توهین سرمربی تیم اتکا به گرگا نی ها

توهین سرمربی تیم اتکا به گرگا نی ها

پژواک:تیم فوتبال صنایع اتکا گلستان دیداری تدارکا تی با شهرداری بهشهر" تیم د سته سومی کشور" روز پنجشنبه ۱۲/۱/ ۸۹ دراستادیوم آزادی گرگان برگزارکرد.

در این بازی  تدارکا تی از داوران صاحب نام گرگا نی همچون مهدی کلاکی" داور لیگ دسته اول و دوم کشور"، رضا علی لیوانی"کمک داور ملی و کمک داورلیگ دسته1و2 کشور" و علی مقد سی"کمک داور ملی وکمک داورلیگ دسته دوم کشور"جهت قضاوت این بازی از سوی تیم اتکا دعوت شد.

معمولا بازیهای تدارکاتی تیم صنایع اتکا با توافق تیم میهمان در3 تایم30 دقیقه ای برگزار می شود.که با انجام این چنین بازی تدارکاتی مربی با استفاده بهینه ازبازیکنان،آزمایش و مرور کارهای تاکتیکی تیم،آمادگی بدنی وهماهنگی تاکتیک تیمی و در یک کلام شناسایی نقاط ضعف وقوت تیم خود را محک بزند.

دو تیم صنایع اتکا وشهرداری بهشهر درتایم اول بازی با نتیجه مساوی1بر1 به رختکن رفتند. در دقیقه 10 تایم دوم در حالیکه تیم صنایع اتکا با نتیجه 2  بر1 از تیم دسته سومی (شهرداری بهشهر)عقب بود، بازیکنان و سرمربی تیم صنایع اتکا بر حسب عادت بازیهای تدارکاتی(همانند بازیهای گذشته درمقابل مقاومت مازندران درگرگان ونساجی مازندران در قائمشهر) به نحوه قضاوت اعتراض کرده که داور در این  بازی قاسم اکبری را به علت دخالت در امر قضاوت و توهین و تهدید با کارت قرمز او را از بازی اخراج کرد.و این گونه حاشیه های بازی شروع شد

 در آن لحظه هادی برگی زر سرمربی صنایع اتکا به حمایت از بازیکن خاطی  به شدت بر نحوه قضاوت اعتراض کرد و بازیکن خود را به بیرون فراخواند و با صدای بلند که بیا بیرون، تمام گرگانیها شخصیت ندارند و با الفاظ زشت و رکیک که در شأن یک مربی به اصطلاح حرفه ا ی نیست.

مهدی کلاکی داور بازی به نزد هادی برگی زر رفته تا وی را آرام کند در این لحظه سر مربی که می بایست الگوی بازیکنان باشد وبجای آرام کردن بازیکنان واحترام به امر داوری ناگهان به نحوه قضاوت داوراعتراض و با دو دستان خود به سینه داور می کوبد و باعث تحریک حمله بازیکنان به داورمی شود! و یکی از کمک داوران بازی بخاطر بی احترامی بی حد واندازه بازیکنان و سرمربی تیم صنایع اتکا درخواست اتمام بازی را می دهد که ناگهان قاسم اکبری،محسن صلح جو،مهدی فتحی زاده و..... در مقابل تیم میهمان به سمت داور حمله ورمی شوند و داور بازی را زیر دست و پا، با مشت و لگد مورد ضرب وشتم قرار می دهند که اگریکی از مربیان(الوستانی) ودیگربازیکنان تیم صنایع اتکا وکادر تیم میهمان نبودند معلوم نبود چه بر سر این داور می آمد!!!

 تیم اتکا ظاهرا با مربی گری برگی زر خود را برای مسابقه مشت زنی(آسیایی) آنهم بطور حرفه ای آماده می کند که باید به این مربی فهیم احسنت گفت که در سال همت مضاعف و کار مضاعف،تمام همت خود را چند برابر کرده تا گروهی روی داور مسابقه ، کار مضاعف(کتک زنی) کنند.وداوری که باید یک روز مانده  به سیزده بدر در کنار خانواده تعطیلات را خوش بگذراند روانه بیمارستان، تا بستری ومداوا شود؟

جناب آقای برگی زر شما به عنوان یک مربی به اصطلاح حرفه ای باید بدانی که یک مربی مسائل تاکتیکی و فنی را به تیم القامی نماید نه بی ادبی وبی نزاکتی و........

در سیمای گلستان گفته بودی که این یک امر عادی است ومثال بازی دربی پیروزی واستقلال ویا بازی تربیت یزد با پیام مشهدراعنوان کردی در صورتی که در دربی پیروزی با استقلال این بازیکنان بودن که با هم درگیر و در بازی تربیت و پیام این بازیکنان پیام مشهد بود با تماشاگران تربیت یزد درگیر و  به زد وخرد پرداختند نه به داور بازی!

جا دارد از بومی گرایی جنابعالی تشکر ویژه داشته باشم که در بازی جام حذفی بین فولاد گستر تبریز و مس رفسنجان با ارائه بازی زیبای روح ا... عبدالهی واحد شعبانی نقطه قوت تیم فولاد گستر تبریز با سکانداری فرهاد کاظمی که نتیجه بازی 4 بر2 به نفع فولاد گستر تبریز شد را به شما تبریک بگویم.


مطالب مشابه :


اگهی استخدام مدرس و مربی

دارای سابقه تدریس و ترجیحا دارای کارت مربی گری از سازمان فنی و حرفه ای دوره های
آئين نامه نحوه تشکيل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

آئين نامه نحوه تشکيل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه ای صلاحيت فني حرفه اي صاحب کارت
برگزاری دوره پداگوژی

سازمان فنی و حرفه ای برای متقاضیان کارت (فنی و حرفه ای سازمان فنی وحرفه ای
آموزشگاههای آزاد در آموزشهای فنی و حرفه ای

مرکز آموزش فنی و حرفه ای آموزشگاه و اخذ کارت مدیریت و یا مربی گری به کارت ورود به
فرصت شغلی جدید نیمه دوم بهمن 90

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد تحت نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کارت مربی گری رسمی
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول استخدام پیمانی آموزش وپرورش استان مرکزی

شیوه نامه رتبه بندی حرفه ای معلمان . ماجرای استخدام مربیان پیش دبستانی/وعده جدید
معرفی مشاغل درآمدزا برای وقت های بیکاری

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل سایت مرکز تربیت مربی کشور . (واسطه گری در ملک و
توهین سرمربی تیم اتکا به گرگا نی ها

مربی گری یک مربی به اصطلاح حرفه ای باید بدانی که یک مربی مسائل تاکتیکی و فنی را
منابع و کتابهای اصلی دروس مهندسی برق

آموزشگاه فنی و حرفه ای برق علم وصنعت گری میر دریافت کارت ورود به
سرو موتورها

آموزشگاه فنی و حرفه ای برق علم
برچسب :