عکسهای خبری جهان

تفریح و سرگرمی از نیازهای اساسی بشر است. آموزه های مذهبی ما و البته ملی ما هم بر این ادعا صحه می گذارد. اگر تاریخ را تورق کنیم بی شک می بینیم که ایرانیان همیشه بهترین تفریحات را داشته اند. ضمن این که در نگاه کلان باید اذعان داشت که تفریحات سالم باعث بالا رفتن بهره وری می شود. امروزه بهینه سازی اوقات فراغت افراد جامعه از اصلی ترین دغدغه های مسئولان است.  حال اگر پرکردن اوقات فراغت با انجام حرکات مفرح ورزشی همراه باشد حتما در تخلیه انرژی و به تبع آن ایجاد سلامت روحی و جسمی نیز کمک بسزایی خواهد نمود.

دهکده آبی پارس که در بزرگراه تهران-کرج مقابل ایستگاه مترو گرمدره واقع شده این فرصت را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد تا ضمن استفاده از فضایی بی نظیر، ساعات لذت بخشی را تجربه کنند. این پارک آبی که تنها پارک آبی استاندارد ایران است، اولین فاز از یک پروژه بزرگ و بی نظیر با نام ابن بطوطه پارس است که ظرف 2،3سال آینده راه اندازی خواهد شد. پیش بینی می شود این پروژه پس از بهره برداری 3هزار فرصت شغلی در منطقه ایجاد نماید. از آنجایی که بین تهران و قزوین کارخانجات متعددی وجود دارد، لازم بود تا فضای اداری برای انجام مذاکرات احتمالی فراهم شود. ضمن اینکه میهمانانی که برای مراودات تجاری به این مراکز مراجعه می کنند، لازم است تا هتل مجهزی در این محدوده در اختیارشان گذاشته شود تا ناگزیر به تردد به شهر تهران نباشند. با ساخت این مجتمع عظیم چند منظوره که مشتمل بر هتل 5ستاره، هایپرمارکت و سالن های ویژه کنفرانس و... است، قدر مسلم به نیاز منطقه در این زمینه پاسخی مناسب داده می شود. این پروژه بعد از احداث سرمایه ای ملی خواهد بود و به نمادی افتخار آفرین برای استان البرز تبدیل خواهد شد. زیرا این مجتمع عظیم به لحاظ طراحی هم اکنون توانسته چندین جایزه بین المللی را از آن خود کند. همان طور که اشاره شد اولین فاز این مجتمع چند منظوره با احداث دهکده آبی بی نظیری راه اندازی شده است.

استفاده کنندگان از این فضای مفرح همگی می توانند با ارسال شماره کارت بلیت خود به سامانه پیام کوتاه این پارک آبی در قرعه کشی شرکت کنند.

جشنواره قرعه کشی دهکده آبی پارس
این جشنواره که بزرگترین قرعه کشی بخش خصوصی در کشور به حساب می آید، از تابستان گذشته آغاز شد. جوایز این جشنواره شامل 3دستگاه خودرو پورشه، سری باکستر با پلاک تهران به ارزش ریالی 2میلیارد ریال است که یک دستگاه آن به رنگ قهوه ای در تاریخ 13/6/90 طی انجام مراسم قرعه کشی به آقای حمیدرضا عباس زاده اهدا شد. پورشه دیگر که قرمز رنگ است هم شب گذشته با برگزاری جشنی شاد در فضایی مفرح به برنده جوان و خوش شانسی به نام پانیذ صالحی تعلق گرفت. البته یک دستگاه پورشه زردرنگ هم منتظر است تا به یکی از خریداران بلیط خوش شانسی تعلق بگیرد که برای داشتن ساعاتی خوش و مفرح راهی دهکده آبی پارس می شوند. ضمنا جوایز این جشنواره کم نظیر به همین جا ختم نمی شود بلکه یک هزار سکه ربع بهار آزادی نیز طی قرعه کشی به برندگان تعلق می گیرد که تاکنون برندگان 66عدد از آنها مشخص شده است. البته شرط لازم برای دریافت جوایز نگه داشتن بلیتی است که برای ورود به مجموعه تهیه کرده اند. در مراسم سه شنبه شب همزمان با اهدای پورشه به 50نفر هم ربع سکه بهار آزادی اهدا شد تا بقیه سکه ها به همراه پورشه زردرنگ منتظر خوش اقبال هایی دگر باشند تا آنها را از آن خود نمایند. در دومین دوره برپایی جشن قرعه کشی بزرگ دهکده آبی پارس که با حضور مجری توانمند تلویزیون محمود شهریاری و تنی چند از مسئولان و خبرنگاران برگزار شد، همانند تمامی قرعه کشی های مهم که در سطح کشور برگزار می شود، هیات نظارتی شامل نمایندگان صدا و سیما، نماینده هیات مدیره، نماینده حقوقی هیات مدیره و... حضور داشتند تا در فضایی مطمئن یکی از خوش شانس ترین استفاده کنندگان از دهکده آبی پارس مشخص شود. در این مراسم که با برنامه های شاد و سرگرم کننده متنوعی همراه بود، ضمن اینکه استاد رفعتی برنامه اجرا کرد، یوسف کرمی هم با تقلید از چهره های شناخته شده ای همچون فردوسی پور، لحظات شادی را برای حضار رقم زد.

چگونگی تهیه بلیت و شرکت در قرعه کشی
برای حضور در این قرعه کشی بلیت ورود به مجموعه دهکده آبی پارس از طریق اینترنت و یا خرید حضوری تهیه شده و شماره آن به سامانه پیام کوتاه مجموعه ارسال می شود. نکته حائز اهمیت این است که برندگان هر مرحله جشنواره قرعه کشی این شانس را دارند که در مراسم قرعه کشی بعدی هم حضور داشته باشند. به عبارت دیگر با یک بار برنده شدن شانس شان را از دست نمی دهند. تنها کافی است که بلیت خود را تا پایان جشنواره نگه دارند. مسئولان این جشنواره همواره به مخاطبان شان توصیه می کنند در هنگام قرعه کشی موبایل خود را خاموش نکنند و در دسترس باشند گرچه افرادی که از چند ماه قبل برنده ربع سکه بهار آزادی شده اند و هنوز مجموعه دهکده آبی پارس موفق به برقراری تماس با آنها نشده است، حق شان محفوظ بوده که تا پایان جشنواره برای دریافت هدیه خود اقدام نمایند.

از دهکده آبی پارس بیشتر بدانیم
این پارک آبی مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و استاندارهای بین المللی در فضایی بالغ بر 14هزار متر مربع احداث شده تا ضمن اینکه منطقه گرمدره بیشتر شناخته می شود، مردم تهران و شهرهای اطراف آن بتوانند از فضایی بی نظیر در کشور لذت ببرند. این مجموعه در آن واحد ظرفیت پذیرش دوهزار نفر را دارد که این عدد در طول یک روز به 5هزار نفر هم می رسد. این دهکده آبی که بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در خاورمیانه نیز به حساب می آید، دارای امکاناتی نظیر سرسره های مهیج، چاله فضایی، وسایل بازی ویژه کودکان، رودخانه وحشی، دریاچه مواج و... است. ضمن  اینکه فضاهای جانبی همانند رستوران، کافی شاپ و ایستگاه آبمیوه هم پذیرای علاقه مندان می باشد. البته به زودی این مجموعه به سونا، استخر، جکوزی و سالن های بدنسازی، ماساژ و حمام آفتاب نیز مجهز می شود. آنچه دراین میان جالب توجه است این که بانوان هم می توانند 3روز در هفته از امکانات دهکده آبی پارس استفاده کنند و این دهکده تنها به آقایان تعلق ندارد. لازم به ذکر است آبی که در این مجموعه استفاده می شود، به لحاظ ترکیبات، ترکیبی نزدیک به آب معدنی دارد و با تمهیدات اندیشده شده همواره زلالی ویژه ای دارد و به نوعی فضاسازی شده که فضایی همانند ساحل کیش را تداعی کند؛ با همان شرجی خاص و همان ویژگی ها. برای استفاده از این فضا و البته شرکت در قرعه کشی عظیم این مجموعه کافی است بلیتی به مبلغ 30هزار تومان تهیه کنید و بدون محدودیت زمانی یک روز کامل از این مجموعه استفاده نمایید. البته برای تهیه بلیت به مدارس و ارگان ها تخفیف گروهی داده می شود.

استجابت دعای برنده خوش شانس پورشه
قرعه کشی که با استفاده از شیوه عدد گام و گردونه و گوی انجام شد، عدد 8رقمی را مشخص کرد که صاحب آن شماره مشخص شده، پانیذ صالحی بود. او که دختری 17ساله است، در تعطیلات نوروزی به همراه خواهر بزرگترش به دهکده آبی پارس آمده و تنها دو بلیت تهیه کرده است، اما بنا بر گفته مادرش خواست خدا بر این بوده که او با 60هزار تومان هزینه صاحب یک خودروی 200میلیونی شود. وقتی محمود شهریاری مجری برنامه با تلفن پانیذ تماس گرفت، به او گفت برنده یک سکه بهار آزادی شده که او بی نهایت خوشحال شد. اما مجری برنامه بر ارزش جایزه آنقدر اضافه کرد تا بالاخره پانیذ متوجه شد، خودرو پورشه نصیب او شده است. اولین جمله ای  که از آن طرف خط شنیده شد، این بود:«مطمئنید شوخی نمی کنید؟» پانیذ بعد از اینکه اطمینان پیدا کرد، این خبر هیجان انگیز حقیقت دارد، فریاد شادی اش در فضا پیچید. در این لحظه مادر خانواده که بیرون از خانه بود، سر رسید و متوجه موضوع شد. او که بغض شادی گلویش را فشرده بود، اتفاق جالبی را شرح داد. زهره خانم می گفت مشکل مالی داشته که برای رفع آن 14هزار صلوات نذر حضرت فاطمه زهرا (س) کرده است. آخرین صلوات های باقی مانده را همین لحظه در مسیر برگشت به خانه فرستاده است و نتیجه این قرعه کشی چیزی جز نظر ویژه حضرت زهرا نبوده است. پانیذ صالحی این جایزه گرانبها را با سخاوت هرچه تمام تر به مادر هدیه کرد. وقتی از او سوال کردیم که آیا با اندکی از پول خودروی اهدایی قصد خرید یک اتومبیل معمولی را در آینده دارد، او پاسخ داد:«نه. من ماشین را به مادرم هدیه داده ام و دیگر سهمی از آن برای خود قائل نیستم».

از این دختر خانم خوش شانس که در سال سوم دبیرستان درس می خواند و برای کنکور سال آینده  آماده می شود، پرسیدیم قبولی در دانشگاه او را بیشتر خوشحال می کند یا برنده شدن در این قرعه کشی؟ پانیذ گفت: «پورشه فقط با رتبه یک کنکور تجربی برابری می کند و در صورت احراز این رتبه می توانم بگویم از این لحظه خوشحال تر خواهم بود.»

39306_257.jpg

39307_258.jpg


مطالب مشابه :


جدیدترین مدلهای پالتو 2012

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز جدیدترین مدل مانتو بهترینهای هک و یاهو مدل
دانستنیها

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز - آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و پزشکی و همه چیز
گالری عکس بازیگران و خوانندگان خارجی

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز جدیدترین مدل مانتو بهترینهای هک و یاهو مدل
عکسهای خبری جهان

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز جدیدترین مدل مانتو بهترینهای هک و یاهو مدل
لباس های بهاره / تابستانی 2010 طراحی شده توسط ویکتوریا بکهام

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز جدیدترین مدل مانتو بهترینهای هک و یاهو مدل
عکسهای خبری جهان

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز - آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و پزشکی و همه چیز
عکسهای خبری جهان

آهنگ و مدل لباس و بازی موبایل و همه چیز جدیدترین مدل مانتو بهترینهای هک و یاهو مدل
مدل لباس مجلسی ترکیه ای (1)

مدل لباس و آرایش هندی 2009; مدل لباس مجلسی 20009; درخت های شگفت انگیز و
نمایندگی برندهای لباس در تبریز

مارک‌ها و لباس‌های روز با آخرین مدل، هیجانی وصف فروش دارد و یکی از بهترینهای
jennifer lopez

بهترینهای شادمهر جزیره کیش مدل مانتو و سارافون کارآفرینی مدل لباس سوریه مانتو سارافون
برچسب :