شبا (شناسه حساب بانكی ایران) - IBAN

"شبا" یا شماره حساب بانکی ایران، به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد 13616-ISO، تعریف و تبیین شده است و به‌زودی در تمام سامانه‌های پرداخت بین بانکی منحصراً از این نوع شماره حساب استفاده می‌شود. هر شماره حساب بانکی، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهدبود. 
درحال حاضر اين سرويس جهت حساب‌هاي متمركز(سيبا) فعال مي‌باشد. شماره حساب‌هاي متمركز(سيبا) شامل 13رقم مي‌باشد. دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه جاری غیرمتمرکز لازم است برای تبدیل حساب‌های خود به متمرکز تا پایان امسال به شعب مربوطه خود مراجعه کنند. اجرای طرح تبدیل حساب‌های غیرمتمرکز به متمرکز از جمله برنامه‌های محوری بانک ملی در حوزه انفورماتیک است که با هدف تسهیل انجام امور بانکی مشتریان صورت می‌گیرد. كاربران گرامی می‌توانند شماره شبا مرتبط با حساب خود را از طريق بخش زير دريافت نمايند.

تبديل شماره حساب بانكي ملي به شبا

تبديل شماره حساب شبا به شماره حساب بانك ملي

پ.ن:  صبح دیروز من دچار گازگرفتگی حاد شدم. مرگ رو با تمام وجودم حس کردم. احوالات عجیبی بود. شاید اگر فقط چند ساعت دیرتر بهم اکسیژن می‌رسید این وبلاگ برای همیشه تعطیل می‌شد. فرصت خوبی بود برای اینکه اتفاقات ۲۶ساله زندگی رو برای یک لحظه مرور کنم. زندگی واقعا خیلی کوچیکتر و بی‌ارزش‌تر از اونیه که فکرش رو می‌کردم و صدالبته خیلی زیباتر و شیرین‌تر از اونی که تصور می‌کردم!!! این جریان باعث شد خیلی جدی‌تر به موضوع دراومدن از تنهایی فکر کنم.


مطالب مشابه :


شبا (شناسه حساب بانكی ایران) - IBAN

"شبا" یا شماره حساب بانکی ایران، به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و ... هر شماره حساب بانکی، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهدبود.
دريافت شناسه شبا - شماره حساب بانکی ایرانيان...

هر شماره حساب بانکی، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود. كاربران گرامی می‌توانند شماره شباي مرتبط با بانك و حساب خود را از طريق بخش زير دريافت
شماره شبا بانك قرض الحسنه مهر ايران

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار "شبا" نامیده می شود، شماره ای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می
شماره شبا بانك ملي

"شبا" یا شماره حساب بانکی ایران، بمنظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات بین بانکی و بین ... هر شماره حساب بانکی ، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود.
شناسه حساب بانکی ایران (شبا)

شبا جايگزين شماره حساب هاي فعلي نمي شود ، بلکه به عنوان يک شماره ي استاندارد در کنار آن ها قرار مي گيرد . براي هر حسابي ... تبدیل شماره حساب بانک انصار به شبا.
شناسه حساب بانکی ایران (شبا)

شناسه حساب بانکی که به اختصار شبا نا میده میشود شماره ای است 24رقمی که یک حساب بانکی را ... شبا تمام اطلاعات یک شماره حساب معمولی رادارد با دانستن شبا می توانید وجه را منتقل کرده یا از طریق آن پول ... تبدیل انگلیسی به فارسی توسط گوگل.
شماره شبا بانك كشاورزي

هر شماره حساب بانکی ، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود. كاربران گرامی می توانند شماره شبا مرتبط با حساب خود در بانک کشاورزی را از طریق روشهای زیر
دانلود نرم افزار تبدیل شماره حساب بانکی کلیه بانکها به شماره شبا

گروه نرم افزاری سپهر آریان، نرم افزاری (تحت ویندوز) طراحی کرده که شماره حساب کلیه بانکها را بدون نیاز به اینترنت و یا ارسال پیامک به شناسه شبا تبدیل میکند.
دریافت شماره شبا بانک ملی

فكر نو - دریافت شماره شبا بانک ملی - - فكر نو. ... هر شماره حساب بانکی ، قابل تبدیل به یک شماره حساب "شبا" خواهد بود. كاربران گرامی می توانند شماره شبا مرتبط با
آشنایی با اصطلاحات بانکی

شبا: عبارت است از شمارة حساب بـانكي ايران، كه به منظور تسهيل و استانداردسازي .... به هنگام تبديل «شماره حساب بانك» مندرج در «شبا» به شماره حساب داخلي بانك، طول
برچسب :