مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر:مهمترین اعتبار ما اقبال عالی مردم از موسسه کوثر است

مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر:مهمترین اعتبار ما اقبال عالی مردم از موسسه کوثر است

مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر در جمع روسای شعب و کارکنان ستادی استان‌های گیلان، قزوین و زنجان در محل حسینیه ارشاد بنیاد شهید و امور ایثارگران رشت گفت: مهم‌ترین اعتبار ما اقبال عالی مردم از موسسه کوثر است.

به گزارش روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری کوثر، دکتر عیسی رضایی با بیان این مطلب اظهار داشت:‌این اقبال عالی در تعامل با نام زیبای کوثر نقطه اعتماد و اطمینان ماست.

وی با اشاره به فعالیت 350 شعبه موسسه مالی و اعتباری کوثر در سطح کشور تصریح کرد: اکثریت سهامداران موسسه مالی و اعتباری کوثر حقیقی می باشند.

دکتر رضایی با تاکید بر اینکه با افزایش300 میلیارد تومانی سرمایه این موسسه آمادگی لازم جهت تبدیل به بانک کوثر با مجوز بانک مرکزی را داریم، افزود: درخواست های زیادی در نوبت خرید سهام داریم که با انجام پذیره نویسی و افزایش تعداد سهامداران می‌توانیم مجوز فعالیت رسمی خود را از بانک مرکزی برای تبدیل شدن به بانک اخذ نماییم.

مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری کوثر خاطر نشان ساخت: تمامی کارها برای دریافت مجوز جهت تاسیس بانک کوثر انجام شده است.

 دکتر رضایی در ادامه با بیان اینکه موسسه کوثر طی دو سال گذشته برای 2500 نفر شغل ایجاد نموده است، اضافه کرد: کوثر خیر کثیر است بنابراین فعالیت‌های این مجموعه باید منشاء امیدواری باشد.

 *اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه

دکتر رضایی با اشاره به اینکه کارمزد درآمد خالص سیستم بانکی است اما این موسسه در جهت حمایت از جامعه هدف به ویژه اقشار آسیب‌پذیر از درآمد خالص خود در بخش قرض‌الحسنه چشم‌پوشی نموده است، گفت: این اقدام در راستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه و گره‌گشایی از اقشار ضعیف جامعه صورت می‌گیرد و اعتقاد داریم چندین برابر این اجر را از خداوند پاداش خواهیم گرفت.

نایب رییس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری کوثر تاکید کرد: کوثر یک مجموعه معنوی است و نقش مهمی در اشاعه ارزش‌های دینی و قرآنی به ویژه قرض‌الحسنه دارد.

 *کوثر در مسیر گسترش کیفی

مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری کوثر در جمع روسای شعب و مدیران ستادی با اشاره به پشت سرگذاشتن دوران ایجاد و ورود به دوران ثبات و گسترش کیفی این موسسه تصریح کرد: سیاست‌های حاکم بر نظام بانکی در حال تغییر است و ما در شرایط فعلی و در رقابت با سایر موسسات و بانک‌های خصوصی ‌باید هوشمندانه و عملیاتی تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کنیم.

وی با تاکید بر اینکه روسای شعب موظف هستند با ظرفیت سازی در شعب موجبات جذب منابع را فراهم نمایند، اظهار داشت: شناسایی نقاط دارای ظرفیت و پتانسیل جذب منابع یکی از عوامل موثر در ایجاد و خلق فرصت‌ها است.

 مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر نیروی انسانی کارآمد و متخصص را یکی از فاکتورهای مهم و رمز موفقیت سازمان ها برشمرد و گفت: آگاه‌سازی، مدل‌سازی، اطلاع‌رسانی، هشداردادن به موقع به حوزه مرکزی از تهدیدات پیش‌رو، رفتارمناسب، پاکیزگی محیط و سرعت در کار را از دیگر موارد مهم در شبکه خدمات بانکی توصیف کرد.

 این کارشناس ارشد بانکی از احتمال افزایش سود حساب‌های بانکی در آینده‌ای نزدیک به دلیل تغییرات و سیاست‌های حاکم بر نظام بانکی خبر داد و تصریح کرد: با تغییرات جدید حاکم بر نظام بانکی کشور وافزایش سود حساب‌های بانکی، تصمیم‌سازی هوشمندانه و عدم غفلت در رقابت با سایر موسسات مالی و بانک‌های خصوصی کلید موفقیت است.

 دکتر رضایی بانک‌شدن این موسسه را در ارایه خدمات بهتر ، جدید‌تر و مطلوب‌تر به مردم تاثیرگذار قلمداد نمود و افزود: موسسه مالی و اعتباری کوثر طبق چشم‌انداز پنج‌ساله باید در سال 94 جزو پنج بانک خصوصی برتر کشور گردد.

*حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

 دکتررضایی در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و حمایت از طرح‌های کارآفرینی و تولیدی اذعان کرد: در سال جهاد اقتصادی موسسه مالی و اعتباری کوثر رویکرد مهمی را در این بخش دنبال کرد . در سال جاری نیز این موسسه به شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیلات ویژه پرداخت می نماید.

 

*پرداخت وام قرض‌الحسنه به کارکنان مژدهی و شایگان رشت

مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر در ادامه بازدید خود از استان گیلان با حضور در جمع کارکنان و فرزندان ایتام مژدهی، اولین خانه شبانه‌روزی کشور در رشت و نیز فرزندان ایتام دختران شایگان خطاب به آنان گفت: آینده نظام در دستان شما است و چه بسا که یکی از شما سکان‌دار یکی از پست‌های مدیریتی این نظام شوید.وی ادامه داد: موسسه مالی و اعتباری کوثر یک مجموعه معنوی است و نام نیک آن خیر کثیر را به همراه دارد.وی با اهداء کارت هدیه 500 هزار ریالی از سوی موسسه مالی و اعتباری کوثر به ایتام، کارکنان شاغل در این مجموعه را ایثارگر اعلام نمود و قول مساعد داد تا به کارکنان این دو مجموعه خیریه وام قرض‌الحسنه بدون کارمزد پرداخت گردد.

*حمایت مالی از برنامه سکو توجه به شادابی و ورزش جوانان است

دکتر عیسی رضایی که در ابتدای برنامه‌های سفر خود به استان گیلان در جمع فرزندان ایتام در مرکز شبانه‌روزی مژدهی حضور یافت در کنار مجموعه دست‌اندرکاران برنامه ورزشی سکو به جهت حمایت مالی موسسه مالی و اعتباری کوثر طی یک سال از فعالیت این برنامه ورزشی و به پاس تقدیر از مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر شمع کیک تولد یک سالگی سکو را در کنار فرزندان ایتام روشن کردند.در این مراسم فردین معصومی قهرمان کشتی جهان، افشین ناظمی سرمربی تیم فوتبال داماش، هادی الماسخاله رییس هیات فوتبال و جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر استان حضور داشتند.

در مراسم سالگرد برنامه سکو، مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر حمایت مالی این مجموعه از برنامه ورزشی سکو را گامی در جهت شادابی و ورزش جوانان گیلانی دانست و گفت: گیلان دارای استعدادهای مستعد ورزشی است و این برنامه در اشاعه فرهنگ ورزش و ترویج اخلاق ورزشی و نمایش ظرفیت‌های مهم ورزش استان نقش مهمی دارد.

*‌اجرای طرح نظارتی در سراسر کشور

معاون بازاریابی و امور مشتریان موسسه مالی و اعتباری کوثر در جمع روسای شعب منطقه هفت گفت: نیروی انسانی متخصص،‌ مجرب و جوان یکی از سرمایه‌های ارزشمند موسسه کوثر است و لذا این موسسه در شناسایی بازارهای هدف و مشتریان به موفقیت نسبی دست یافته است.

سید مهدی عالی نژاد شناسایی و جذب سرمایه‌های جامعه هدف را تاکنون کاری دشوار در عرصه رقابت‌ جاری در نظام بانکی کشور توسط موسسه کوثر دانست و افزود:از ابتدای فعالیت موسسه کوثر تا کنون دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌هایی که به شعب ارائه شده است در جهت بهبود شرایط و رفع موانع و تشکیل کارگروه‌های فنی برای ارایه‌ خدمات باکیفیت به مشتریان را دنبال کرده است.به گفته وی،‌اجرای طرح نظارتی برای نخستین بار در شعب منطقه هفت کشور در حال پیگیری است و در ماه‌های آینده این طرح با کارکرد آسیب‌شناسی شعب و بیان راهکارها در سایر استان‌ها نیز اجرایی می گردد.

وی جداسازی مدیریت شعب استان گیلان را از استان‌های قزوین و زنجان ظرفیت و پتانسیل اقتصادی و فراهم بودن بستر جذب سرمایه‌ها اعلام کرد و گفت: استان گیلان دارای ظرفیت اقتصادی بسیار مناسبی است و امیدوارم این استان در رتبه بندی موسسه کوثر از حیث جذب منابع در ردیف استان‌های برتر کشور قرار گیرد.

*یکی از عوامل سبقت در رقابت نیروی انسانی کارآمد است

مدیر سرمایه های انسانی موسسه مالی و اعتباری کوثر نیز مهمترین عامل سبقت در رقابت را نیروی انسانی کارآمد برشمرد و گفت: امروز در بازار رقابت طراحی مدل‌های مختلف در جذب مشتریان و جذب تسهیلات موجب شده است تا عرصه بر رقیبان تنگ‌تر شود.

دکتر مرتضی کمانگری افزود: در این بازار رقابتی ‌باید روش و مسیری را پیمود و طراحی کرد تا با بهره‌گیری از امکانات،‌تجهیزات،‌ تکنولوژی ونیروی انسانی، مشتری‌محوری تاثیرگذارتری از رقبا داشته باشیم.وی نقش نیروی انسانی را در این عرصه پررنگ‌تر دانست و یادآور شد: هرگاه ساز مان از مدیران قوی‌تر همراه با دانش،‌ تجربه و مهارت بیشتر و تکنولوژی بالاتر برخوردار باشد در عرصه رقابت موفق‌تر خواهد بود.

کمانگری تعهد، وفاداری و تعلق به سازمان و بهره‌گیری از دانش بانکی و توانمندی در مهارت‌ها را از دیگر عوامل موفقیت در رقابت ارزیابی و اضافه کرد: مشتری‌مداری یک مهارت و دانش است و نظم و انضباط از عوامل مهم آن است.

مدیر سرمایه های انسانی موسسه کوثر رضایتمندی شغلی، آموزش و تربیت نیروی انسانی را از زیرساخت‌های شکل‌گیری رقابت توصیف کرد.

*جذب 19هزار و 200 مشتری در استان های گیلان، زنجان و قزوین

مدیر شعب استان گیلان موسسه مالی و اعتباری کوثر از تحت پوشش قرارگرفتن 19 هزار و 200 نفر از جامعه هدف در سه استان گیلان، زنجان و قزوین خبر داد.

خسرو اکبری در این مراسم ضمن قدردانی از راهنمایی‌های ارزنده مدیرعامل موسسه در جهت ارتقا و بالندگی مناطق در تشریح عملکرد مدیریت استان‌های گیلان، قزوین و زنجان گفت: استان گیلان با داشتن 10 شعبه و استان‌های قزوین و زنجان هر کدام با داشتن چهار شعبه،جمعا 18 شعبه، 19 هزار و 200 نفر را تحت پوشش قرار داده که به ترتیب بیشترین جذب منابع برای گیلان 45 درصد، زنجان 34 درصد و قزوین 21 درصد است.

 مدیر شعب استان گیلان موسسه کوثر با اشاره به اینکه استقلال سرپرستی امور شعب گیلان از استان‌های زنجان و قزوین موجب پیشرفت این مدیریت در راستای چشم‌انداز و خط مشی فعالیت‌های این موسسه خواهد شد، تصریح کرد: آغاز فعالیت‌ موسسه مالی و اعتباری کوثر در سال 90 با شتاب بسیار موفق آغاز شد و هم‌اکنون موسسه کوثر به ویژه در استان گیلان با هدف توجه به پیشرفت اقتصاد بومی و ملی و با تدبیر و برنامه‌ریزی ستاد مرکزی رویکرد مضاعفی در جهت جذب سرمایه‌های جامعه همراه با ارایه خدمات مطلوب دنبال می‌نماید.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خسرو اکبری مدیر سابق شعب منطقه هفت، طی حکمی از سوی دکتر رضایی مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری کوثر محمد محمدیون به عنوان مدیر جدید شعب استان های زنجان و قزوین و خسرو اکبری به عنوان مدیر شعب استان گیلان منصوب شدند.

 گفتنی است، در پایان مراسم روسای شعب استان های گیلان، زنجان و قزوین گزارشی از عملکرد خود ارایه نمودند.

 


مطالب مشابه :


معرفی انواع تسهیلات در موسسه مالی و اعتباری کوثر

معرفی انواع تسهیلات در موسسه مالی و اعتباری کوثر وام های قرض موسسه مالی و اعتباری
تسهیلات موسسه اعتباری کوثر

موسسه اعتباری کوثر تسهیلات و وام مورد مدنی ، در موسسه مالی و اعتباری افتتاح
طرح کوثر 5

این وبلاگ توسط کارشناس موسسه مالی و اعتباری کوثر وام از سوی موسسه مالی و اعتباری
وام ها,تسهیلات,سپرده ها

وام ها,تسهیلات,سپرده ها - با بیشترین سود روز شمار 20% - مؤسسه مالی و اعتباری کوثر وام ها
طرح اعطای وام قرض الحسنه بدون کارمزد موسسه مالی و اعتباری کوثر

وبلاگ کارکنان موسسه اعتباری کوثر کارمزد موسسه مالی و اعتباری به اعطاء وام های
وام 50 میلیونی موسسه اعتباری کوثر با 4 درصد کارمزد

وبلاگ کارکنان موسسه اعتباری کوثر - وام 50 میلیونی موسسه اعتباری کوثر موسسه مالی و اعتباری
اخذ تسهيلات از موسسات راحت تر است

موسسه مالی و اعتباری موسسه مالی و اعتباری کوثر معتقدند كه وام گرفتن از هيچكدام
بانك مركزي نام و مشخصات كامل صندوق هاي قرض الحسنه كه تا پيش از اين روي سايت اين بانك وجود داشت را حذ

موسسه مالی و اعتباری کوثر موسسه مالی و اعتباری از موارد بازپرداخت وام های اعطایی
تسهیلات ویژه‌ی خرید مسکن

دوستداران موسسه مالی اعتباری کوثر حداکثر مبلغ وام مسکن، سیصد میلیون ریال
جدول اقساط وام‌های جدید مسکن

وبلاگ کارکنان موسسه اعتباری کوثر سرود موسسه مالی و اعتباری میلیون تومانی وام ۵۰
برچسب :