ماشاءالله چقدر اراذل و اوباش داريم در اين مملكت !!!

ماشاءالله چقدر اراذل و اوباش داريم در اين مملكت !!! خبرگزاري فارس ديروز با گذاشتن چند خبر در صفحه ي اصلي خود اعلام نمود :
"عصر امروز تعدادي از اراذل و اوباش به بهانه حمايت از يك كانديداي ناكام انتخاباتي به تخريب اموال عمومي و ضرب و شتم مردم پرداختند" و طبيتا نيروهاي امنيتي هم به مقابله با آنان و به عبارتي ضرب و شتم آنان پرداختند . يعني آنهايي كه ديروز در كمال آرامش راي دادند و امروز به نتيجه ي آرا معترض شدند به همين سادگي اراذل و اوباش شدند.
در حالي كه بيش از سي سال از وقوع انقلاب اسلامي مي گذرد و كانون ها و نهادهاي مختلفي چون اداره ي فرهنگ و ارشاد اسلامي ، سازمان تبليغات اسلامي ، آموزش و پرورش و نهاد امورتربيتي و آموزش عالي ، حوزه هاي علميه و ...  كار ارشاد و تربيت ملت عزيز  را بر عهده دارند و طرح امنيت اجتماعي يعني همان گشت هاي ارشاد خودمان ! نيزدو سه سالي است به ياري آن قبلي ها آمده است نمي دانم با اين حال چرا ما در مملكت مان اين همه اراذل و اوباش داريم و چرا اين اراذل و اوباش تمام نمي شوند ؟ ماشاءالله بار تبليغي و فرهنگي ، تربيتي آنها كه در بالا اسمشان آمد چقدر پرمحتوا و در سطح بالايي بوده است كه ما با اين همه سرمايه گزاري فرهنگي اين همه اراذل  و اوباش داريم . و ماشاءالله ما چقدر اراذل و اوباش داريم در اين مملكت !!!
همه ي اين ها ( يعني آنهايي كه اسمشان در بالا آمد ) ايجاب مي كند كه جوانان امروز و ديروز ما كه در كل ملت عزيز ايران را تشكيل مي دهند بچه هاي با تربيت و مودبي باشند و در همه ي امور بچه هاي حرف گوش كني باشند ، روي حرف بزرگتر حرف نزنند ، حرف بزرگتر را قطع نكنند ( يك بار يادم است كه پدر مرحومم در مورد مسئله اي دروغ گفت و من غرق در عوالم نوجواني دروغ پدرم را درآوردم ، الغرض پدر بيچاره و البته مرحوم ما هم ضايع شد و هم ناراحت ، شوهر خاله ي خدابيامرز ما برگشت به من گفت پسر جان آدم وقتي پدرش يك حرفي زد حالا اگر دروغ هم شد نبايد روي حرفش حرفي بزند و نبايد دروغ پدرش را درآورد . و اين درسي بود كه من در دوران نوجواني پس از ضايع كردن پدر از شوهر خاله ياد گرفتم ! برگرديم به مطلب بالا همون قبل از پرانتز باز ) اما نمي دانم چرا اين جوانان ديروز و امروز وقتي احساس مي كنند كسي بهشون دروغ گفته و يا بهشون توهين شده و  باغرورشان و برخي موارد با هويت شان بازي شده بداخلاقي مي كنند و به اراذل و اوباش تبديل مي شوند. حتما قضيه ي سوسكه كه روزنامه ي ايران طراح پروژه اش بود يادتونه ، اونوقت هم هركسي عصباني شد از همين اراذل و اوباش بود . باز هم ميگم ماشاءالله ما چقدر اراذل و اوباش داريم در اين مملكت !! به نظر شما كمي واقع بيني بهتر نيست و نمي تواند چاره ي كار باشد ؟ اصلا چطور است مركز صادرات اراذل و اوباش داير نماييم هم آمار صادراتمان بالا مي رود ، هم از دست اين اراذل و اوباش خلاص مي شويم و هم براي پليس و نيروهاي امنيتي آن كشورها كه بهشون اراذل و اوباش صادر كرده ايم سرگرمي درست مي كنيم ! شايد يكي پس از خوندن همين مطلب پيدا بشه و خرخره مو بچسبه و بگه كه پسر در اين گير و وير حرف حسابت چيه ؟ مي خوام بگم تا چند سال پيش بخش اعظم خبرهاي خارجي ما مربوط مي شد به تظاهرات و شورش هاي دانشجويان كره اي و يا اغتصابات اصناف ، شركت ها و سنديكاهاي كارگري در اروپا ، اما نكته ي جالب و قابل توجه در اين خبرها و تصاوير آنها نوع واكنش نيروهاي امنيتي و پليس همان كشورها بود . پليس حالا يا بنا به دستور و يا به هر علت ديگه به اين راحتي ها به ضرب و شتم تظاهر كنندگان نمي پرداخت تازه پس از آشوب پليس بيشتر حالت تدافعي مي گرفت تا تهاجمي ! حالا حرف حساب : به نظر مي آد پليس و نيروهاي امنيتي ما بايد در مقابل معترضين صعه ي صدر بيشتري به خرج دهند تا موجب تحريك و اقدام هاي غير منطقي و توام با احساس آنان نشوند ، اين جوري شايد به دست عده اي فرصت طلب هم كه يا حساب شده و سازمان يافته و يا صرفا به قصد تفريح به اماكن عمومي و دولتي آسيب مي رسانند بهانه نيافتد و ما نيز ( منظور برخي خبرگزاري ها و رسانه ملي و ديگر گويندگان ) مجبور نشويم هر معترضي را اراذل و اوباش بخوانيممطالب مشابه :


شمال نيوز/پلیس در جست‌وجوی عامل تیراندازی مقابل زندان آمل‌

شمال نيوز / مقالات و
ماشاءالله چقدر اراذل و اوباش داريم در اين مملكت !!!

"عصر امروز تعدادي از اراذل و اوباش به بهانه حمايت از يك كانديداي ناكام انتخاباتي به تخريب
فرد معترض به رييس جمهور از اراذل و اوباش بود

فرد متعرض به رئيس جمهور داراي سابقه اراذل و اوباش در نيروي قضایی در ساری در
ابراز وجودی دیگر از سوی اراذل و اوباش/تیراندازی شرور معروف مقابل زندان آمل

ابراز وجودی دیگر از سوی اراذل و اوباش عَلَیْهِ وَ عَلى بپرید ساری
اشعار اربعین

طعنه‌های اراذل و اوباش ** سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آیینی ساری برگزار
102 تن ازاراذل واوباش در تهران دستگير شدند

به عمليات شامگاه دوشنبه پليس پايتخت که براساس آن قرار بود 86 تن از اراذل و اوباش ساری ۱۶۰
جای خالی محسوس سازمان عمران سواحل شمال:

ارتباطات است که بارزترین قابلیتش، عروج به اوج برترین قله های نوین و مدرن عصر ســاری
دست نوشته ۸(میدان آزادی)

- گردن کلفتان اراذل و اوباش که عربده ی آزادی سر می دهند پیامبر را در همه جا جاری و ساری
برچسب :