سفر رئیس قوه قضاییه

در آستانه سفر رئیس قوه قضاییه به آذربایجان غربی، نماینده مردم خوی و چایپاره  در مجلس گفت:

کندی رسیدگی به پرونده‌های قضایی مشکل عمده آذربایجان غربی است

در برخی شهرها مانند خوی، جرم و جنایت افزایش یافته و این مسائل بایستی در این سفر ریشه‌یابی و مورد بررسی قرار گیرد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت: روند کند رسیدگی به پرونده های قضایی، یکی از مهم‌ترین مشکلات آذربایجان‌غربی است.

دکتر حسینی‌صدر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در تهران اظهار کرد: در‌حال حاضر چهار مشکل قضایی برای استان آذربایجان غربی می‌توان نام‌برد که با سفر رئیس قوه قضائیه به استان، رسیدگی به آنها الزام می‌یابد.

وی مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشکل را روند کند رسیدگی به پرونده‌های قضایی استان عنوان کرد و‌گفت: زمان‌بر بودن رسیدگی به پرونده‌ها موجب نارضایتی مردم استان شده و امید است با استخدام قضات واجد شرایط تا حدودی رفع شود، و همین کمبود قاضی در استان دومین مشکل قضایی آذربایجان غربی به حساب می‌آید.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی نا‌متناسب بودن ساختمان دادگستری برخی شهرهای استان را نیز از مواردی دانست که نیازمند رسیدگی و مطرح شدن آن در سفر رئیس قوه قضائیه به استان است.

وی افزود: در برخی شهرها مانند خوی، جرم و جنایت افزایش یافته و این مسائل بایستی در این سفر ریشه‌یابی و مورد بررسی قرار گیرد.

حسینی‌صدر خاطر‌نشان کرد: کمبود فضا در مراکز تربیتی و زندانهای استان از دیگر مواردی است که باید در این سفر مطرح و به آن رسیدگی کرد.

وی اظهار کرد: در این استان مشکلات قضایی دیگری هم وجود دارد که مسئولان قضایی با آگاهی و هوشیاری، آنها را شناسایی و در جهت رفع آنها اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس قوه قضائیه به استان، اظهار امیدواری کرد و گفت امیدواریم در این راستا اقداماتی اساسی در جهت کاهش جرم و جنایت صورت گیرد


مطالب مشابه :


آخرين مهلت ثبت‌نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 13 مهر است

علاقه‌مندان استخدام در آموزش و پرورش فرهنگ اسلامی در شهرستان خوی آغاز نموده و
استخدام کارمند بیمه

و ساکن شهرستان خوی می استخدام در بانکها | استخدام پاره وقت "نیمه وقت "و انواع استخدام
سفر رئیس قوه قضاییه

این وبلاگ گروهی، متعلق به خبرنگاران شهرستان خوی با استخدام شهرستان خوی در
برچسب :