۲۰۶ ایرانی چه شکلی است؟


IMAGE634901359656606089.jpg

۲۰۶ ایرانی چه شکلی است؟ 1.png

صنعت - مسوولان ایران خودرو از تولید پژو 206 ایرانی در ماه های آتی خبر داده اند اما آنچه ذهن بسیاری از متقاضیان این خودرو پر طرفدار در ایران را به خود مشغول کرده این نکته است که این خودرو چه فرقی با مدل فرانسوی خود خواهد داشت.

آذرجزایری: این درحالی است که بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین به تشریح به این خودروی ایرانی پرداخت.
به گفته وی ، این خودرو با نام پژو 206 V28 وارد بازار خواهد شد و جایگزین پژو 206 V8 می شود. به زبانی ساده تر این خودرو همان پژو 206 صندوقدار است.
بابایی تاکید کرد: بخشی از قطعات این خودرو از داخل و بخشی دیگر از خارج از کشور تامین شده اما شکل ظاهری و وسایل مورد استفاده در داخل خودرو با گذشته تفاوتی نخواهد داشت.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص قیمت این خودرو متذکرشد: طبق مصوبه سازمان حمایت قیمت این خودرو در حدود 24 میلیون تومان خواهد بود و برای واگذاری این مدل به زودی ثبت نام انجام خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که این خودرو به جای 206 های ثبت نامی به متقاضیان داده خواهد شد، تاکید کرد: این خودرو ثبت نامی جدید خواهد داشت و بخشی از تقاضای متقاضیان 206 در شرایط فعلی از طریق موجودی گذشته پوشش داده خواهد شد.
این درحالی است که پیش از این قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو گفت بود: برای تولید پژو 206 ایرانی با شرکت پژو هماهنگ شده است.
میرجواد سلیمانی قائم مقام کیفیت و محصول ایران خودرو در پاسخ به این سؤال که آیا شرکت پژو می‌تواند بابت تولید 206 ایرانی تحت برند این شرکت، از ایران خودرو شکایت کند، اظهار داشت: تولید 206 ایرانی با شرکت پژو هماهنگ شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این خودرو با نام پژو 206 به بازار عرضه خواهد شد، افزود: طی ماه جاری حدود 500 دستگاه پژو 206 داخلی سازی شده، تولید خواهد شد و تیراژ(شمارگان) تولید این خودرو از ماه آینده روزانه به 300 دستگاه خواهد رسید.
قائم مقام کیفیت و محصول ایران خودرو در مورد صادرات پژو 206 ایرانی نیز گفت: در این مورد باید مذاکره کنیم.
سلیمانی در پاسخ به این سؤال که آیا قطعات 206 ایرانی با قطعات رانا مشترک نیست، گفت: برخی قطعات این دو خودرو مشترک است و برخی نیز با یکدیگر تفاوت دارد.
وی تصریح کرد: این خودرو طی دو ماه آخر سال جاری به بازار عرضه می‌شود.
قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه تولید پژو 206 ایرانی دنده اتوماتیک نیز طی دو ماه آینده انجام خواهد شد، در پاسخ به این سؤال که آیا داخلی سازی این خودرو باعث کاهش قیمت آن نخواهد شد، گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه داخلی قیمت این خودرو نیز متفاوت خواهد بود.
سلیمانی در مورد قیمت 206 جدید نیز گفت: پیشنهاد ما به سازمان حمایت برای تیپ‌های مختلف این خودرو متفاوت است.
وی در ادامه از برنامه تولید بیش از 15 هزار دستگاه خودرو در هفته توسط ایران خودرو خبرداد و گفت: امیدواریم با افزایش تولید بازار کنترل شود و به آرامش نسبی برسد.

22139

کلیدواژه ها: مشکلات خوانندگان - ایران خودرو


مطالب مشابه :


افزایش تقاضا برای 206 تیپ 2

به گزارش ايكو پرس، بر اساس آمار دفاتر فروش ایران خودرو ، ثبت نام مدل ABS دار پژو ۲۰۶ براي تحويل فروردين 89 نیز تكميل شده است. نمایندگی های فروش ایران خودرو دلیل تکمیل ظرفیت زود هنگام فروش 206 تیپ 2 با ترمز ضد قفل در ماه جاری را كاهش و ...
عاملان گرانی ها چه کسانی هستند؟

شرایط عالی بود ولی من باز هم یک میلیون کم داشتم و نتونستم ثبت نام کنم. رفت و رفت و رفت تا این که در اوایل خردادماه ثبت نام رانا شروع شد ... و ناگهان ثبت نام 206 قطع شد و بعد از پرس و جو فهمیدیم که باید یک ارتباطی بین این دو ماشین باشد!
مقایسه 206 و پژو پارس(معمولی و ELX)

توی این چند وقته که وبلاگ رو راه اندازی کردیم، خیلی ها در بخش نظرات و ایمیل هایی که فرستادن درباره اینکه آیا پژو 206 تیپ 5 بهتره یا پژو پارس (معمولی یا ELX)، به همین خاطر تصمیم گرفتم که این هفته در این مورد بحث کنیم. به طور کلی در اینگونه مسائل، نظر شخصی شما برتری رو برای هر کدام از این ... از اول آذر ماه هم ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند بنزین در سراسر کشور شروع میشه(البته اگه مثل دفعه های قبل ملت رو سر کار نگذارند!) مثل اینکه این دفعه دیگه قضیه جدی شده. تا آخر امسال همه جایگاه های ...
206

الان دقیقا 3 هفتس میخوام برم ورزش ثبت نام کنم وقت نمیکنم ... البته مدیونید فک کنید من تو کتابخونه درس میخونمااا ... توی کتابخونه 3 تا دوست دبیرستانی پیدا کردیم که دقیقا مث خودمون شر تشریف دارن بعدش هیچی دیگه مابقیشو ...
۲۰۶ ایرانی چه شکلی است؟

صنعت - مسوولان ایران خودرو از تولید پژو 206 ایرانی در ماه های آتی خبر داده اند اما آنچه ذهن بسیاری از متقاضیان این خودرو پر طرفدار در ایران را به خود مشغول کرده این نکته است که این خودرو چه فرقی با مدل فرانسوی خود خواهد داشت. ... معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص قیمت این خودرو متذکرشد: طبق مصوبه سازمان حمایت قیمت این خودرو در حدود 24 میلیون تومان خواهد بود و برای واگذاری این مدل به زودی ثبت نام انجام خواهد شد. وی در پاسخ به این سوال که این خودرو به جای 206 های ثبت نامی به متقاضیان داده ...
آخرین قیمت انواع پژو ‌206 در بازار

خبرگزاري رسمي شهر حصارخروان(حصارنا) - آخرین قیمت انواع پژو ‌206 در بازار - وابسته به انجمن وبلاگ نويسان شهر حصارخروان - خبرگزاري رسمي شهر حصارخروان(حصارنا) ... اعلام جزئیات ثبت نام حج تمتع 94 · با حداقل حقوق تعیین شده می‌توان ازدواج کرد؟
فروش یک دستگاه خودروی 206 تیپ 6 اتوماتیک

فروش یک دستگاه خودروی 206 تیپ 6 اتوماتیک به رنگ خاکستری از محل امانی نمایندگی ۱۸۰۸ عجب شیر مهلت ثبت نام تا آخر شهریور. شماره تماسهای نمایندگی:۰۴۲۲۶۲۲۲۸۸۰ و۰۴۲۲۶۲۲۶۰۰۹. تحویل کمتر از یک هفته. شرایط فروش ...
فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 ویژه تابستان 91

فروش اقساطی 206 تیپ 2 ویژه تابستان 91 از 2 خرداد آغاز می شود.متقاضیان گرامی تعداد محدودی پژو 206 تیپ 2 ویژه تابستان 91 با شرایط اقساطی ویژه با پیش پرداخت 8.700.000 تومان واگذار می شود.لطفا جهت ثبت نام اولیه با در دست داشتن مدارک مورد ...
برچسب :