فاز نخست فرودگاه منطقه آزاد چابهار افتتاح مي‌شود

  وزير راه و ترابري: فاز نخست فرودگاه منطقه آزاد چابهار افتتاح مي‌شود

خبرگزاري فارس: وزير راه و ترابري گفت: فاز نخست فرودگاه منطقه آزاد چابهار در دو سال آينده افتتاح و به بهره‌برداري مي‌رسد.

A0469502.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان، حميد بهبهاني در بازديد از روند طرح توسعه بندر شهيد بهشتي چابهار اظهار داشت: بودجه‌اي براي احداث فرودگاه چابهار در منطقه آزاد به تصويب رسيده است و مسئولان وزارت راه معتقدند كه اين فرودگاه در منطقه آزاد ايجاد شود زيرا نيازي به صدور ويزا نيست و منطقه آزاد را به سرمايه‌گذاري در اين بخش سوق مي‌دهد.
وي افزود: تاسيسات فرودگاه در منطقه آزاد توسط خود منطقه ساخته مي‌شود و كمك وزارت راه و ترابري در زمينه ساخت، طراحي، راهنمايي و مشاوره و خريد تجهيزات بوده و بستر مناسب براي ايجاد اين فرودگاه در منطقه آزاد فراهم است.
وزير راه و ترابري ادامه داد: اگر با ديد " همت مضاعف و كار مضاعف " به اين موضوع توجه شود ظرف مدت دو سال، فاز نخست يعني اينكه امكان ايجاد پرواز در آن فراهم شود، اجرا مي‌شود.
بهبهاني تصريح كرد: اگر قرار باشد همه كارهاي فرودگاه را انجام دهيم شايد حدود 10 سال طول بكشد و سياست ما بر اين است كه به گونه‌اي عمل تا به مرور در منطقه سرمايه‌گذاري شده و از همين سرمايه‌ها براي توسعه فرودگاه استفاده شود.
وي گفت: در چند سال آينده بندر چابهار يكي از بنادر مهم منطقه مي‌شود.


مطالب مشابه :


دانلود چارت پرواز فرودگاه های ایران

دانلود چارت پرواز فرودگاه های ایرانشهر اطلاعات
اطلاعاتی درباره ی خیابان ها ومناطق تهران

مديريت - اسلام آباد - سرو - سعادت آباد - پرواز- شهرك بوعلي برطبق اطلاعات فرودگاه
ادامه بحث با فرزند بلوچستان درمورد سیستم آموزشی هندوستان

چه چیزهایی به اطلاعات فرودگاه و مقایسه فرودگاه ایرانشهر با
فاز نخست فرودگاه منطقه آزاد چابهار افتتاح مي‌شود

فاز نخست فرودگاه منطقه آزاد چابهار افتتاح مي‌شود روابط عمومی شهرداری ایرانشهر.
برچسب :