شرح سوابق

%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%B2%D8%A7%D8

سوابق دکتر مهدی کوچک زاده نامزد نمایندگی دوره نهم مجلس شورای اسلامی

مهدی کوچک زاده  فرزند حسین در 1337 در خانواده ای مذهبی در تهران متولد شد. وی تحصیلات دوران ابتدایی و متوسطه را در مدارس جعفری اسلامی، علوی و هشترودی به پایان رساند و در سال 1359 ازدواج کرده و   دارای 3 فرزند است که تحصیلات خود را در دانشگاههای تهران و شریف و آزاد به پایان رسانده و ازدواج کرده اند.

همسر وی  خانه دار و دارای تحصیلات سطح 2 حوزه (لیسانس) می باشد.

سال 1355 در رشته آبیاری دانشگاه شیراز پذیرفته و در سال 1356 با شرکت مجدد در کنکور در رشته اقتصاد دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شد. وی به دلیل شرکت در تظاهرات و اعتصابهای دانشجویی در سال 57 از دانشگاه اخراج و بعد از پیروزی انقلاب تحصیل خود را در رشته آبیاری ادامه داده در تعطیلات انقلاب فرهنگی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و در سال 1364 با اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران با معدل عالی فارغ التحصیل و بلافاصله برای خدمت به جهاد سازندگی کردستان عزیمت و مسئولیت کمیته آب استان را برعهده گرفت.

در سال 1365 علیرغم پذیرفته شدن در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس به دلیل اعلام نیاز پشتیبانی مهندسی جنگ جهاد به مهندسین آب ، با تجربه ای که در عملیاتهای رمضان، خیبر، بدر و والفجر هشت کسب کرده بود از جهاد کردستان عازم جبهه های جنوب شد و در عملیات کربلای 5 در حالیکه مسئولیت جانشینی کمیته آب قرارگاه کربلا را بر عهده داشت به جانبازی مفتخر شد.

کوچک زاده کارشناسی ارشد خود را در رشته هیدرولیک با درجه ممتاز از موسسه بین المللی هیدرولیک در دلفت هلند اخذ و از تابستان 1368 به عنوان عضو هیئت علمی مسئولیت توسعه و تجهیز مراکز آموزش عالی جهاد را برعهده گرفت.

کوچک زاده در سال 1371 هم زمان با پذیرفته شدن در دوره دکترا، به دانشگاه تربیت مدرس منتقل و در سال 1376 دوره دکترا را با کسب رتبه اول به پایان رساند. وی در حین تحصیل دوره دکترا در سال 1373 موفق به کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری گردید و از همان زمان به صورت تمام وقت به تدریس و تحقیق در دانشگاه مشغول شد وی تا کنون راهنمایی پایان نامه بیش از 30 دانشجوی کارشناسی ارشد و 5 دانشجوی دکترا برعهده داشته و بالغ بر 60 مقاله  در مجلات علمی به چاپ رسانده و یا در کنفرانس های داخلی و بین المللی ارائه نموده است.

دکتر کوچک زاده از سال 1383 با رای مردم به نمایندگی مردم شریف تهران در مجلس هفتم برگزیده شد و این اعتماد برای دوره هشتم مجلس نیز از سوی مردم به وی باقی ماند.

کوچک زاده در طی دو دوره نمایندگی عضویت در کمیسیونهای اصل 90 در مجلس هفتم و کمسیون شوراها در مجلس هشتم را تجربه نموده است.

وی نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس هفتم و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و کره شمالی در مجلس هشتم بوده است.

عضویت در کارگروه مبارزه با مفاسد اقتصادی و مسئولیت رسیدگی به پرونده های متعددی نظیر زمین خواری، قراردادهای نفتی و فروش گاز (کرسنت)، خودروسازی (ال90) ، ترک سل، قرارداد خدمات فرودگاه بین المللی امام خمینی (تاو) ، باغ قلهک و آزمون سراسری ورود به دانشگاهها از جمله فعالیتهای کوچک زاده در کمیسیون اصل 90 در مجلس هفتم بوده است.

دکتر کوچک زاده در مجلس هشتم در طراحی و بررسی 29 طرح و لایحه مشارکت جدی و فعال داشت و  از مدافعان اصلی طرحهایی از قبیل طرح نظارت بر نمایندگان و طرح تجدید نظر در روابط با انگلیس و مخالف وقف دانشگاه آزاد و کاهش تعرفه واردات خودرو که مد نظر رهبری معظم انقلاب بودند، بود و به همین دلیل مورد اهانت و بی مهری های مکرر از سوی نمایندگان کانون های قدرت و ثروت در مجلس قرار گرفت.  

دکتر کوچک زاده در دوران نمایندگی مجلس تدریس و تحقیق را رها نکرده و کماکان عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است . وی عضو شورای عالی آب و عضو هیات امنای دانشگاه یزد و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی و پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری نیز می باشد.


مطالب مشابه :


دريافت سوابق بيمه تامين اجتماعي از طريق اينترنت

حسابرسان وحسابداران مجازی - دريافت سوابق بيمه تامين اجتماعي از طريق اينترنت - حسابرسان جوان
شرح سوابق

سوابق دکتر مهدی کوچک زاده نامزد نمایندگی دوره نهم مجلس شورای اسلامی. مهدی کوچک زاده فرزند
سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی ویژه کنکوریهای امسال

مشاوره نور - سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی ویژه کنکوریهای امسال - مشاوره - مشاوره نور
مشاهده سوابق بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی

پلی تا کبک - مشاهده سوابق بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی - مشاوره در امور مهاجرت به کبک (کانادا)
مشاهده سوابق بيمه‌شدگان در سايت رسمي صندوق تأمين‌اجتماعي

بازنشستگي bazneshaste - مشاهده سوابق بيمه‌شدگان در سايت رسمي صندوق تأمين‌اجتماعي - قوانين و
کد سوابق تحصیلی

روش یافتن کد دانش آموزی و کد منطقه برای ثبت در سایت دریافت کد سوابق تحصیلی. هر دانش آموزی که
سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان

برای مشاهده سوابق بیمه ای خود بایستی به موارد ذیل دقت نمایید: ۱- شماره ملی خود را بدون خط
سوابق ثبت نشده ضمن خدمت همكاران در سامانه ضمن خدمت

آمــــــــوزگار - سوابق ثبت نشده ضمن خدمت همكاران در سامانه ضمن خدمت - فعالیتهای آموزشی
سامانه جامع اطلاعات بیمه شدگان تامین اجتماعی

در اين سامانه اطلاعات سوابق بيمه شدگان بر اساس اطلاعات ارسالي كارفرما و حق بيمه پرداختي و
برچسب :