منطقه آزاد ظلم آباد میانه

توصیه می کنم حتما بخوانید ...

منطقه آزاد ظلم آباد میانه یا به عبارت دیگر منطقه خودمختار ظلم آباد در شهرستان میانه واقع در استان آذربایجان شرقی... نه اشتباه نکید ، این منطقه نه منطقه ی آزاد تجاری ، نه تفریحی و نه چیز دیگری است. این منطقه یکی از خیابان های دور افتاده و نسبتا فقیرنیشین شهرستان میانه است ، که خرید و فروش در این منطقه رونق بیشتری از بازار میانه دارد. تعجب نکنید ، شنیده ها را خودم به چشم دیده ام...

مطلب من تا اینجا مطلبی نسبتا گنگ و غیر قابل فهم برای برخی ها بود ولی بهتر است مطلب را از این به بعد باز کنم.

منطقه ی ظلم آباد در میانه یکی از مناطق فقیرنشین شهرستان میانه است که در کنار این خانواده های کم بضاعت چندین غول و ثروتمند نیز در حال زندگانی هستند ، علاوه بر این هر روز شاهد یک یا چندین درگیری کوچک و بزرگ در این منطقه هستیم.

کانال بزرگ فاضلابی در حاشیه ی این منطقه وجود دارد که در کنار آن چندین خانه کوچک و بزرگ مانند دانه های انار بدون فاصله در کنار یکدیگر بدون اصول فنی ساختمانی ساخته شده است. کاری به کارهای فنی ندارم ولی منظور اصلی من روی کانال است.

همیشه و همواره و در  هر ساعتی می توان شاهد وجود چندین فرد بود که مشغول خرید و فروش در مقابل چشمان کودکان و زنان منطقه به صورت کاملا آزادانه هستند و چندین فرد دیگر در حال خماری هستند و در یک گوشه منگ نشسته اند. اما در کنار این افراد می توان به وجود دو خانه در این منطقه اشاره کرد.

یک خانه که درش به روی همه باز است و ده ها نفر روزانه از این خانه به صورت آزادانه بازدید می کنند و خانه ی دیگری که خوشبختانه در دارد و در کنار در ، زنگ دارد و افراد مورد شناسایی قرار می گیرند. نمی دانم در این خانه ها چه چیز وجود دارد و هیچ دوست ندارم که چه چیزی است.

با این وجود که نام منطقه ظلم آباد میانه ، موهای برخی از مردم این شهر را سیغ می کند و منطقه نسبتا آزادی است.... اصلا بی خیال ...

امیدوارم مسئولین استانی فکری به حال این منطقه بکنند ، فقط تغییر نام این منطقه دوایی به درد این منطقه نمی شود ...

ظلم آباد ميانه شهرك امام خميني


مطالب مشابه :


فروش مارکر پینت بال Empire AXE...

فروش مارکر پینت بال مدل empire axe که اولین پایگاه اینترنتی نقد و برسی و اخبار پینت بال تیر
احداث باشگاه پینت بال در محلات

با اینکه در حدود 10 سال است پینت بال در ایران شروع به کار کرده و به فروش می تیر ۱۳۹۳ خرداد
ورزش پیت بال

پـِینتبال پس از آن، آنها مجوز franchises که بر مبنای ان حق فروش اسلحه به سرازیری نواخت تیر
آموزش پینت بال

آموزش پینت بال فروش ♣♣ تاریخ هدف وسپس احساس پرواز با تیر وکسب لذتی که از نشاندن تیر
منطقه آزاد ظلم آباد میانه

پینت بال تیر ۱۳۹۱ خرداد های دور افتاده و نسبتا فقیرنیشین شهرستان میانه است ، که خرید
برچسب :