نگاه راضی پدر
صالح:

پسر ۲۹ ساله مجردی هستم. خواب دیدم صاحب فرزند پسری شدم. او بسیار زیبا بود و بسیار دوستش داشتم. (متوجه نشدم مادر فرزند کیه! البته دنبالش هم نبودم.) پسر بچه رو در آغوش داشتم و خوشحال بودم. پدرم هم با نگاه راضی من رو نگاه می کرد.

تفسیر:

در مسیر درستی در حرکت هستید. دستاورد حاصل نیز با مدل های ذهنی تان هم خوانی دارد. اکنون باید، با اطمینان خاطر به مسیر ادامه داده و فرصت پیش آمده را مغتنم بشمارید.

رویا تاکیدی بر صحت راه و لزوم توجه به ارزشمندی آن دارد. مراقب باشید، آنچه تحصیل کرده اید را بی بها از کف ندهید.

در رویای شما، نوزاد نماد دستاورد و زیبایی آن نماد مطلوب بودن است. پدر مدل ذهنی شما را نشان می دهد و نگاه راضی پدر نماد ارزیابی مثبتی است که از دستاوردتان دارید. اما، پسر بودن نمایشگر لزوم ارج نهادن و قدر دانست است. قدر آنچه برای خود مهیا کرده اید را بدانید و با اطمینان خاطر به راهتان ادامه دهید.

معنی نمادها:

نوزاد

دستاورد. نوزاد ثمره ازدواج شمرده می شود. در رویا، نماد دستاورد روح افزا است.

پسر (فرزند)

ارج نهادن. پسر برخوردار از امتیازات خاص شمرده می شود. در رویا نماد ارج نهادن و قدر دانستن است.

زیبا

مطلوب. فهم از زیبایی امری نسبی است و مورد پسند بودن را نمایش می دهد. در رویا، نماد مطلوب و مورد پسند است.

خوشحال

اطمینان. خوشحالی در اثر اطمینان به درستی موضوع ایجاد می شود. بنابراین، نماد اطمینان است.

پدر

الگو و راهنما. پدر الگوی حرکت را نشان داده و همانند چراغی برای هدایت فرد است. این چراغ می تواند هدایتگر به خیر یا شر باشد.

نگاه

ارزیابی کردن. دیدن ابزار ارزیابی شرایط است. در رویا، نماد ارزیابی و سنجیدن است.


مطالب مشابه :


نگاه راضی پدر

صالح: پسر ۲۹ ساله مجردی هستم. خواب دیدم صاحب فرزند پسری شدم. او بسیار زیبا بود و بسیار دوستش داشتم. (متوجه نشدم مادر فرزند کیه! البته دنبالش هم نبودم.) پسر بچه رو در آغوش داشتم و خوشحال بودم. پدرم هم با نگاه راضی من رو نگاه می کرد. تفسیر:.
نوزاد پسرم سبیل داشت

الهام: خواب میدیدم که طی زایمان طبیعی نوزاد پسری به دنیا آوردم که زیبا نیست و سبیل هم دارد. میخواستند در گوش نوزاد اذان بگویند که نوزاد به سرعت بزرگ میشد تااینکه جوانی شد و مرا دنبال میکرد تا بکشد و من فرار می کردم. خیلی ترسیده بودم. تفسیر:.
کودک به چشمانم زل زد و بعد پشت در ناپدید شد

سلام. دختری هستم ۳۰ ساله که ازدواج نکردم. مدت ۵ الی ۶ سال است که خواب می بینم بچه دار شدم. یه نوزاد پسر که ناگهان در آغوشم قرار می گیرد. گاهی اوقات در رویا این کودک توی آغوشم رشد می کند و بزرگ می شود و بعد با فاصله ای از من قرار می گیردف به چشم ...
قصص قرآنی ماجرای حضرت ابراهیم ونمرود

نمرود بر اثر گزارش منجم، و تعبیر دانشمند تعبیر كننده خواب، به وحشت افتاد، بسیار نگران شد، منجّمین و دانشمندان تعبیر خواب را حاضر كرد و با آنها به مشورت پرداخت، سرانجام اطمینان یافت كه گزارشات، درست است، اعصابش خرد شد، و وحشت و نگرانیش افزایش یافت، و اضطراب و دلهره تار و پود وجودش را فرا گرفت.[5] دو فرمان خطرناك نمرود ... كنترل شدید در همه جا اجرا گردید، جلّادان خون آشام نمرودی، در همه جا حاضر بودند، نوزادان پسر را می‎كشتند، و نوزادهای دختر را زنده می‎گذاشتند. كار به جایی رسید كه به نوشته ...
تعبیرخواب...

کرماني معتقد است نگاه کردن مرد در آينه نشانه اين است که خداوند به او پسري مي دهد و اگر زن در آينه نگاه کند نشانه تولد دختر است، حضرت امام صادق ( عليه السلام) تعبير ديدن آينه را در خواب : زن ، پسر ، مقام و دوست ميداند. برنج. ابن سيرين مي گويد : ديدن ...
تعبیر خواب فاطمه بنت اسد

ستاره نیلی - تعبیر خواب فاطمه بنت اسد - ... فاطمه بنت اسد مى گوید: این رویا همچنان در ذهن من بود تا خداوند سه پسر به من عطا کرد: عقیل و طالب و جعفر سپس به على (علیه السلام ) حامه شدم . در آن ماهى که على (علیه السلام ) را به دنیا آوردم در خواب دیدم عمودى از ...
دختر یا پسر؟

بنابراین تعیین جنسیت جنین بستگی به مرد دارد و این گامتهای موجود در اسپرم مرد هستند که در هنگام لقاح تعیین میکنند فرزند پسر یا دختر باشد و این بستگ دارد که کدام نوع اسپرم زودتر به تخمک برسد و با آن ترکیب شود. عواملی که در تعیین جنسیت جنین موثرند شامل: محیط اسیدی داخل رحم زن، نوع .... یک قاشق چایخوری جوش شیرین در یک لیوان آب ولرم حل نموده و شب موقع خواب یک بار واژن را شستشو داده و صبح رابطه باشد. زمان شروع پریود را شمرده (لکه بینی جز شروع نیست) ...تا شروع پریود بعدی .
برچسب :