با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید - دکوراسیون - دکوری با تکه چوب


آکایران :مجله منزل - اکرم احمدی: نشسته اید روی کاناپه و به اطراف تان نگاه می کنید. دل تان تغییر می خواهد اما بودجه کافی هم برای این کار ندارید. چاره کار کجاست؟ قطعا این نیست که بنشینید روی همان کاناپه و غصه و چای را با هم بخورید و با ناراحتی چشم تان را از وسایل خانه بچرخانید. فقط کافی است به محیط زندگی تان کمی با دقت تر نگاه کنید؛ مثلا در باغچه حیاط خانه تان یا همسایه ها و دوست و فامیل، باغ پدر بزرگ و خان عمو و حتی سطل های بزرگ زباله شهرداری چشم تان دنبال درخت های خشک شده باشد.
بنا به گزارش برگزیده ها : ترکه های شکسته و شاخ های هرس شده؛ همانی است که می خواستید. چوب ها را جمع کنید و با پیشنهادهای بی نظیر منزل همراه شوید. دیگر وقتی روی کاناپه می نشینید دل تان از این همه تغییر و زیبایی غنج می رود؛ تغییر دکوراسیون ی که خیلی هم برایش هزینه نکرده اید.
تختخواب تان ساده و معمولی است؟ دل تان می خواهد برایش تاج بسازید؟ از چوب هایی که جمع کرده اید چند تکه مستطیلی به اندازه تکه های تصویر برش بزنید؛ بسته به اندازه ای که می خواهید تنه درخت ها یا تخته های صاف و آماده را به هم بچسبانید. چسب چوب قهوه ای بهترین انتخاب است. چوب ها را که به هم وصل کردید با چند پیچ به دیوار بالای تخت تان نصب کنید. برای تزئین تاج تخت ها هم می توانید از چند فرفره چوبی رنگ شده استفاده کنید.
دکوری با تکه چوب

دکوری با تکه چوب

برگزیده ها: با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازیدآینه ترکه ای
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015آینه گرد قدیمی اتاق را با چند ترکه خشک می توانید به یک آینه جدید و شیک تبدیل کنید. اول وسط آینه یک شش ضلعی بکشید و بعد هر کنج آن را به لبه آینه ادامه دهید تا هشت ذوزنقه کوچک داشته باشید. حالا براساس اضلاعی که دارید ترکه ها را ببرید و با چسب چوب سفید روی آینه بچسبانید.   
طاقچه بالا
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015خانه های قدیمی پر از طاقچه بودند؛ طاقچه هایی پر از قاب عکس شمعدانی و آینه. اگر خانه شما طاقچه ندارد فقط به دو تکه چوب برش نداده احتیاج دارید. بهترین قسمت چوب برای طاقچه تنه درخت است. به اندازه ای که دوست دارید تنه درخت را از وسط برش بزنید و با میخ یا چسب یا پایه کمکی به دیوار نصب کنید.
یک دیوار پر از قاب
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015یک دیوار خالی دارید. ترکه و شاخه هم که زیاد دارید. حالا مثل تصویر با شاخه های کوچک قاب های کوچک درست کنید. با میخ و چسب چوب قهوه ای می توانید شاخه ها را به هم وصل کنید. حتما هم نباید برای شان عکس داشته باشید. گل را بگذارید کنار مادرش؛ همان جا جایش خوب است.
آویز لباس
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015یک آویز لباس ارزان و بی دردسر و البته جا نگیر. یک تکه چوب نه چندان صاف و هموار پیدا کنید و با چند گیره فلزی آویز درست کنید. این گیره ها را ابزارفروشی ها می فروشند. قیمتش هم خیلی کم است.   
شمعدان چوبی
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015تنه یک درخت خشک شده می تواند پایه شمع های شما باشد. روی تنه را با دریل یا مغار به اندازه شمع های کوچک سوراخ کنید، شمعدان شما آماده است.
قاب عکس شاخه ای
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015یک شاخه ترک خورده که بهتر است ترک آن در طول شاخه باشد را انتخاب کنید. حالا بدون هیچ زحمتی عکس های تان را در شکاف روی شاخه بگذارید.   
تابلوی نردبانی
,با تکه چوب های اضافی دکوری های خاص بسازید دکوری,کاردستی,دکوراسیون,دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل 2015نشیمن دلنشین یک تابلوی پر از عکس هم می خواهد. برای این کار به سه تکه شاخه درخت احتیاج دارید. با دریل مثل تصویر دو سوراخ روی هر شاخه بزنید و طنابی با رنگ مورد علاقه تان را از سوراخ ها رد کنید و گره بزنید. با گیره چوبی یا چسب هم می توانید عکس های تان را روی طناب ها وصل کنید.

,