پایانه مسافربری قصرشیرین به داخل شهر (جنب پارك شاهد) انتقال مي يابد

پایانه مسافربری قصرشیرین به داخل شهر (جنب پارك شاهد) انتقال مي يابد

انديشه قصرشيرين : افشین رضایی فرماندار شهرستان قصرشيرين در جلسه شورای ترافیک گفت محل فعلی پایانه برون شهری (ورودی شهر از سمت سرپل ذهاب) نیز بعنوان پارکینگ ویژه تانکرهای ترانزیت سوخت عراقی و ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه تانکرهای ترانزیت سوخت بدلیل کمبود فضای پارکینگ هم اکنون در جاده کمربندی قصرشیرین - سرپل ذهاب (ریخک) توقف می کنند، تاکید کرد شهرداری موظف است پایانه مسافربری را ظرف 48 ساعت برای پارکینگ تانکرها آماده کند.
رضایی در گفتگو با ايرنا اظهار کرد: این کار بصورت موقت است تا از حجم بار ترافیکی این تانکرها در جاده کمربندی بکاهد ولی در آینده باید محل مناسبی در ابتدای جاده ریخک بعنوان پارکینگ ویژه تانکرهای ترانزیت سوخت احداث شود.
وی گفت: این کار سبب می شود تا معضلات جاده ریخک کاهش یافته و از تخریب زیرساخت های آن نیز جلوگیری شود ضمن اینکه موجب ساماندهی تردد تانکرها و دیگر وسایل نقلیه سنگین در این جاده ارتباطی نیز خواهد شد.
فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: روزانه حدود 400 دستگاه تانکر حامل سوخت عراقی و ایرانی از طریق مرز پرویزخان وارد کشور می شوند تا محموله سوختی (مازوت) عراق را به بنادر جنوبی کشورمان منتقل کنند.
به گفته وی، به همین تعداد نیز روزانه پس از تخلیه محموله های خود در بنادر جنوبی به این شهرستان باز می گردند تا پس از سیر مراحل قانونی از طریق مرز پرویزخان به عراق بروند که بدلیل کمبود فضای پارکینگ در حاشیه جاده کمربندی متوقف می شوند.
رضایی افزود: شهرداری قصرشیرین همچنین موظف است نسبت به جداسازی محل جدید پایانه مسافربری برون شهری از بوستان شاهد برای رفاه حال شهروندان بسرعت اقدام کند.
توضيح انديشه قصرشيرين : جادارداز فرماندمحترم قصرشيرين كه با اينگونه اقدامات موجبات رضايتمندي شهروندان را فراهم ميكند تقدير وتشكر نماييم اين اقدام نه تنها منبع در آمدي براي در آمدهاي شهرداري ايجاد مي كند بلكه مسافران نيز در اين راستا راحت تر تردد ميكنند ومي تواند زمينه اشتغال زايي براي اقشاري نيز فراهم كند . انتظار ميرود شهردار محترم قصرشيرين جناب مهندس نجفي مهر هم در اين راستا تمهيدات لازم را بينديشند كه هر چه سريعتر اين مكان راه اندازي شود.  اين مدت كه ترمينال به خارج ازشهر انتقال يافت اكثرروزها شاهد اعتراض رانندگان ميني بوس وحتي تاكسي داران شهرستان بوديم كه اين امر باعث شده بود خودروهاي شخصي مسافران آنهارا قبل از رفتن به ترمينال آنهارا به مقصد اصلي برسانند . ما اقدامات  ارزنده آقاي فرماندار وشهردار را به فال نيك ميگيريم انتظار داريم مقدمات پيشرفت شهرستان را بيش از پيش فراهم كند كه بتوانيم رضايتمندي شهروندن را فراهم نماييم s2065_______......gif


مطالب مشابه :


قالب وبلاگ ركوردهاي ملي فعلا به اين قالب تغيير كرد

برچسب‌ها: ركوردهاي ملي ايران, ركوردها, ترينها, برترينها, فال روزانه. تعبیر
دبیرستان مدرسان فرهنگ ملکان افتتاح شد

برترين برترينها. آموزگار پيوندهای روزانه. مقالات فال حافظ. چت
نمونه سوالات نهایی سوم دبیرستان خرداد91

برترين برترينها. (روزانه) ونيم سالي - واحدي(بزرگسالان) فال حافظ. چت
ستاره های 40 ساله ای که جوان مانده اند

منبع:برترينها پیوندهای روزانه تعبیر خواب هر روز فال راهنمای خرید
مناظره ی خـــــــــــدا و شیطـــــــان

آيا تكبر كردى يا از برترينها بودى برتر از اين كه فرمان پيوندهای روزانه. دریافت کد فال
پایانه مسافربری قصرشیرین به داخل شهر (جنب پارك شاهد) انتقال مي يابد

برترينها. نوبهار نیز روزانه پس از تخلیه محموله را به فال نيك ميگيريم انتظار
مناظره خدا و شيطان

آيا تكبر كردى يا از برترينها بودى برتر از اين كه فرمان سجود به تو داستان روزانه فال حافظ
نمونه سوالات هماهنگ کشوری ریاضی 1شهریور93

نمونه سئوالات نهایی والمپیادوکنکور - نمونه سوالات هماهنگ کشوری ریاضی 1شهریور93 - اسفندملیح
نمونه سوال هندسه 1

نمونه سئوالات نهایی والمپیادوکنکور - نمونه سوال هندسه 1 - اسفندملیح ملکی - نمونه سئوالات
برچسب :