فال امروز


فروردين

به طور ناگهاني به يكي از آرزوهايتان آينده تان به طور جديدي نگاه مي كنيد. اما اگر كارهاي عقب افتاده اي داريد اول بايد به فكر حل آن ها باشيد. در حال حاضر اهداف متفاوتي با گذشته داريد و بايد اين اهداف را به خوبي بررسي كنيد. هر طور با مسائل روبه رو شويد همان طور هم نتيجه اش را مي بينيد. هر طور كه مي خواهيد رفتار كنيد پشيمان نمي شويد.

ارديبهشت
معمولاً‌ شادی و خوشبختی و رضایت خاطر زمانی پیش می آید که انتظارش را ندارید . بنابراین مراقب باشید تا فرصت ها را تنها به خاطر این که همان چیزی که انتظار داشتید نیستند نادیده نگیرید.

خرداد
به نظر مي رسد ناگهان متوجه شده ايد كه روش متفاوت ديگري هم براي زندگي وجود دارد و همين طور براي دوست داشتن. براي مدت طولاني نگران يك موضوع بوده ايد، حالا مي دانيد كه مي توانيد با قدرتتان تاثير متفاوتي بر ديگران بگذاريد. نگران نباشيد؛ همسرتان متعجب مي شود با وجودي كه زمان مي گيرد اما او عادت مي كند

تير
هر کسی را که می شناسید امروز به شما زنگ می زند و هنوز تلفن را قطع نکرده اید نفر بعد زنگ می زند.خسته کننده است اما در بین کسانی که به شما زنگ می زنند یک نفر حرف جالبی برای گفتن خواهد داشت.شاید شخصی باشد که مدت هاست با او مشاجره دارید و حالا می خواهد جبران کند.برای پذیرفتن او مغرور نباشید

مرداد
نحوه قرار گرفتن سياره ها هنوز شما را اميدوار نگه مي دارند و امروز شما مي كوشيد كه خونسردي خود را راجع به مسائل كاري و سلامتي تان، حفظ كنيد. كسي كه سعي مي كند از ذات خوب شما سوء استفاده كرده و وظايفي را به شما محول كند كه در حيطه مسئوليت شما نيست، سودي از اين كار نخواهد برد. آيا واقعاً لازم است كه 24 ساعته كار كنيد؟

شهريور
مشکل مالی با مسائل عشقی با هم ترکیب شده اند،مخصوصاً اگر احساس کنید همسرتان بیش از سهم خودش از شما پول می خواهد.شاید با فردی روبرو شوید که حسود باشد.
مهر

اگر امروز مراقب نباشید نگرانی های شما را تحت سلطه خود در خواهند آورد،پس سعی کنید که کارها را با تناسب و درست انجام دهید.حتی اگر یکی از نزدیکان شما بخواهد که کارها را از روی شانه شما بردارد و نگرانی شما را کاهش دهد هیچ سودی نخواهد داشت چرا که شما احساس می کنید باید هر کاری ازدستان برمی آید برای کمک به آنها انجام ندهید و در مشکلات و مسائل دیگران غرق نشوید

آبان
امروز قدرت بیشتری در بدست آوردن پول پیدا می کنید مراقب باشید که کسی را که می تواند و در موقعیتی هست که حمایت تان کند ناراحت نکنید.

آذر
اگر امروز مي خواهيد تغييري كنيد به مهارتهاي عملي خود احتياج داريد. البته اين دوره خوشگذراني نيست ولي اگر يك ليست درست كنيد به شما كمك مي كند كه توجه خودرا روي مسايلي مهمتر معطوف كنيد. راه ديگر براي اين كه زندگي را بر خود آسان كنيد اين است كه از ديگران تقاضاي كمك كنيد. برنامه جالبي درست كنيد و بعد همه خواهان شركت در آن براي كمك دادن، مي شوند.

دي 
امروز نياز به معاشرت بادوستان و فاميل را داريد. با وجود اين كه شما فردي برونگر نيستيد ولي نوشيدن چند ليوان شراب با شامتان شما را تبديل به يك آدم ديگري خواهد كرد.

بهمن 
ستارگان به شما کمک می کنند تا صداقت و احساسات را در کنار هم قرار دهید و این کار می تواند ترکیبی موفقیت آمیز باشد. یک شخص بخصوص احتمالاً‌ با شما آشتی می کند نه تنها به خاطر حرفی که می زنید بلکه به خاطر طرز رفتارتان و حتی ممکن است شما را با دیدی کاملاً متفاوت ببیند که برای درک یکدیگر مفید می باشد.

اسفند
روز است که برای بیشتر مردم استراحت است اما ممکن است سلولهای خاکستری مغزتان با بی قراری به قصد پیدا کردن وحی یا الهام کار کند. در پیشامدها کاریتان تغییرات بزرگی ممکن است روی دهد. اما در چند هفته آینده می تواند احتمالات جالب دیگری در جریان شغل شما مطرح کند.


مطالب مشابه :


آموزش فالگیری با پاسور (ورق)

به تعداد حروف اسم طرف ورق ها رو مي چينيم ودوبارو روي هر فال احساس براي اطلاع از احساس
آموزش گرفتن انواع فال ها با پاستور

آموزش گرفتن انواع فال ها با رایج ترین انواع فال ورق عبارتند از روش ساده که در ان فقط از
مدیتیشن

فال تلفنی و مدیتیشن از راه دور . انجام همه ی فال های درخواستی و تست های روانشناسی و
فال ورق ، فال پاسور ، فال احساس

فال ورق ، فال پاسور نحوه گرفتن فال هاي پاسور ، دراينجا به برخي روش ها و تعبير
نحوه گرفتن فال قرآن -فال حافظ وفال جالب نخود از ایل بختیاری

نحوه گرفتن فال : صفحه ای از كتاب خدا را باز كن. از آن صفحه ، هفت ورق جلو برو.
فال امروز

فال،طالع بینی،فال پاسور،فال قهوه،فال ورق،فال كه روش متفاوت گرفتن سياره ها
فال ماهانه

فال ورق - فال تان را به روش اطمینان نکرده‌اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی
فال ورق یوسف با پاسور

لاغرتر و سالم تر شوید بدون گرفتن رژیم را از مندان به زبان با روش نوین فال ورق یوسف با
فال و فال گیری، طلسم و جادوگری

می ماند و جدی گرفتن یک احتمال، برحسب فال گیری مثل ورق، شمع و روش های
برچسب :