شرایط دریافت مجوز باشگاه فوتبال در شهرستان ها

برای  تیم داری فوتبال و باشگاه داری در شهرستان کردکوی ارائه مدارک و مستندات زیر لازم است:

 1-  درخواست کتبی شخصی (یا موسسه ای) که پس از تشکیل باشگاه صاحب امتیاز و بالاترین مقام تصمیم گیرنده باشگاه محسوب می گرددبه همراه کپی از صفحه اول شناسنامه یا مجوز موسسه و یک قطعه عکس .

تذکر: خرید و فروش امتیاز باشگاه در آینده دراختیار شخص موسس باشگاه خواهد بود.

2-  اصل و کپی فیش واریزی به مبلغ دو میلیون ریال ( معادل 200 هزار تومان) به حساب جام هیات فوتبال شهرستان کردکوی در بانک ملت به شماره  44/11419069 .

3-  ارائه اساسنامه و معرفی یک نفر مدیر عامل و سه نفر عضو هیات مدیره به همراه یک کپی از صفحه اول شناسنامه و یک قطعه عکس از نامبردگان.

تبصره1:  همه قراردادهای بازیکنان و مربیان باشگاه با مدیر عامل باشگاه بسته می شود.موسس باشگاه می تواند خودش مدیر عامل باشگاه نیز باشد.

4- معرفی یک نفر به عنوان خزانه دار باشگاه و یک نفر به عنوان بازرس باشگاه به همراه یک کپی از صفحه اول شناسنامه و یک قطعه عکس از نامبردگان.

تبصره2:  هر یک ازاعضای سه نفره هیات مدیره نیز می توانند با حفظ سمت در هیات مدیره به عنوان خزانه دار باشگاه و بازرس باشگاه معرفی شوند.

5-  گواهی مراجع قانون مبنی بر عدم اعتیاد به مواد مخدر و همچنین سو سابقه قضایی برای موسس باشگاه و مدیرعامل باشگاه .

6-باشگاه باید محلی را برای انجام امور اداری خود تحت عنوان " دفتر باشگاه " داشته باشد و تغیر این مکان را به اطلاع هیات شهرستان برساند.

7- موسس باشگاه و مدیر عامل باشگاه و یا هریک از اعضای هیات مدیره  می توانند در هنگام برگزاری مسابقات . در صورت داشتن صلاحیت لازم با حفظ سمت مدیریتی خود در باشگاه عضو کادر فنی تیم (سرپرست – سرمربی- مربی ) نیز باشند.

نکته:مدیران باشگاه در صورتی که عضو کادر فنی(سرپرست سرمربی- مربی )  نباشند می توانند بازیکن باشگاه نیز باشند.  ضمنا تاکید می گردد که سرپرست  - سرمربی – مربی تیم در طول فصل مسابقات به هیچ وجه حق بازی کردن در آن دوره از مسابقات را ندارند.

8- دریافت مهر باشگاه  فرهنگی ورزشی به نام باشگاه متبوع خویش و ارایه نمونه امضا مدیر عامل و نمونه مهرباشگاه  به هیات شهرستان.

9-  دریافت کپی آیین نامه  نقل وانتقالات و کپی آیین نامه انضباطی ازهیات شهرستان و رعایت مفاد ایشان درطول کلیه مسابقات شهرستانی و استانی.

10- باشگاه هایی که پس از صعود از شهرستان بخواهند در لیگ های استانی بازی کنند، بایستی از اداره ثبت اسناد رسمی کشور پروانه تاسیس باشگاه  نیز دریافت کنند.


مطالب مشابه :


مجوز بانک قرض الحسنه

پیگیر مراحل اداری دریافت مجوز بانک قرض الحسنه می باشد پست الکترونیک شرایط دریافت وام
*- اطلاعیه‎ بانک ‎مرکزی درباره دریافت ‎مجوز صرافی

*- اطلاعیه‎ بانک ‎مرکزی درباره دریافتمجوز شرایط و ضوابط مورد مجوز صرافی به بانک
شرایط تاسیس صرافی

شرایط تاسیس صرافی. ماده ٣: ثبت و تاسیس انواع صرافی های با دریافت مجوز از بانک پست
شرایط دریافت مجوز باشگاه فوتبال در شهرستان ها

شرایط دریافت مجوز باشگاه شهرستان کردکوی در بانک ملت به مطالب پست
پست بانک استخدام می‌کند

محل دریافت مجوز پست بانک ایران در نظر از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری
شرايط اعطاي تسهيلات در بانك ملت

توزیع تسهیلات اعتباری بانک به تناسب ظرفیت جذب تولید و مطابق شرایط ابلاغی مجوز فعالیت. 2
برچسب :