تزئین جای حلقه(5-بالش کوچک)


۱- بالش عروسکی:

 ۱-برای ساخت این بالش می توانید یک بالش ساده قلبی ابتدا بدوزید. اگر دوست دارید قبل از دوخت بالش روی آن اسم عروس و داماد را گلدوزی و یا با هر هنر دیگر مثل قیطان دوزی و .... و تاریخ عقد را حک کنید.

۲-حال با روبان سفید برای عروسک دختر دامن بدوزید به این صورت که یک طرف آن را مثل گل روبانی ساده که قبلا آموزشش را گفته بودم چرخ کنید و نخ زیر آن را بکشید تا چین بخورد و بعد به اندازه دور کمر عروسک اندازه کنید و درز آن را بدوزید. می توانید برای تاج عروسک چند شکوفه روی سرش بچسبانید.

۳-برای عروسک داماد با روبان قهوه ای یک پاپیون درست کنید و پائین یقه اش بچسبانید. کلاه داماد را با یک تکه دایره ای پارچه نمدی سفید و یک گلوله کوچ روبانی درست کنید. یعنی رمان ۱ سانتی سفید را محکم بپیچید تا به اندازه سر کلاه درآید. حال کلاه را روی سر داماد بچسبانید.

۴-اکنون نوبت چسباندن عروسکها روی بالش بالای نام عروس و داماد است.

۵-می توانید پایین اسم عروس و داماد یک رمان کوچک با رمان نیم سانتی درست کرده اید بچسبانید و وسط آن هم یک گل بچسبانید. حلقه ها درون رمانها قرار می گیرد.

بالش عروسکی

۲- بالش شکوفه ای:

 ۱- بالش ساده قلبی را بدوزید.

۲-روی تمام بالش شکوفه بچسبانید و وسط آن یک مروارید بچسبانید می توانید برای محکم کاری به جای چسباندن شکوفه ها و مرواریدها را بدوزید.

۳- وسط آن را با پاپیون های رنگها و اندازه های مختلف که روی هم قرار گرفته اند پر کنید. برای این کار می توانید هم روبانهای مورد نظرتان را با هم پاپیون بزنید بعد از هم جدا کنید.

۴- وسط پاپیونها دو گل روبانی رز ساده با برگهایش برای جای حلقه بچسبانید.

بالش شکوفه ای

 

۳- بالش صورتی:

 ۱- یک بالش قلبی بزرگ با پارچه گلدار می دوزید.

۲- حال الگوی قلب را کوچک کرده و نصف کرده و دو تکه ای می دوزید و در وسط بالش بزرگ روی آن می دوزید. حال کنار دو تکه بالش کوچک را به هم کوک می زنید تا جدا به نظر نرسد. می توانید نام عروس و داماد را هم روی قسمت بالای بالش کوچک بدوزید.

۳- در پائین قلب کوچک می توانید یک پاپیون ارگانزای بزرگ و یک گل بدوزید و یا بچسبانید.

۴- فضای میان بالش کوچک جای حلقه است.

بالش صورتی

 

۴- بالش سفید:

روش دوخت بالش سفید شبیه بالش صورتی است با این تفاوت که گلهای پائین آن را رز انتخاب می کنید.  

بالش سفید

برای بالش کوچک همین الگو را کوچک کنید. جای بریدن و دو تکه کردن قلب هم علامت زده شده است.

 لینک الگوی بالش قلبی


منبع : خانه دوست داشتنی من** سفارش تزیینات نامزدی، تزیینات جهیزیه و ساخت گیفت پذیرفته میشود **


مطالب مشابه :


انگشتر نقره حلقه ست ازدواج ورساچی

جواهری بینا بزرگترین فروشگاه نقره جات - انگشتر نقره حلقه ست ازدواج ورساچی - فروش انواع جواهرات نقره با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی.
حلقه نامزدي

يكي از دوستان يه پستي راجع به حلقه ِ نامزدي گذاشته بود، كه ياد ِ بحثاي خودمون افتادم! ... زياد اهميت نميدم به حرف ِ مردم، ولي خوب نقره برا انگشتر ِ نامزدي زشت نيست ؟
تسبیح های اصل کمیاب و بعضا" بی نظیر

تسبیح یسر مکاوی اصل - نقره کوب کامل ..دارای 4 دانه حلقه نقره عیار925 ..بسیار زیبا. که در هر دانه این تسبیح سه نام از اسامی حسنی به زیبایی و دقت نقره کوبی شده.
تزئین جای حلقه(5-بالش کوچک)

تزئین جای حلقه(5-بالش کوچک). ۱- بالش عروسکی: ۱-برای ساخت این بالش می توانید یک بالش ساده قلبی ابتدا بدوزید. اگر دوست دارید قبل از دوخت بالش روی آن اسم
جنس حلقه های ازدواج از سنتی تا مدرن

حلقه ازدواج جزو معدود جواهراتی است که تقریبا تمام آقایان از آن استفاده می کنند. ... این حلقه های ازدواج جذاب هستند، رنگ سفید مثل نقره و پلاتین دارند اما از پلاتین
حکم حلقه نامزدی چیست؟

حکم حلقه نامزدی چیست؟ آیا انگشتر نقره برای مرد به عنوان حلقه نامزدی مشکل دارد؟ الحمدلله، در اسلام چیزی بنام حلقه نامزدی وجود ندارد و این مسئله اصل و اساسی در اسلام
جنس مناسب حلقه ازدواج برای من چیست ؟

به همین علت در این مقاله به معرفی انواع حلقه ازدواج از نظر جنس و مواد به کار رفته در ... حلقه ازدواج از جنس طلای سفیدحلقه ازدواج از جنس نقره حلقه ازدواج از جنس تیتانیوم
آموزش ساخت جا حلقه ای با گل های روبانی

تاج نقره راهنماي مراسم عروسي و جشن شما♛ - آموزش ساخت جا حلقه ای با گل های روبانی - ایده های نو و زیبا برای عروسی و جشن شما.
فروشگاه انگشتر

... 155000 تومان خرید پستی انگشتر نقره مارکازیت زیبا قیمت : 115000 تومان خرید پستی انگشتر نقره 3نگین صورتی* قیمت : 23000 تومان خرید پستی حلقه نقره
فیل و فنجون

2روز قبل هم من تصمیم گرفتم در جواب عیدی طلایی پیشی براش یه حلقه نقره بگیرم! (کی میگه من خسیسم؟! قربونش برم انگشتاش 2xlarg هستن.... طلاش زیاد میشه خب.
برچسب :