چرا نباید جن احضار کنیم !!!!

یکی از بحث هایی که همیشه بین من و علاقمندان این علم مخصوصا تازه واردین  اینه که میپرسند :

چرا نباید احضار انجام بدیم ؟چرا تسخیر نکنیم؟مگه جن هرکاری ما بخوایم انجام نمیده؟بابا ارتباط با جن که کاری نداره .... و ..... و .... خدمت این دوستان عزیز عرض کنم این طرز فکر که جن غول چراغ جادوست که شما هر آرزویی کردید برآورده کنه کاملا اشتباهه .... اکثر کسانی که من دیدم با اجنه در ارتباط بودن وضع مالی معمولی و حتی فقیرانه ای دارند ( یکی از پیامدهای این کار برای افراد نا آگاه نحوست به بار میاره ) پس فکر بدست آوردن مادیات از طریق ارتباط با جن رو فراموش کنید ( سخن تمامی اساتید من) .
 متاسفانه یکی از بدترین اعمال که ضررهای جبران ناپذیری به انسانها وارد می آورد تسخیر جن است و هیچ یک از مجربین این امور چنین کاری را مورد پسند نمیشمارند .فشارهای ابتدایی که برای دیدن عالم جن، انسان متحمل میشوند یعنی همان مراقبت ها ، اذکار ، اوراد و اعمال و وحشت و اضطراب اولین ملاقاتها که به علت استرس و حرکت شدید خود در بدن منجر به سکته مغزی و قلبی شده و یا فشار سنگین به سیستم کنترل مغزی باعث معلولیتهای نخاعی میشود . بسیار اتفاق میافتد افراد حالت روانی پیدا میکنند و بد نیست دوستان سری به تیمارستانها و مراکز روانی بزنند ؛ خیلی از مرض هایی که علم پزشکی چاره ای برای علاج آن ندارد و حتی اسمی به بیماری آنها نتوانسته بگذارد به دلیل همین ارتباط با اجنه بوده است .تحلیل قوای فکری ، روحی و جسمی در استمرار ملاقات با اجنه بوجود میاید که نشانه های آنرا شما در بسیاری از احضار کنندگان مشاهده میکنید : رنگ پریده ، حالت عصبی ، تفکرات پست ، بدن های لاغر و نحیف و ... غیر از کسانی که این امور نسل به نسل به آنها رسیده یا ریاضت های بسیار سنگین کشیده اند که البته آنها نیز راحت نیستند و دچار اختلالاتی میشوند .
 وروده به دنیای جن کاره آسونی نیست البته در مواردی که خود اجنه تو این کار پیش قدم میشند که یا به دستور و صلاحدید خداوند و یا به صورت اتفاقی که بیشترش به خاطر نا آگاهی شخص بوده انجام میگیرد .در اینجا مثالی براتون میزنم از اشخاصی که با تدبیر و خواست خداوند منان سرنوشتشون با این عالمه پر اسرار آمیخته شده .... خانواده ای رو میشناسم که از وقتی پسرشون زبون باز کرد همیشه از همبازی و شخصی که همیشه همراهش هست حرف میزد که کسی نمیدیدش . یه روز مادر خونه پسر بچه رو حاضر میکرد که به مهمونی ببره پسر بچه به مادرش میگه : مامان ........ رو نمیبریم که مادره با تعجب مبگه ...... کیه ؟ و پسر هرچی میگه اونها باور نمیکنند تا اینکه پسر بزرگ و بزرگتر میشه و ثابت میکنه که از بچگی چشم برزخیش یا به عبارتی بصیرتش باز بوده ( البته نوزادان از بدو تولد تا ۹ ماهگی چشم برزخی یا بصیرتشون بازه ) و موجودات عالم غیب رو میدیده . خدا رو شکر اجنه همخونه اونها مسلمان شیعه بودند وگرنه معلوم نبود که سرنوشت اون پسر چی میشد . 
 اما دسته دوم که به صورت اتفاقی و نا آگاهانه وارد دنیای اجنه میشند که در قسمت داستانهای واقعی در باب جن که براتون تو سایت گذاشتم چندین داستان ذکر شده ... بنده حقیر شخصی رو میشناسم که با آزار رسوندن به یه گربه ( ارتباط جن با گربه رو بعدا مفصل توضیح میدم ) باعث شد زندگیش رو به تباهی بره و اون جن در ابتدا دوستم رو به همه جا رسوند اما در آخر انتقام سختی ازش گرفت ( هیچکس با جن خوشبخت نمیشه ) .اما روی صحبتم با کسانی که هنوز یه ماه نیس با این عالم عجیب و خطرناک آشنا شدند میخوان جن احضار کنند . من که در این زمینه فعالیت و مطالعه دارم و هنوز به درجه استادی نرسیدم با اینکه چندین روش احضار مجرب رو از اساتید یاد گرفتم اما هنوز نه  اجازه دارم و نه به اون درجه رسیدم که احضار انجام بدم .
بر عکس تمامی سایت ها که روشهای احضار رو آموزش میدند ( که البته کامل نیس ) من اصلا قصد اینکارو ندارم چون در مواردی دیدم که یا انجام نشده یا اشتباه انجام شده و شخص احضار کننده دچار مشکلات زیادی شده که کوچکترین اون مشکلات نحوست در زندگی هست که شما اصلا متوجه نمیشید به خاطر این اعمال بوده . تا به حال سایتها و کتب خطی فراوانی روشهای زیادی رو آموزش دادن که هیچ کدوم کامل نیس یعنی برای اینکه یه احضار درست انجام بگیره چند شرط اصلی و شرط فرعی داره که چند نمونه رو عرض میکنم :1 – روش صحیح و مجرب که توسط اساتید انجام گرفته باشه2 – بخور مخصوص - ساعت و زمان مناسب که نجوم هم باید بدونید 3 – یک سری علوم پایه مثل ختومات و طلسمات و ... و  4 –  اذن استاد ( که معمولا استاد بعد از چند ماه آموزش واسطه این ارتباط میشه )5 – و مهمتر از همه اینکه چه کسی رو احضار کنید ( در بعضی از دعوات اسم جن مورد نظر باید گفته بشه ) ..... و....ویا احضارات متفاوت و روشهای خاص داره مثلا در عزیمت برهتیه شما افطار از ..... و .... باید استفاده کنی در صورتی که در عزیمته دیگه فرق میکنه .
تسخیر جن به این معناست که کسی جن را اسیر کند تا مقصد خود را بوسیله او برآورده سازد و این مانند آن است که غل و زنجیر به گردن کسی بیاندازد و از او بهره برداری نمایند . روشهای متعددی برای احضار و تسخیر جن ذکر شده است : خواندن ادعیه و اوراد مخصوص و تحمل ریاضت های عجیب و غریب از جمله نکات مهم برای تسخیر جن است ولی همه آنها مقدمه و به منظور تسلط بر نفس است . اجنه ای که مورد تسخیر انسانی قرار میگیرند در جامعه جنیان مورد تحقیر واقع میشوند . جن در ابتدا از اینکه به خدمت انسان که اشرف مخلوقات بوده و دارای رتبه وجودی خاص در بین همه مخلوقات است در آمده افتخار میکند اما به مرور زمان ازینکه در بند کشیده شده خسته و معذب میشود و به همین دلیل هر عملی برای رهایی از این ارتباط انجام میدهد .تسخیر جن اغلب اوقات یک عمل دو طرفه است و ضمن اینکه تسخیر کننده بهره میبرد جن نیز سود میبرد به این معنا شخصی که تسخیر کننده است هدفی را دنبال میکند و برای رسیدن به آن از قدرت ، سرعت و نامرئی بودن جن استفاده مینماید اما مسئله به اینجا ختم نمیشود حال در قبال این اعمال و گرفتار بودن در دست انسان جن نیز خواسته هایی دارد که باید توسط تسخیر کننده انجام شود و در غیر اینصورت مورد اذیت و آزار قرار خواهد گرفت دقیقا عین یک معامله دوطرفه . تفاوت تسخیر جن با یک حیوان وحشی همین است که چون جن نیز دارای شعور و اراده است در قبال خدمت رسانی چیزی میطلبد.
 البته ارتباط با انسان خود باعث قدرت جن و نیرو گرفتن از انرژی ها و عقل انسان است و حتی اگر علنا چیزی را نخواهد که حتما میخواهد بهره خود را برده است و تسخیر کننده بدون اینکه بداند هر روز در حال از دست دادن نیروهای درونی و جسمی خود میباشد. شخصی با من تماس گرفت و درخواست روش احضار کرد ازش پرسیدم چرا میخوای احضارات انجام بدی ؟ گفت : تا مشکلاتم حل شه از طریق اجنه ... گفتم : چرا به جای موجودی مثل جن سراغ افریننده اون موجود نمیری ؟اونی که جن رو خلق کرد .. بله دوستان اصله قضیه شناخت معبود و خداوند یکتاست که همیشه کناره ماست نه این موجودات .....
در آخر به دوستانی که به این علم علاقه دارند پیشنهاد میکنم که هیچ وقت و هیچ وقت دعا و یا طلسمی رو بدون استاد عامل انجام ندهند ... اسامی اجنه و موکلین رو صدا نزنند و یا مورد تمسخر قرار ندهند .... و تا اطلاعاتشون در این علم بالا نرفته از کارهای عملی خودداری کنند . اگر سوالی یا مشکلی هم داشتند در حد این تجربه کمه خودم کمک و یا به اساتید مجرب معرفیشون کنم . اگر سایتی در زمینه علوم غریبه و ماورا دارید خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم . ورود به سایت اصلی
نویسنده : هادی

EMAIL : [email protected]


مطالب مشابه :


خصوصيات جن چيست ؟

جن علوم غریبه دعا - خصوصيات جن چيست ؟ - اولین وبگاه تخصصی جن , علوم غريبه , متافیزیک , ادعیه , سنگ ها.
چرا نباید جن احضار کنیم !!!!

ماوراء و علوم غریبه - چرا نباید جن احضار کنیم !!!! - این وبلاگ در خصوص ارتباط بیشتر و تبادل تجربیات با علاقمندان به این علم ایجاد گردیده است.
اساتید دروغین و احضارات

ماوراء و علوم غریبه - اساتید دروغین و احضارات - این وبلاگ در خصوص ارتباط بیشتر و تبادل تجربیات با علاقمندان به این علم ایجاد گردیده است.
دانلود کتاب های علوم غریبه

دردیست غیر مردن ... - دانلود کتاب های علوم غریبه - هرگونه نقل مطلب باید با ذکر این وبلاگ به عنوان مرجع ومنبع اصلی انجام شود والا مسئولیت شرعی دارد.
فلسفه وجود علوم غريبه چيست

دانش بشری بر اساس یک بخش‌بندی عام و کلی به دو شعبۀ علوم غریبه(=علوم خفیه) و علوم طبیعی(=علوم متعارف) تقسیم می‌شده‌است.علوم طبیعی، علومی‌اند که با ساز و
مقدمه اي بر علوم غريبه

علوم غریبه تنها برای استفاده شخصی و یا آواره کردن و سرگردان نمودن کسی به وجود نیامده است و نیز این علم را هرگز برای منفعت خود و دنیا نیاموزید و موفق نخواهید شد
علوم غریبه قسمت اول

کشکول علوم - علوم غریبه قسمت اول - نجوم و طب سنتی و ...
ساعات كواكب در ايام و ليالى هفته

بزرگترین مرکز علوم غریبه و ادعیه قرآنی - ساعات كواكب در ايام و ليالى هفته - ×× عرفان × علوم غریبه × دعاهای قرآنی × دستورات الله و ائمه اطهار × سیروسلوک × طب
چند داستان زیبا در باب انسان و اجنه

ماوراء و علوم غریبه - چند داستان زیبا در باب انسان و اجنه - این وبلاگ در خصوص ارتباط بیشتر و تبادل تجربیات با علاقمندان به این علم ایجاد گردیده است.
نیم نگاهی بر علوم غریبه (نهان‌شناسی یا علوم خَفیه)

نیم نگاهی بر علوم غریبه (نهان‌شناسی یا علوم خَفیه) نهان‌شناسی یا علوم خَفیّه یکی از دو شاخهٔ علوم در تقسیمات باستانی است. شاخهٔ دیگر، یعنی علوم جَلیّه، به طب و منطق و
برچسب :