فال هفته (24 تا 30 آبان)

فروردین
شاید کاری انجام بدی که همه رو انگشت به دهن کنه. چیزی که بهش می گن کودک درون داره به رفتارت جهت می ده و خوبه به حرفش گوش بدی. اگر قراره تصمیمی بگیری، اونی رو بگیر که یک بچه می گرفت و موفق و شاد خواهی بود. خوشبختانه این هفته با کمی خوش شانس آوردن می تونی هم خدا رو داشته باشی هم خرما رو. اگر دنبال کار هستی یا قراره به محیطی جدید وارد بشی، اولین روز شروع تعیین کننده خیلی چیزها خواهد بود پس حتما شاید و پر انرژی شروع کن. ونوس و ساترن هنوز کنار هم هستن و سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه شانس خوبی است برای تغییر سطح در یک رابطه.

اردیبهشت
در این هفته این توان رو داری که کار سختی رو تبدیل به شکلی از تفریح بکنی. تغییر دادن شرایط سخت است ولی در این هفته با بودن ساترن در خونه اول تصمیم ها، کاملا ممکن. اگر در شرایطی هستی که ازش راضی نیست،‌ به ریشه ها حمله کن و به شکلی درشون بیار که دوست داری؛ مطمئن باش نیروهایی از غیب به کمکت خواهند اومد. ونوس در اوج خونه تو می درخشه و تغییراتی در رابطه دیده می شه. بخصوص از سه شنبه تا جمعه. گذشتن از طوفان وقتی دو نفر باشین خیلی راحتتره پس اگر پیشنهادی گرفتی که ممکن بود باعث ایجاد یک دوستی جدید بشه، ندونسته ردش نکن. بدون فکر «نه» گفتن گاهی فرصت‌های فوق العاده ای رو در نطفه خفه می کنه.

خرداد
گذاشتن کلی کار برای یک هفته کوتاه، پیچیدگی های زندگی رو زیاد می کنه. اگر می خوای شنبه بعدی از هفته قبلت راضی باشی دقت کن که چیزهای زیادی رو تلنبار نکرده باشی و از خودت بیش از حد انتظار نداشته باشی. در فکرهات عملگرا باش و سراغ چیزهایی برو که می تونی دقیقا بگی نیازمند چه فعالیت هایی هستن. داشتن ایده های کلی که هی بزرگتر می شن، هیجان انگیزه ولی ناراحت کننده چون نمی تونی «انجامشون بدی». تو و پارتنرت می تونین ساعت های خوشی رو در آخر هفته داشته باشین و امیدوارم این فرصت فراهم باشه. اگر با کسی نیستی و علاقمندی رابطه ای رو شروع کنی، به دوست دوستت نگاه کن و ببین چطور همه حواسش پیش تو است.

تیر
ایده ای نو کمک می کنه این هفته راحتتر بذگره. اگر سر چیزی دچار مشکل شدی یا گیر کردی به راه های خلاقانه فکر کن و اگر جواب ندادن به قلب مشکل حمله کن و مثل دیوونه ها انجامش بده تا تموم بشه! باز موندن چیزها رنج آور است و متاسفانه چیزی بازمونده که باید تمومش کنی. عشق هنوز هم موضوعی مهم است که به شکلی که باید جواب نگرفته. سه شنبه تا پنجشنبه ساترن و ونوس نزدیک هم هستن پس اگر در چشم آدم ها نگاه کنی ممکنه عشق رو ببینی. اگر چنین اتفاقی افتاد چند لحظه نگاهت رو پایین بنداز و دوباره نگاه کن و لبخند بزن و منتظر بمون طرفت جلو بیاد. متاسفانه بعضی ها برای پیش اومدن نیاز به کمی شجاعت اضافی دارن که تو می تونی به طرفت تزریقش کنی.

مرداد
وقتی در سرزمین، خونه یا پیش دوستات هستی حس امنیت خوبی داری اما انگار یک چیزی داره این احساس امنیت رو خدشه دار می کنه. برای مقاله سعی نکن از محیط های خطرناک خارج بشی بلکه سعی کن برای خودت شریک های استراتژیک فراهم کنی. ساترن در خونه یازدهم دوستی می گه که لازمه با یک آدم جدید دوست بشی یا یک دوستی قدیمی رو زنده کنی. این انرژی رو به زندگی ات وارد کن تا شرایط به نفعت تغییر کنه. این رو هم یادت باشه که از فردا ونوس در خونه عشق تو موقعیت یک رو پیدا می کنه و این یعنی عشق و عاشقی در هوا موج می زنه و بهت حمله ور می شه! اگر واقعا عشق جدیدی نمی خوای سعی کن چشم و دلت باز نباشه و اگر دنبال عشقی، بدون که توجه بیش از حدی بهت می شه که شاید واقعی نباشه و لازمه علاقه ها رو محکی بزنی.

شهریور
انتقاد از تو، راه به جایی نمی بره. نه به کسی اجازه بده از تو ایراد بگیره و نه خودت ، در هیچ موردی خودت رو مقصر بدون. یک حرف که به آرومی زده می شه تا سر حد مرگ عصبانی ات می کنه یا ناامیدت یا چنین حس‌های منفی ای. بهش اهمیت بده و اگر لازمه جواب بده یا حداقل بپرس که «ببخشید متوجه نشدم.. می شه بلندتر بگین» و نگاه کن که چطوری گوینده جرات نمی کنه بلند تکرارش کنه و از این کنترل اوضاع لذت ببر. یادت باشه که دوشنبه به بعد فضای اطرافت کمی تغییر خواهد کرد و به نظر آدم های بیشتری جذاب خواهی رسید. از همه مهمتر خودت هستی که باید خودت رو دوست داشته باشی پس به آینه نگاه دقیقی بنداز و ببین چه زیبایی هایی می بینی و یادت نگهشون دار. این هفته، هفته جذابیت و درخشش تو است.

مهر
حالا که ماه داره وارد تربیع تو می شه، مشکلات پنهانی سر راهت هستن که کنار زدنشون سخته. وقتی با مشکلات آشکار طرفی راحت می تونی برنامه ریزی کنی ولی مشکلات ریز و مخفی رو سخت می شه دور زد. یکی از اطلاعات مهم به تو گفته نشده پس سعی نکن تصمیم حساسی بگیری. ظاهرا کسی هست که دوست نداره موفقیت تو رو ببینه ولی شل نشو و با حوصله پیش برو تا قدرتت رو نشونش بدی. دونده های آروم معمولا سریعتر از کسانی که با همه توان می‌دوند به مقصد می رسن. در صورتی که در قلبت عشقی شعله ور نیست به این فکر کن که شاید لازمه یک فاکتور جدید رو وارد محیط اطرافت کنی. ثبت نام کردن در جایی می تونه خیلی به نفعت تموم بشه. از کلاس ورزش تا کلاس فوق برنامه تا عضو شدن در یک کتابخونه یا پیوستن به یک گروه جدید.

آبان
حالا که ماه سنبله داره از خونه فلکی تو خارج می شه، نگاهی شفاف تر به دنیا داری. در صورتی که داشتی به یک تصمیم بزرگ فکر می کردی احتمالا تازه شروع می کنی به کشف کردن اینکه نظر قبلی ات حتی اگر اشتباه نبوده، حداقل دقیق نبوده و لازم تو جاهاییش تجدید نظر کنی. خارج شدن از یک مکان یا رابطه اشتباه چیزی است که در این هفته خاص از سال به متولد آبان توصیه می شه. اگر جایی یا کسی به تو اضافه نمی کنه، یعنی داره از تو کم می کنه. اگر قراره کاری انجام بشه ، لازمه کسی به کمکت بیاد و تنهایی جلو نری بهتره. این یک سنگ محک هم هست: اگر کسی که لازمه، کاری که لازمه رو نمی کنه یعنی لازمه در مورد اینکه آیا فرد مناسب برای تو است تصمیم گیری کنی. یک مساله مالی کوچیک پیش می یاد ولی زود می گذره. به خودت مطمئن باش و اگر لازم شد کمی پول خرج کن.

آذر
به جای اینکه قبول کنی کسی برات تعیین تکلیف کنه یا تصمیم بگیره، خودت فرمون رو دستت بگیر و جوری که به نظرت درسته پیش برو. دیدی که در مورد شرایط داری کاملا گویا است که راه درست کدومه و مهمه که اول خودت به خودت ایمان بیاری. اگر نقشه ای داری به بقیه اعلامش کن و بعد سراغ اجرا کردنش برو و احتمالا کسانی به کمکت می یان. در یک رابطه پیچیدگی ای وجود داره که گره اش دست تو نیست و باید کمی انتظار بکشی. بهتره این انتظار فعال باشه یعنی درسته که تو نمی تونی شخصا مشکل رو حل کنی ولی باید دقیق نگاه کنی و ببینی آیا طرف مقابل، اون آدمی که باید باشه هست یا نه. در اواخر این هفته ونوس وارد خونه تو می شه و فراموش نکردیم که ونوس الهه زیبایی است. بدون شک تو خیلی زیبایی.. اگر فکر می کنی نیستی لازمه نگاهی به آینه بندازی و زیبایی ها رو ببینی و روشون مانور بدی و یادت باشه که زیبایی ظاهر، با زیبایی و پختگی فکرهای یک انسان تکمیل می شن.

دی
بی علاقه نیستی که از مسوولیت های فعلی فرار کنی به جایی بری که کسی تو رو نشناسه و کارهات راحت باشه – مثلا یک گروه دوستی جدید یا شغلی متفاوت با شغل فعلی یا حتی چیزی عظیم مثل تغییر رشته. نکته آسمون اینه که ماه در کنار نپتون است و تغییرات انقلابی به نظر مثبت می یان اما در واقع نور ماه، نوری فریب دهنده است. هر جا بری تقریبا وضع همینه و بهتره در شرایطی که الان توش هستی، با تغییرات و تصمیمات کوچیک، شرایط رو به نفع خودت بچرخونی. فاکتور جذابیت متولد دی در این هفته ۱۰ از ۱۰ است! مریخ و پلوتو در یک خط مستقیم به ونوس پیوستن و تو هم زیبایی رو داری، هم انرژی مثبت رو و هم قدرت جذب رو. اگر پیشنهادی نشد، خودت پیشنهاد کن – شده با یک لبخند یا چشمک.

بهمن
وسوسه شده ای که کل تخم مرغ‌ها رو در یک سبد بذاری ولی این احتمالش از دست دادن کل تخم مرغ‌ها در یک لحظه رو زیاد می کنه. شرط هات رو روی چیزهای مختلف ببند. هم کار و درس رو پیش ببر و هم روابط رو تا آخر هفته شاد تموم بشه. ایجاد تعادل بین کار و زندگی سخته ولی تو باید بتونی از عهده‌اش بر بیای. دروغی رو می شنوی و متوجهش می شی ولی به روی طرف نیار – گاهی دوستی ها مهمتر از واقعیت ها می شن و این هفته که ونوس و پلوتو خونه های دوستی و حقیقت رو پوشوندن، یکی از اون وقت ها است. اگر مجردی و عشق در رسیدن به تو تعلل کرده، نفس عمیق بکش چون از سه شنبه تا جمعه پنجره ای بازه که ممکنه یک آدم شیطون ازش وارد خونه قلبت بشه.

اسفند
یک کار سخت در پیشه! دوست، کار یا عادتی قدیمی ایجاد دردسری کرده که می خوای ازش دوری کنی ولی توانش رو نداری. اشکال هم نداره. آدم ها پیچیده هستن و تو همیشه مجبور نیستی درکشون کنی یا باهاشون کنار بیای. پلوتو وارد خونه پنجم روابط شده و اگر لازمه از یک نفر برای مدتی دوری کن. روز دوشنبه یک بگومگو دیده می شه که حاصل تغییر خونه ماه است. به خودت مسلط باش و کاری نکن که بعدا پشیمون بشی. اگر حس می کنی در زندگی، عشق یا رابطه ضربه پذیر هستی و حساس بدون که به خاطر آسمون شلوغ و بخصوص حضور نپتون (سیاره حاکم) در بالای سرت است و بهش اهمیت زیادی نده و بذار یک هفته بگذره. گاهی تنها بودن بهتر از داشتن یاری نامناسب است. این جمله کلیدی این هفته است.

منبع: سایت رنگی رنگی


مطالب مشابه :


فال هفته

فال | fal - فال هفته - انواع فال و طالع بینی روز فال ، فال حافظ ، فال روز ، فال روزانه ، فال ماه




فال هفته

فالستان|فال و طالع بینی|تاروت|فال ورق - فال هفته - فال،طالع بینی،فال پاسور،فال قهوه،فال ورق




فال هفته

امید و زندگی - فال هفته - متولدين ارد يبهشت: براي حل موضوعي كه د رگيرش هستيد ، راه‌حل‌هاي




فال هفته

امید و زندگی - فال هفته - متولدین اردیبهشت: تصمیم به انجام کاری گرفته‌اید، اما احساس‌تان




اقبال هفته فال هفته

جزیره - اقبال هفته فال هفته - نمایندگی رسمی شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا با یک تماس همه




فال هفته

فال هفته شنبه 23 آذر , Dec 12, 2008:: فال های گروه ارور ، همه هفته از فال هندي و چيني به دست مي آيد كه




فال هفته (24 تا 30 آبان)

فانیا - فال هفته (24 تا 30 آبان) - فانیا : فان + ای + ها




فال هفته (۷ تا ۱۳ تیر ۱۳۹۳)

فانیا - فال هفته (۷ تا ۱۳ تیر ۱۳۹۳) - فانیا : فان + ای + ها




برچسب :