شکر خدا حاجی به محرم رسید!

 آقابزرگ

این شبها عزاداری سالارشهیدان برای من ، خانواده ، بستگان و همه دوستانی که به "حاج آقابزرگ " ارادت دارند  در هیات ثارلله-هیاتی تازه تاسیسی که آرایی های مقیم بابل  راه اندازی نمودند- حال و هوای دیگری دارد. حاج آقابزرگ پیر و بزرگ هیات ماست . او پدر دوشهید است وبا  محاسن سفیدش جذبه معنوی  خاصی به جمع هیاتی ها می بخشد . پدرگرام از اواخرخردادروی تخت بیماری بود و روزهای بسیار سختی برای ما رقم خورد . شکر خدا با دعای خیر دوستان و همت پزشکان و از همه مهمتر مراقبت ویژه مادرم از همسر نورانی اش  حال پدر بهبود یافت و حاج آقابزرگ توانست پس از ماه ها بیماری به حالت عادی برگردد. جاج آقا بزرگ این شبها به هیات ثارالله می آید تا از سیمای جوانان عاشق امام حسین خاطرات رمضان و اسرافیلش را مرور نماید.من از این اینکه حاجی می تواند با پای خودش از منزل تا هیات را پیاده برود بسیار خوشحالم . بچه های هیات هم با شور وحال خاصی از پیر و بزرگ خود استقبال کردند. . پدر برای ادای نذرش و اطعام دهی تاب و قرار ندارد و بدقت تمام سعی می کند از مهمانان سالارشهیدان  پذیرایی بعمل آید.

من در همین قلم و با خلوص نیت ضمن شکربدرگاه حضرت داداراز همه کسانی که در طول درمان پدر ایشان را از دعای خیر خویش فراموش نکردند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم . از اطبا و پرسنل بیمارستان بابل کلینیک بابل ، بیمارستان کسرای تهران و از آقایان دکتر ابراهیم ولی نژاد، دکتر اباذر اکبرزاده پاشا و سایرین کمال امتنان را داریم.

من به عنوان فرزند کوچک مادری بزرگ از مهربان ترین فرد بیت یعنی حاجی آغامار دوست داشتنی  بخاطر همه محبت هایش به پدر تشکر و قدردانی می کنم. مادری که علیرغم کهولت سن و بیماری  لحظه ای از پرستاری پدر دریغ نکرد و او درس همسرداری و محبت را به یکایک ما آموخت.

از برادران و عروس های پدر ممنونم که پروانه وار دور بزرگ خاندان نیاز می چرخیدند تا پدر سلامتی خود را باز یابد.از برادرزاده هایم و سایر بستگان ، دوستان ، مسوولان  و همکاران پدر که طی این ایام باحضور خوددر بیمارستان و بیت پیگیر احوال حاجی آقابزرگ بودند تشکرخالصانه ابراز نمایم.

خدای بزرگ را شاکرم که بمن فرصت داد در محرمی دیگر توفیق عزاداری سالار شهیدان را داشته باشم و از او ممنونم که سلامتی را به پدر داد تا شکر خدا حاجی هم به محرم برسد.


مطالب مشابه :


متن سپاسگزاری

متن سپاسگزاری. شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای همت خود کامران
سپاسگزاری از خداوند

سپاسگزاری از خدا رو شاکرم: این متن را برای کسی بفرستید که برای شما ارزش دارد.
شکر خدا حاجی به محرم رسید!

شکر خدا با دعای خیر نکردند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم . از اطبا و پرسنل متن در
در سپاسگزاری

در سپاسگزاری شکر و سپاسی که خدا برای مشاهده معنی هر واژه در متن وبلاگ کافیست روی
نمونه وصیت نامه

تقدیر سپاسگزاری متن وصیت نامه: بعد از شهادت نفر از اوصیای بر حق رسول خدا
صفحه سپاسگزاری

فلاسفه خدا را صفحه سپاسگزاری. این متن ملغمه ایست از نثر سعدی و قائم مقام فراهانی
بخش سوم : متن نامه های اداری

متن از سه قسمت از نتیجه " تشکر و سپاسگزاری خدا با بیش از ۷۰ عنوان و
برچسب :