خبرهای مراکز و واحدها - 9 مهرماه

کسب مقام سوم کشتی فرنگی دانشجویان پیام نور کشور توسط دانشجوی مرکز خرامه

دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه مقام سومی مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان پیام نور سراسر کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه ،بهرام کیومرثی دانشجوی رشته علوم کامپیوتر در مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور در وزن 60 کیلو گرم که در سنندج برگزار شد مقام سومی مسابقات را بدست آورد.وی سطح مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و خواستار حمایت مسئولین دانشگاه از دانشجویان ورزشکار شد. دکتر صیف رئیس دانشگاه پیام نور خرامه ضمن تبریک به وی خواستار تلاش بیشتر ورزشکاران  برای درخشش و کسب مقامات بالاتر در سطح کشور شد  و گفت : در ورزش منش پهلوانی مهمتر از قهرمانی است و ورزشکاران باید با الگو قرار دادن اسوه های پهلوانی کشور پله های ترقی را طی نمایند .در پایان دکتر صیف  قول مساعد برای حمایت از ورزشکاران داد.

  

جذب 5 عضو جدیدهیئت علمی در دانشگاه پیام نور خرامه

5عضو جدید هیئت علمی در دانشگا پیام نور مرکز خرامه جذب شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه ،دکتر صیف رئیس دانشگاه از جذب 4 عضو جدید هیئت علمی خبر داد و گفت :این اعضای هیئت علمی  در رشته های حقوق،مدیریت،کامپیوتر و ریاضی از اول سال تحصیلی جدید کار خود را آغاز خواهند کرد. در ادامه  دکتر رستگار معاون آموزشی دانشگاه گفت: با جذب هیئت علمی جدید ضمن بالا بردن توان علمی  دانشجویان میزان رضایت آنان از نحوه تدریس نیز بیشتر خواهد شد.

  

ايجاد دوره كارشناسي ارشد در دانشگاه پيام نور مركز لامرد

در مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه پيام نور مركز لامرد كه با حضور صدها نفر از دانشجويان اين دانشگاه در محل سالن شهيد پي گم كرده برگزار شد ، رئيس دانشگاه پيام نور مركز لامرد با اشاره به اشتغال به تحصيل حدود 4000 دانشجو ، از ايجاد دوره كارشناسي ارشد رشته شيمي معدني در پيام نور مركز لامرد خبر داد. عبدالحميد خسروي با بيان ويژگيهاي تحصيل در دانشگاه پيام نور اظهار داشت : آزمون پيام نور كه به صورت هماهنگ و متمركز و با ارسال سوال از طريق بانك سوال برگزار ميشود و هر آزمون همانند كنكور سراسري با حفاظت هاي لازم برگزار مي گردد همراه با دانشجو محوري و برگزاري اكثر امتحانات به صورت تستي كه همان دقيق خواني است ، موجب شده است كه دانشجويان پيام نور در آزمون كارشناسي ارشد موفقتر از دانشجويان ساير دانشگاهها باشند.عبدالحميد خسروي اظهار اميدواري نمود با مجموعه توانمند كاركنان و اساتيد دانشگاه و ظرفيت ها و امكانات ايجاد شده در دانشگاه پيام نور لامرد ، كارشناسي ارشد ساير رشته ها نيز در اين مركز دائر شود و بتوان با پذيرش دانشجو در مقطع دكتري جايگاه علمي شهرستان لامرد در سطح كشور ارتقاع بخشيد.

  

گراميداشت سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) در دانشگاه پيام نور لامرد

با همت بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مركز لامرد و با حضور صدها نفر از دانشجويان اين دانشگاه ويژه برنامه گراميداشت زادروز ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) در سالن شهيد پي گم كرده اين دانشگاه برگزار شد . به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور ، در اين مراسم علاوه بر مداحي در وصف اوصاف امام هشتم (ع) با برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي از دانشجوياني كه نام آنان رضا و معصومه بود با اهداي هدايايي تجليل شد.

  

انتخاب دانشجوی  واحد مهر در تیم تکواندو استان

دانشجوی واحد مهر درمسابقات انتخابی تیم تکواندو استان موفق به عضویت در این تیم شد.

به گزارش روابط عمومی پیام نور مهر، علی محمد پور دانشجوی رشته حسابداری پیام نورمهر در مسابقات انتخابی تیم تکواندو پسران استان که در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشوری برگزار شد با شکست حریفان به عضویت تیم استان درآمد.

 


مطالب مشابه :


حوزه ریاست

سیستم جامع گلستان. سازي سيستم­هاي نرم درمورد دانشگاه ولايت ايرانشهر
راه اندازي سيستم مشاوره آنلاين آموزشي در دانشگاه پيام نور شيراز

اخبار دانشگاه پیام نور راه اندازي سيستم مشاوره آنلاين آموزشي در سيستم جامع گلستان;
از فارغ التحصيلان تحت حمايت كميته امداد شهرستان خمين تقديرشد

سيستم گلستان. عمومي دانشگاه پيام ومطمئن باشيد كه باتوكل ، ولايت پذيري وجهاد
خبرهای مراکز و واحدها - 9 مهرماه

محل سالن ولايت دانشگاه ي دفاع در سيستم گلستان توسط در سيستم
بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله..

سيستم جامع دانشگاهي گلستان. دانشگاه پيام نور
اولين همايش نيروهاي حفاظت فيزيكي دانشگاه پيام نور استان فارس

اولين همايش نيروهاي حفاظت فيزيكي دانشگاه سيستم جامع گلستان; ولايت دانشگاه
اولين دوره مسابقات برنامه نويسي دانشگاه پيام نور شيراز

اولين دوره مسابقات برنامه نويسي دانشگاه سيستم جامع گلستان; در سالن ولايت
برچسب :