تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

آئین تجلیل از فعالان عرصه خبر در واحد مهاباد برگزار شد

به مناسبت روز خبرنگار در آئینی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مهاباد تجلیل به عمل آمد.

این آیین روز دوشنبه و با حضور رئیس واحد مهاباد، نماینده استاندار و فرماندار ویژه، امام جمعه و جمعی از مسوولان اجرایی و خبرنگاران نشریات و اصحاب رسانه این شهرستان در تالار اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار شد.
ماموستا ملا قادر سهرابی در سخنانی گفت: خبرنگاران زبان گویای جامعه بوده و به عنوان رابطی بین مردم و مسوولان وظیفه بسیار مهم و حساس اطلاع رسانی را برعهده دارند.
جعفر کتانی فرماندار ویژه مهاباد نیز با قدردانی از خدمات خبرنگاران افزود: هفته دولت فرصت بسیار مغتنمی است که خدمات ارزنده دولت توسط مسوولان منعکس شود و مهاباد نیز خوشبختانه از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه رسانه ای برخوردار است که باید ادارات و دستگاه های اجرایی در این زمینه از آن به نحو مطلوبی استفاده کنند.

رئیس انجمن خبرنگاران جنوب آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: خبرنگاران قشر پویا و زبان گویای جامعه هستند و می توانند در تبیین باورهای مردم تأثیرگذار باشند.
مصطفی نژاد یادآور شد: انجمن خبرنگاران جنوب آذربایجان غربی در سال 1390 تأسیس شده و در حال حاضر 87 خبرنگار در آن عضویت دارند.
در این آیین از دو نفر از خبرنگاران پیشکسوت این شهرستان و 9 نفر از خبرنگاران نشریات و خبرگزاری های فعال در مهاباد با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.


مطالب مشابه :


تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

آئین تجلیل از فعالان عرصه خبر در واحد مهاباد برگزار شد. به مناسبت روز خبرنگار در آئینی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مهاباد تجلیل به عمل آمد. این آیین روز دوشنبه و با حضور رئیس واحد مهاباد، نماینده استاندار و فرماندار ویژه، امام جمعه و جمعی از ...
فرنگی کاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد نایب قهرمان شدند

تیم کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد درمسابقات کشتی قهرمانی تیم های دانشگاههای آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، عنوان مقام دومی را به خود اختصاص داد. این مسابقات با شرکت 9 تیم از واحدهای ارومیه، خوی، نقده، مهاباد، میاندوآب، ...
کسب مقام دوم تیم والیبال دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد - کسب مقام دوم تیم والیبال دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد - اخبار، مطالب، فعالیت ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد - روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد.
کسب مقام های ورزشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد - کسب مقام های ورزشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد - اخبار، مطالب، فعالیت ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد - روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد.
بانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد دارفانی را وداع گفت

در گذشت بانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد. دکتر محمد مجدی بنیانگذار و اولین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در سن 91 سالگی دار فانی را وداع گفت. پیکر این اندیشمند فرزانه با حضور فرماندار، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، رؤسای ادارات و ...
برگزاری جشن مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

بسیج دانشجویی شهرستان مهاباد - برگزاری جشن مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد - پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی مهاباد.
برگزاری همایش وحدت و رحمت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته وحدت در واحد مهاباد. به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) همایشی تحت عنوان «وحدت و رحمت» با حضور مسئولین اجرائی شهرستان، روحانیون، اساتید و دانشجویان در سالن فجر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...
برچسب :