دو خبر مهم از باشگاه/ اسامی بازیکنان سال 91 و دیدار تدارکاتی با تیم ملی زیر 19 سال

  از سوی قائم مقام باشگاه اعلام شد:

اسامی بازیکنان سرخپوشان گرگان جهت حضور در لیگ برتر ۹۱

قائم مقام و عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان زمین اسامی بازیکنان این تیم جهت حضور در رقابت های لیگ برتر سال ۹۱ فوتبال بانوان ایران را اعلام کرد.

ThumbHandler.ashx?w=300&h=400&img=56-1.j

 علی نصیبی گفت: بعد از برگزاری جلسات تست، اردوها و تمرینات وحیده ایثاری، رقیه گرزین، فهیمه   تازیکه، عادله کریمی، مریم ممشلی، خدیجه تیموری، ستوده قادری افشار، فاطمه میرعرب، مریم بذرافشان، خدیجه نورمحمدی، هادیه کر، سمانه فخفوری، حدیثه قویدل، طاهره آلوستانی بازیکنان سال گذشته سرخپوشان گرگان برای سال ۹۱ نیز جهت حضور در تیم انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین در سال جاری فاطمه رحیمی، فائزه رجبلو، الهام سمیعی، فاطمه رجنی، ملیحه جامی بازیکنان بومی به مجموعه باشگاه اضافه شده اند.

قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان گفت: برای تقویت تیم در سال جاری شهین دانیالی از وحدت خوزستان، مرضیه نیکخواه و عاطفه شیرازیان از پاس همدان، و فاطمه حاجی مطلبی از شاهرود جذب تیم شده اند.

علی نصیبی خاطرنشان کرد: از بازیکنان سال گذشته باشگاه مریم رحیمی و یوکابد اسدی با شهرداری بم قرارداد امضا کرده و انسیه بادی و میترا حسن پور نیز از تیم جدا شده اند.

وی اظهار داشت: مربیگری تیم بر عهده سمیه کبیر است و سیده فاطمه حسینی و سیده نازنین حسینی به ترتیب به عنوان سرپرست و مدیر فرهنگی در تیم انجام وظیفه خواهند کرد.

تیم سرخپوشان گرگان در اولین بازی خود در چهارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان ایران، ۱۷ شهریور در پردیس بانوان ایران به مصاف استقلال خواهد رفت.

 

دیدار تدارکاتی تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران با دختران گرگان زمین

قائم مقام و عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان زمین از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان ایران در گرگان خبر داد.

علی نصیبی اظهار داشت: تیم ملی به دعوت باشگاه سرخپوشان گرگان جهت اردوی چهار روزه در این شهر حضور می یابد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی دختران زیر ۱۹ سال ایران، در خلال این اردو و در روزهای شنبه و دوشنبه یازدهم و سیزدهم شهریور در گرگان به مصاف سرخپوشان گرگان زمین نایب قهرمان لیگ برتر سال ۹۱ فوتبال بانوان ایران می رود.

قائم مقام و عضو هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان زمین گفت: تیم ملی غروب جمعه ۱۰ شهریور در گرگان حضور یافته و تا سه شنبه ۱۴ شهریور در این شهر تمرینات خود را ادامه خواهد داد.

علی نصیبی اظهار داشت: باشگاه سرخپوشان گرگان زمین امیدوار است با انجام بازیهای تدارکاتی با تیم سرحال و آماده زیر ۱۹ سال ایران، با آمادگی بیشتری در روز ۱۷ شهریور در تهران به مصاف استقلال ایران برود.

تیم ملی فوتبال زیر ۱۹ سال ایران که از شادی مهینی مربی گرگانی در کادر فنی خود سود می برد پیش از این و طی دو بازی تدارکاتی با نتایج ۸ بر صفر و یک بر صفر تیم های قم و ملوان بندر انزلی را شکست داده بود.

مریم رحیمی ستاره گرگانی فوتبال ایران که سال گذشته به همراه سرخپوشان گرگان زمین خانم گل لیگ برتر فوتبال ایران شد و امسال به تیم شهرداری بم پیوسته است، از ستون های اصلی تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران است.


مطالب مشابه :


برنامه کامل بازی های لیگ دسته اول آزادگان در فصل 91 _ 90

اولین پایگاه اطلاع رسانی لیگ یک . هواداران نساجی مازندران. کانون هواداران گازال جناح
جدول لیگ برتر یازدهمین دوره 90-91

تاریخچه و آمار لیگ برتر فوتبال فهرست کامل بازیهای برنامه هفته هجدهم لیگ
مشکلات و بیماری های فوتبال ما

جدول کامل لیگ برتر, برنامه کامل بازیهای لیگ یگ 90/91 برنامه کامل لیگ برترفوتبال91/90
دو خبر مهم از باشگاه/ اسامی بازیکنان سال 91 و دیدار تدارکاتی با تیم ملی زیر 19 سال

برنامه کامل بازی گرگان جهت حضور در لیگ برتر سرخپوشان, لیگ برتر سال 91
بررسی بازیهای مدعیان قهرمانی لیگ

در این میان لیگ برتر با تمام نقایص و کمبودهایی که در بدنه و سپاهان اصفهان؛بازیهای سخت
قرعه کشی لیگ برتر جوانان و امید ایران برگزار شد

قرعه کشی لیگ برتر برنامه کامل دور قرعه کشی مسابقات انفرادی و دو نفره بازیهای
قهرمانی اسپانیا در یورو 2012 - برنامه کامل ، نتایج و جدول یورو 2012 (جام ملتهای اروپا)

برنامه کامل نتایج بازیهای برنامه و جدول نتایج لیگ برتر ایران برنامه و
برنامه ، نتایج و جدول بازي‌هاي ايران در جام ملت‎ها آسیا 2015

برنامه کامل و برنامه و جدول نتایج لیگ برتر ایران برنامه و جدول نتایج لیگ 91-رهگیری
برچسب :