مصاحبه با نفر ممتاز آزمون نظام مهندسی آذر 92 در رشته برق

اسفند 92

بعد از اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی معمولا دفتر مقررات ملی ساختمان لیستی از نفرات برتر آزمون برگزار شده را معرفی می کند . لیست نفرات برتر آزمون نظام مهندسی آذر 92 هنوز اعلام نشده است لیکن وبسایت آزمونلاین دات کام مطابق دوره های قبل طی فراخوانی از کاربران خود درخواست نمود تا کارنامه های ممتاز خود را ارسال نمایند
پس از دریافت تعداد زیادی از کارنامه های ممتاز ،با  بالاترین امتیاز هر رشته که کارنامه خود را ارسال نموده اند گفتگوی دوستانه ای انجام داده و برای استفاده سایر داوطلبان به مرور در وبسایت آزمونلاین قرار خواهیم داد .
مجددا یادآوری می گردد این افراد صرفا نفرات برتر وبسایت آزمونلاین هستند و هنوزهیچ لیستی  به طور رسمی از طرف دفتر مقررات ملی ساختمان اعلام نشده است .
برای شروع به سراغ نفر ممتاز رشته برق آقای مهندس محمد بابایی زاده رفتیم که در آزمون نظام مهندسی آذر 92 با کسب نمره 92 رکورد جدیدی را در آزمونهای نظام مهندسی برق سالهای اخیر ثبت نموده اند .
لازم بذکر است در آزمون اسفند 91 نیز آقای مهندس سامان  شورابی ثانی  یکی دیگر از کاربران آزمونلاین از شهرستان نیشابور  با کسب نمره 86 نفر اول  رشته برق در کل کشور شده بودند .
و اکنون مصاحبه با آقای مهندس بابایی زاده که با کسب نمره 92 برترین امتیاز را در میان تمام کاربران وبسایت آزمونلاین کسب نموده اند :

     جناب مهندس بابایی زاده ضمن تبریک بخاطر کسب امتیاز ممتاز 92 لطفا خود را بطور کامل معرفی نمایید ؟

با سلام خدمت شما و کاربران وبسایت آزمونلاین اینجانب  محمد بابایی زاده هستم متولد 1363 در خرم آباد. سال 82 در رشته مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی شاهرود پذیرفته شدم و اسفند 86 فارغ التحصیل کارشناسی شدم و دو سال بعد در سال 88 دوره فوق لیسانس راه آهن برقی  گرایش الکترونیک قدرت  دانشگاه علم و صنعت  قبول شدم و در  خرداد91  دوره کارشناسی ارشد  را به پایان رساندم .

نفرات برتر آزمون نظام مهندسی آذر 92

برای چندمین بار در آزمون نظام مهندسی شرکت نموده اید؟

امسال برای بار اول در آزمون نظام مهندسی رشته تاسیسات برقی ساختمان شرکت کردم که به لطف خدا توانستم با کسب امتیاز 92 قبول شوم .

شما برای قبولی در این آزمون چند ماه و به چه صورتی مطالعه کردید ؟

 با توجه به مشغله شغلی که دارم در طول روز زیاد فرصت مطالعه  ندارم بنابراین از حدود دو ماه قبل از برگزاری آزمون  تقریبا شبی 2 ساعت  شروع به مطالعه منابع آزمون کردم .

در آزمون به چند سوال پاسخ دادید؟

من به تمام 60 سوال پاسخ دادم و از این 60 سوال فقط  چهار سوال 19 و 20 و 26 و 59 اشتباه بودند و 56 سوال دیگر را درست زده بودم .

آیا شاغل هستید و کجا ؟

بنده از مرداد سال 91 تا کنون، کارشناس ارشد توان و مخابرات شرکت مادر تخصصی حمل و نقل ریلی کشور هستم که در زمینه توسعه مترو در کشورفعال می باشد.  پیش از آن نیز به مدت یک سال و نیم بعنوان کارشناس واحد ترانسفورماتورهای ویژه در خدمت گروه صنعتی ایران ترانسفو بوده ام. با توجه به سابقه شغلی مرتبط اینجانب، شاغل بودن نیز در موفقیت بدست آمده بسیار موثر بوده است .

 آیا متاهل هستید و یا مجرد ؟  ایا تاهل و یا شاغل بودن تاثیری در قبولیتان داشته و یا خیر؟

 این که گفته می شود همیشه پشت سر یک مرد موفق ،  حتما زن موفقی  قرار داشته ،یک واقعیت انکار ناشدنی است . پس از لطف خدا و دعای والدینم،  من این موفقیت را مدیون همسر فداکارم  هستم .زیرا ایشان نیز مانند من در آزمون نظام مهندسی امسال شرکت کردند و با وجود مشغله فراوان  جهت مهیا نمودن شرایط مطالعه بنده، از هیچ تلاش فداکارانه ای مضایقه نکرده اند و این خود انگیزه مرا برای حرکت و تلاش بیشتردر  زندگی افزایش می دهد .

 بهترین روش مطالعه در رشته شما  چیست و توصیه شما برای کسانی که برای بار اول قصد آزمون  دادن را دارند چیست ؟ از کجا شروع کنند و چه مطالبی را بیشتر بخوانند و .... ؟

 قبل از هر چیز، داشتن پایه علمی کافی در زمینه تاسیسات و مدارات برقی  را لازم می دانم. پس از آن مطالعه ی مداوم و موکدا موازی منابع چندگانه به صورت پیوسته جهت کسب تسلط بر مباحث ضروری است.

مهمترین عامل کسب نمره ممتاز شما  در آزمون نظام مهندسی چیست ؟

 تمرکز و تداوم در مطالعه، دقت و آرامش درزمان برگزاری آزمون

ضمن تشکر مجدد از اینکه وقت خود را در اختیار کاربران وبسایت آزمونلاین قرار دادید امیدواریم این گفتگو برای داوطلبان دوره جدید آزمون نظام مهندسی مفید واقع شود . برای شما هم آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون داریم .

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی سال 93


مطالب مشابه :


شروع دوره جدید آمادگی نظام مهندسی برق در تهران

با توجه به پایان دوره اول کلاس آمادگی نظام مهندسی برق و درخواست تعدادی از داوطلبان برای
جزوه آمادگی آزمون نظام مهندسي برق - تاسيسات برق

هدف از فعاليت اين وبلاگ ارائه مطالب، مقالات كنفرانس‌ها و كتب فنی مهندسی برق و کامپیوتر
بسته کامل آمادگی نظام مهندسی برق

بسته طلایی آمادگی نظام مهندسی برق با همکاری وبسایت آی نماد توسط اقای مهندس مرتضی رضایی
شروع دوره های آمادگی نظام مهندسی برق

وبسایت آزمونلاین با همکاری مجتمع آموزشی متاکو اصفهان دوره های آمادگی نظام مهندسی برق را با
شروع دوره جدید آمادگی نظام مهندسی برق

دوره جدید آمادگی نظام مهندسی برق . وبسایت آزمونلاین با همکاری دپارتمان نظام مهندسی جهاد
شروع کلاسهای آمادگی نظام مهندسی برق

شروع کلاسهای آمادگی نظام مهندسی برق پیرو استقبال داوطلبان آزمون نظام مهندسی
حل تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی آذر 92

آزمون نظام مهندسی در رابطه با حل تشریحی آزمون نظام مهندسی رشته برق :
مصاحبه با نفر ممتاز آزمون نظام مهندسی آذر 92 در رشته برق

آزمون نظام مهندسی نمره 92 رکورد جدیدی را در آزمونهای نظام مهندسی برق سالهای اخیر ثبت
برچسب :