سرويس تشخيص موقعيت مكاني ايرانسل

چگونه سرويس تشخيص موقعيت مكاني ايرانسل را فعال کنیم؟
خدمات «نقشه مجازي ايرانسل» سرويسي است که اخيرا تبليغات آن از رسانه ملي پخش شده و بر اساس آن مي‌تواند موقعيت مکاني مشترکان ايرانسل را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه تشخيص دهد؛ اما نكته قابل توجه اين است كه پس از نخستين درخواست مکان‌يابي، سيستم طي يک پيام کوتاه از دوستان‌ فرد متقاضي درخواست مجوز مي‌كند و درصورت تاييد آنها است كه مي‌توان از موقعيت ايشان باخبر شد. اين سرويس اكنون به‌صورت آزمايشي در شهرهاي تهران، کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد به مشترکان علاقه‌مند ارائه مي‌شود و متقاضيان مي‌توانند پس از ثبت نام، از اين سرويس استفاده کنند.
طبق اعلام مشترك به کمک اين سرويس كه «نما» نام دارد، مي‌تواند موقعيت جغرافيايي دوستانش را معين كرده يا محل قرارگيري خود را به آنها اطلاع دهد، بدين صورت که موقعيت مکاني فرد موردنظر از طريق يک پيام کوتاه يا پيام‌چندرسانه‌اي به فرد ارسال مي‌شود و او حتي قادر خواهد بود موقعيت‌ها را برروي نقشه فارسي رصد کند. براي ثبت‌نام و فعال‌سازي از طريق پيام کوتاه، بايد يک پيام کوتاه بدون متن به 8989 ارسال شود. پس از قبول ضوابط و شرايط استفاده از خدمات، ثبت نام فرد کامل مي‌شود. همچنین مشترک مي‌تواند به پورتال «نقشه مجازي ايرانسل» به نشاني nama.irancell.ir مراجعه و با تکميل مشخصات درخواستي در قسمت «ثبت نام»، سرويس خود را فعال كند. تکميل ثبت نام از طريق يک پيام کوتاه که حاوي رمز عبور فرد است به اطلاع‌ خواهد رسيد. هزينه خدمات نقشه مجازي ايرانسل در مرحله آزمايشي، هزينه هر بار مکان‌يابي 200 ريال اعلام شده است.
اين سرويس داراي قابليت‌هاي پيشرفته‌تري از جمله راه اندازه «گروه» و «انجمن» بوده و فرد مي‌تواند دوستان خود را بر اين اساس طبقه‌بندي كند.


مطالب مشابه :


هک کد شارژ ایرانسل-هک کد شارژ ایرانسل-هک کد شارژ ایرانسل

فعال سازي پيامگير ، فعال سازی ذخیره شماره طریق کابل USB با بلوتوث گوشی را به iPhone مشترک
تم گوشي iPhone براي گوشي هاي نوكيا

نمايش تاريخ روي پس زمينه جديد “Show date” را در قسمت “Settings->Time and Date->Date” فعال iPhone براي گوشي
غیر فعال شدن Desktop وScreen Saver از پنجره Display Properties

Android Apple ces ces 2011 chrome facebook Firefox Games Google google chrome iphone microsoft MWC سازي (مقايسه برای فعال شدن
ترفند قرار دادن شکلک برای اسم بلوتوث

ترفند قرار دادن شکلک برای اسم بلوتوث فعال نمودن افکت تنظيمات فوق العاده براي بهينه
سرويس تشخيص موقعيت مكاني ايرانسل

آشنائي با بلوتوث مكاني ايرانسل را فعال نام و فعالسازي از طريق پيام کوتاه، بايد يک
برچسب :