معرفی و تصاویر بادا 2

تنها چند ماه دیگر تا عرضه نسل دوم سیستم عامل بادا زمان باقی است. دوستداران این سیستم عامل علاقه زیادی به مشاهده تغیرات به وجود آمده در نسخه دوم بادا دارند. به تازگی در ویدیویی که در سایت یوتوب آپلود شده جزئیات بیشتری از تغیرات این سیستم عامل قابل مشاهده است. با اینکه نمی توان آنچه در این ویدیو دیده می شود را نسخه نهایی بادا 2 نامید ولی تغیرات به حدی زیاد هست که در این مرحله رضایت همه کاربران بادا را جلب می کند و آنها را به آینده این سیستم عامل امیدوار می کند.
هم اکنون در این انجمن برای اولین بار در سایت های فارسی مروری کلی به بزرگترین تغییرات انجام شده در بخش Social Hub بادا 2 می کنیم.
کیفیت پائین تصاویر به علت پایین بودن کیفیت فیلم اصلی می باشد

برای کسانی که نمی دانند Social Hub چیست توضیح کوتاهی در اینباره میدهم. Social Hub به مجموعه ابزار های برای ارسال و دریافت پیام کوتاه، مخاطبین، سرویس های مربوط به پست های الکترونیکی، مدیریت شبکه های اجتماعی، تقویم ها و... میباشد

تغیرات از همان نگاه اول شروع می شوند. در اولین قدم شاهد ویجت جدید ساعت هستیم، همچنین در این ورژن سامسونگ از بسته آیکن های جدید برای برنامه هایش استفاده کرده است.
48dzjnvow9wrf052wudb.jpg
قسمت اول - مخاطبین
از این به بعد شما قابلیت دسترسی به تمام مخاطبین خود بر روی سرور های Yahoo, Google , MSN , Facebook , Twitter , AOL و MySpace را خواهید داشت همچنین می توانید کانتکت هر کدام از مخاطبین خود را با کانتکت همان فرد در سایت های دیگر سینک کنید.

wcpofrx6qhkkpjjjiw2.jpg
برای مثال می توانید ایمیل یاهو دوستتان را معرفی کنید تا از داخل کانتکت آن به راحتی بتوانید به آن ایمیل بفرستید، وضعیت یاهو آنرا در یاهو مسنجر مشاهده کنید و در صورت لزوم به وسیله گوشی با آن چت کنید و یا آیتم های عمومی تقویم آن را مشاهده کنید

32elhf40qemxck8dw0wi.jpg
در لیست مخاطبین خود همیشه می توانید به اطلاعات کلی از وضعیت مخاطبین دسترسی داشته باشید

34tvg8kyjj0lp6ukn5tc.jpg
با انتخاب هر کدام از مخاطبین اطلاعات به صورت جزئی تر نمایش داده می شوند، برای مثال اگر دوست شما در گوگل کانتکت خود شماره موبایلش و در یاهو کانتکت شماره محل کارش را وارد کرده باشد در این صفحه هر 2 شماره به صورت مجزا نمایش داده می شود. این قضیه برای ایمیل، ادرس و... نیز به همین شکل است.

kfa8g58yofcii34oevia.jpg
همچنین می توانید تاریخچه تمام ارتباطات قبلی خود با هر فرد مانند تماس ها، ایمیل ها، پیام های کوتاه و غیره را مشاهده کنید.

j2kfmxkawr8e8r8od7qu.jpg
تصاویر آن را در سایت های و شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

835ukkgy7oei5nidze4.jpg
از تمام فعالیت های آن در شبکه های اجتماعی با خبر شوید، مثلا استاتوس های آنرا در فیسبوک مشاهده کنید و در صورت لزوم از همانجا به آن جواب بدهید.

ubl4dv9l5rq84kf979eh.jpg


پیام رسان فوری
در این قسمت نیز شاهد طراحی جدیدی هستیم و شما می توانید از سرویس چت های G-Talk , Yahoo Massenger , AOL , MSN در این بخش استفاده کنید.

yha6eocmkdh0sxqa7jxp.jpg


تقویم
یکی دیگر از قسمت های جذاب بادا 2 بخش تقویم و برنامه های روزانه است، در بادا 2 شما به Calender خود در سایت های گوگل و یاهو دسترسی دارید و می توانید با همگام سازی اطلاعات این 2 استفاده بهتری از زمان خود بکنید، اما کار به همین جا ختم نمی شود و بادا پا را از این نیز فراتر گذاشته، قابلیت شگفت انگیز دیگر همگام سازی این 2 با بخش Event پروفایل فیسبوک شما است.

52ravqgothgqql3emftt.jpg
شما می توانید رویداد جدیدی را در هرکدام از تقویم هایتان ساخته و دعوتنامه شرکت در آن را برای هرکدام از دوستانتان که در لیست مخاطبینتان قرار دارند را ارسال کنید.

gpff44s5yl2a79wdag0.jpg

lor2cr9ko3pp6wjb5b5n.jpg
این دعوتنامه ها از طریق ایمیل و یا در بخش Event های فیسبوک به اطلاع دوستانتان می رسد، و شما از داخل گوشی میتوانید جواب آنها را به این دعوت مشاهده کنید.

0ycxfzfr9uz44wmjwdpu.jpg

9y82fr37q08yl75vdigc.jpg


ایمیل
در این ورژن ایمیل های جدید در زمان دریافت در قسمت بالای گوشی نمای داده می شوند و شما از همانجا امکان باز کردن ایمیل را خواهید داشت.

qlgn99h2i26p640mxt3.jpg

ecp30djwr4efkfnqsuax.jpg

wy5yvc9zb7aimpkr4mk7.jpg
این مطلب معرفی کلی از Social Hub نسخه جدید بادا بود که در تابستان امسال از سوی سامسونگ عرضه می شود، تا کنون آپدیت گوشی های Wave II و Wave I به نسخه 2 حتمی شده ولی برای گوشی های قدیمی تر هنوز دستورالعملی برای این کار اعلام نشده است.
همچنین به احتمال زیاد با انتشار نسخه جدید بادا، سامسونگ گوشی جدیدی را برای این سیستم عامل کعرفی خواهد کرد


مطالب مشابه :


آموزش فلش گوشی سامسونگ Bada) Wave)

آموزش فلش گوشی سامسونگ Bada) ابتدا LSI6410 جهت فلش گوشی سامسونگ Wave فعال کردن سیستم 3g در 525 و
عرضه فریمور خاورمیانه بادا 1.2 برای گوشی Wave + دانلود فریمور

عرضه فریمور خاورمیانه بادا 1.2 برای گوشی Wave مربوط به اپدیت گوشی خود به در 525 و 533 طریقه
bada 1.2 با قابليت پشتيباني فارسي براي S8500 Wave برروي Kies قرار گرفت.

bada 1.2 با قابليت پشتيباني فارسي براي S8500 Wave واسه اپدیت داره در گوشی wave اموزش
اینده گوشی های سری بادا

و احتمالا تا آخر تابستان برای آپدیت شده گوشی WAVE III در ماه در گوشی wave اموزش
تقویم شمسی به همراه مناسبت های سال 90 برای ویو

تقویم میلادی گوشی آپدیت بعد گوشی رو به کیز وصل فیلم در گوشی wave اموزش
معرفی و تصاویر بادا 2

می شود، تا کنون آپدیت گوشی های Wave II و Wave I به نسخه آموزش افزایش فوق 3g در 525 و 533
برچسب :