کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ - ژل ضد آفتاب


مجله زندگی ایده آل: پوست خوب و شاداب، فقط برای امروز نیست. همه ما در این رویاییم که در سال های بعد هم با وجود بالارفتن سن مان، پوستی شاداب و درخشان داشته باشیم. راه رسیدن به چنین رویایی، استفاده از کرم های مراقبتی پوست است که ضدآفتاب در صدر فهرست آنها قرار دارد. با شروع فصل آفتاب، مهم تر از هر چیز اضافه کردن یک ضدآفتاب به کیف لوازم آرایش تان است؛ ضدآفتابی که هماهنگی لازم را با نوع پوست شما داشته باشد.

کمک گرفتن از نیروهای دریایی

ژل ضد آفتاب

ژل ضد آفتاباگر پوستی حساس دارید، به شما پیشنهاد می کنیم از ضدآفتاب «نیوا» که حاوی مواد معدنی دریایی است، استفاده کنید. این محصول علاوه بر م حافظ ت از پوست در مقابل نور خورشید و اشعه «UV» دارای مرطوب کننده و ویتامین E است که ضمن مراقبت پوست را تغذیه می کند.


پوست سفید در دانه انگور سفید

,کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ ضدآفتاب,شادابی پوست,زیبایی پوست,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخنضدآفتاب «اورآل» دارای دانه های انگور سفید است که نقش آنها در جوان نگه داشتن پوست ثابت شده است. شرکت اورآل مدعی است محصولش حاوی آنتی اکسیدان و ویتامین E است که با «spf»های 30، 50 و 100 برای م حافظ ت از پوست نقش بسزایی دارند. این ضدآفتاب به کسانی که پوست برنزه دارند، توصیه می شود.


از پیری پوست جلوگیری کنید

,کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ ضدآفتاب,شادابی پوست,زیبایی پوست,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخنضدآفتاب «آون» علاوه بر مراقبت در برابر آفتاب، قدرت آرام کردن پوست های ملتهب را دارد. فرمول این محصول به گونه ای تهیه شده که ضد آلرژی است و مناسب برای پوست های حساس است. این ضدآفتاب دارای رادیکال های آزاد است که از پیری پوست جلوگیری می کند.


زیرسازی با ضدآفتاب

,کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ ضدآفتاب,شادابی پوست,زیبایی پوست,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخنضدآفتاب «الرو» نه تنها پایه آرایش و ترمیم کننده است بلکه نقش ضدآفتاب را هم دارد و دارای «spf »های 30 و 50 برای م حافظ ت از پوست در برابر اشعه «UV»است. پودرهای معدنی موجود در این کرم برای پوشاندن چین و چروک مناسب است. این ضدآفتاب دارای بافت ابریشمی غیرچرب است که با زدن آن پوست احساس راحتی می کند .


پوست تان را برنزه  کنید

,کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ ضدآفتاب,شادابی پوست,زیبایی پوست,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخنضدآفتاب «کلارینز» م حافظ ی قوی در برابر اشعه های مضر «UVA» و «UVB» است. همچنین یک ضدآفتاب خوب برای فصل تابستان است چرا که رطوبت بسیار زیاد آن از پیری پوست جلوگیری می کند و به پوست شما زیبایی را هدیه می کند. نکته جالب توجه این است که اگر طولانی مدت روی پوست شما باشد رنگ برنزه به پوست شما می دهد.


شادابی را به پوست بازگردانید

,کدام پوست؟ کدام ضد آفتاب؟ ضدآفتاب,شادابی پوست,زیبایی پوست,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخنضدآفتاب «اوریاژ» فاقد چربی و الکل است؛ به همین دلیل بهترین انتخاب برای پوست های چرب محسوب می شود. این ضدآفتاب قادر است کار کرم پودر را هم انجام دهد که در کنار پوشانندگی، پوست شما را هم مرطوب می کند. ضدآفتاب اوریاژ با  «SPF» 30 و 50، ضد آلرژی و برای پوست های حساس طراحی شده است .

,