طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک - دکوراسیون - نقاشی اتاق کودک برای فضای کم

چیدانه: با اضافه کردن چند وسیله ضروری می‌توان یک اتاق معمولی را تبدیل به اتاق کودک زیبا کرد. با دیدن عکس‌های این مطلب می‌توانید ایده‌های مختلفی را درباره اتاق کودک بگیرید.

نقاشی اتاق کودک برای فضای کم

نقاشی اتاق کودک برای فضای کمرنگ‌های مختلف  قرمز، سبز، و زرد را با اشکال کلاسیک در کنار هم قرار دهید. در مقابل دیوارهای سفید رنگ‌های روشن سریعا حسی خوشایند و گیرا را در اتاق ایجاد می‌کنند.

اتاق کودک ایرانی کم هزینه

اتاق کودک ایرانی کم هزینهاحتمالا در جاهای مختلف خوانده‌اید که اتاق کودک باید آرام و ساکت باشد، این اتاق کودک  در حین آرامش به‌ گونه‌ای است که انگار رنگ‌ها در آن منفجر شده‌اند.

یکی از آثار فرزند خانواده در بالای تخت‌خواب آبی رنگ این اتاق نصب شده است. هم‌چنین یک قالی چهل‌تکه با رنگ‌های مختلف در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته است.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناین اتاق کودک که در زیر شیروانی قرار گرفته طرح‌ها و اشکال متنوعی به کار رفته است. کمد و میز به رنگ قرمز تیره در آمده‌اند و کنتراست زیبایی با دیوارهای سبز رنگ پیدا ایجاد کرده‌اند.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناین اتاق کودک جذاب دارای اشکال نامتعارف و تابلوهای نقاشی منحصربه‌فرد است. دیوارهای سفید این امکان را فراهم کرده‌اند که دیگر وسایل این اتاق در فضا بدرخشند.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونیک لوستر زیبا و رنگارنگ در این اتاق آویزان شده است و هم‌چنین چند وسیله کوچک رنگی مانند کامیونی که یک عروس ک در آن قرار دارد نیز در این اتاق قرار گرفته است تا فضایی جذاب و کودکان ه خلق کند.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونیک رنگ مشخص را فقط در یک‌جا از اتاق استفاده نکنید. برای ایجاد توازن و یکپارچگی بصری در اتاق بهتر است یک رنگ را در کل فضا تکرار کنید. رنگ زرد روشنی که در یکی از دیوارهای این اتاق استفاده شده در دیگر وسایل مانند زرافه و تخته سیاه نیز به کار رفته است.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوندر این اتاق کودک رنگ‌های خنثی هم‌چون بومی برای درخشیدن و به چشم آمدن مبلمان و وسایل تزئینی عمل می‌کنند. در این اتاق از پالت رنگی روشن و نیز وسایل تزئینی جذاب مانند تابلویی که یک خوک صورتی در آن قرار دارد و نیز فیل‌های چوبی استفاده شده است.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونآثار هنری متنوع رنگی این اتاق خواب را تبدیل به فضای خاص و مینیمال کرده‌اند و در عین حال مبلمان کوچک فضای این اتاق را کامل کرده است.

طراحی آسان و کم هزینه برای اتاق کودک اتاق کودک,طراحی اتاق کودک,دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناستفاده از وسایل رنگی مختلف مانند روتختی رنگارنگ این اتاق را جذاب و منحصربه‌فرد کرده است.


منبع: homelife |  چیدانه
گردآوری خانه داری برگزیده ها
,