علوم قرآن و حدیث

فرزانه غیور باغبانی دانشگاه تهران مهندسی نرم‌افزار

مائده بنابی دانشگاه تهران دکترای دندانپزشکی

محسن امیدی


مطالب مشابه :


آغاز لیگ شطرنج استان کرمان با پیروزی تیم هیئت شطرنج شهرستان زرند در گام نخست

پیشکسوتان شرکت مس کرمان ، مدرسه شطرنج بردسیر ، دبستان نیک اختر کرمان ، گل گهر سیرجان
دور دوم لیگ شطرنج استان کرمان - فصل 1391

دور دوم لیگ شطرنج استان کرمان - فصل 1391 - معمای شطرنج ، شروع بازی ها و هزاران مطالب شظرنجی
داستان نویسی دانش آموزان

یک روز صبح زود علی بلند شدتا به مدرسه برود. ستارگان کلاس دوم (ب) دبستان نیک اختر کرمان .
داستانی واقعی-اکرم نیک نفس(کارشناس ارشد اخترفیزیک کرمان)

(کارشناس ارشد اخترفیزیک کرمان را مدرسه نمونه در زمینه اختر فیزیک
روز بزرگداشت پروین اعتصامی

مدرسه راهنمایی حضرت خدیجه (آقای نیک نام) روز بزرگداشت اختر چرخ ادب پروین اعتصامی گرامی
نامه ۲۰۲۰ دانشجو، طلبه و نخبه علمی به زاکانی

بهزاد زارع مدرسه معصومیه قم پایه ی ششم احسان پاپایی کرمان علوم مهناز نیک اختر آزاد
طنز نویسان ایرانی(بخش دوم)

* خانوادهٔ نیک اختر بعدها به مدرسه علوم ۱۳۲۳ در روستای سیرچ از توابع کرمان نویسنده
برچسب :