مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم وجدید دانشگاه آزاد داراب برگزار شد

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین صبح امروز مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب با حضور دبیر منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی، اساتید دانشگاه آزاد و جمعی از مسئولین شهرستان در محل دفتر رییس این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در زمان مسئولیت بنده سه نماینده، هفت فرماندار و چندین رییس منطقه عوض شد

محمد باقر موحد رییس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب ضمن تبریک به غلامعباس آریش سرپرست جدید این واحد دانشگاهی، جهت داشتن دانشگاهی با درجه بسیار بالا، خواستار همکاری مسئولین و اساتید با رییس جدید شد.

وی گفت:از حدودا 18 مهر 1381 که به عنوان رییس این دانشگاه انتخاب شدم تا آنجا که در توانم بود با همکاری تمام مسئولین کار هایی برای این دانشگاه انجام شد، به طوری که این دانشگاه را مانند بچه خود می دانستم. در زمان مسئولیت بنده سه نماینده، هفت فرماندار و چندین رییس منطقه عوض شد.

 

DSC_1075.2013030210491696.jpg

 

DSC_1093.2013030210492394.jpg

 

موحد با اشاره به فعالیت های انجام شده در دوران ریاست 10 ساله خود بر دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب گفت:در حوزه آموزش رشته های این واحد دانشگاهی از 10 به60 رشته افزایش یافت.رشته پرستاری نیز به دلایلی حذف شده بود که مجددا راه اندازی شد.

این استاد دانشگاه افزود: در حوزه پژوهشی از سال 82 به بعد، با حضور اساتید فرهیخته این دانشگاه در محافل ملی و بین المللی رتبه های برتر در زمینه ارائه مقالات کسب شدکه از جمله آن می توان به ارائه 70 مقاله ISI، بیش از 80 طرح خاتمه یافته و 110 مقاله علمی پژوهشی در زمینه های معتبر منطقه ای، ملی و بین المللی اشاره کرد.

وی ادامه داد: در حوزه اداری مالی، این دانشگاه توانست از واحد متوسط به بزرگ تبدیل شود و در سال گذشته رتبه اول منطقه و در سراسر کشور در بین واحد های بزرگ از لحاظ امتیازات مالی رتبه سوم را کسب کردیم. امسال نیز در منطقه رتبه دوم و در کشور رتبه چهارم را بدست آوردیم.

 

DSC_1104.2013030210492856.jpg

 

DSC_1118.2013030210493427.jpg

 

موحد ضمن تبریک به آریش گفت: شما در حوزه زیر ساخت دغدغه ای نخواهید داشت چرا که در این حوزه فعالیت زیادی انجام شده است که ساخت ساختمان آموزشی همراه با یک سالن آمفی تئاتر، 2 دستگاه خوابگاه به مساحت 4 هزار متر مربع، یک دستگاه سلف سرویس به مساحت 2 هزار متر مربع، بهترین مجموعه ورزشی، 4 هزار و سیصد متر مربع آزمایشگاه و کارگاه، توسعه شبکه برق از 60 کیلو وات به 700 کیلو وات از نمونه های آن است.

موحد تصویب کارشناسی ارشد رشته های مهندسی علوم دامی و شیمی تجزیه را از دیگر اقدامات انجام شده خود عنوان کرد.

ساختمان و خیابان های دانشگاه داراب را به نام امام حسن (ع) مزین کنید

در این مراسم محمد مهدی شجاعی فرد دبیر منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی داراب با اشاره به منسوب بودن شهر داراب به نام امام حسن مجتبی (ع) گفت:همه ساختمان ها و خیابان های دانشگاه آزاد داراب را یک به یک بنام این امام معصوم نام گذاری کنید . برای شروع در ورودی دانشگاه با نئون یا هر چیز دیگری که صلاح می دانید در همین امسال و تا قبل از عید نوروز نام امام حسن مجتبی (ع) طراحی و نصب وگزارش پایان کار داده شود.

این مقام مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد:در هفته، یک روز را مشخص و به تعداد دانشجویان و اساتید ناهار با بهترین کیفیت به نام مزین خانه امام حسن مجتبی (ع) تهیه و توزیع گردد.

 

DSC_1127.2013030210494194.jpg

 

DSC_1128.2013030210495193.jpg

 

شجاعی خطاب به مسئولین حاضر در این مراسم تودیع و معارفه گفت: تا به امروز 3 هزار دانشجو در این واحد دانشگاهی داریم که با این تعداد تقریبا 8  میلیارد تومان به طور مستقیم و 8 میلیارد هم به طور غیر مستقیم وارد دانشگاه و شهر می شود و این جمعا 16 میلیارد تومان گردش پیدا می کند و حداقل به60 میلیارد تومان می رسد که یک رونق اقتصادی برای شهر و دانشگاه است.

وی اضافه کرد : باید تا دو سال آینده تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب به 5 هزار نفر برسد.

وی ضمن تشکر از قبول مسئولیت دکتر غلامعباس آریش به عنوان رییس این واحد دانشگاهی خطاب به وی در رابطه با فعالیت های علمی گفت:همت کنید تا کارهای علمی و پژوهشی این دانشگاه به نفع شهرستان و کاربردی باشد.

دبیر منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشکر از موحد رییس پیشین این واحد دانشگاهی گفت:ایشان در این 10 سال زحمات فراوانی کشیدند و با وجود مشکلات عدیده ای که بود دانشگاه را سر پا نگه داشتند چرا که توانستند در بین شهرستان های استان فارس از لحاظ سطح تراز، تقریبا مقام اول را کسب کنند.

در این مراسم دکتر غلامعباس آریش سرپرست جدید دانشگاه آزاد داراب گفت:از  زمان غیبت بنده در این واحد دانشگاهی تا به امروز تغییرات بسیاری انجام شده است و دانشگاه در وضعیت مطلوبی قرار دارد که از مسئولین شهرستان تقاضا دارم همانطور که تا به حال با این واحد دانشگاهی همکاری کرده اند همکاری خود را ادامه دهند زیرا این دانشگاه متعلق به این شهرستان است واگر پیشرفت کند شهرستان پیشرفت کرده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از طرف دبیر منطقه یک دانشگاه و معاونت اداری مالی، حجت الاسلام عندلیبی، بسیج اساتید شهرستان و اعضای شورای شهر از زحمات رییس پیشین دانشگاه آزاد داراب تقدیر شد.

در این مراسم غلامعباس آریش به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب منصوب شد.وی فارغ التحصیل دکترای مهندسی عمران  و متولد گلکویه زرین دشت می باشد.


مطالب مشابه :


مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم وجدید دانشگاه آزاد داراب برگزار شد

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین صبح امروز مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب با حضور دبیر منطقه یک دانشگاه آزاد
تاریخچه و سابقه تاسیس

از مهر ماه 1372 مدرسه راهنمایی سما واحد داراب با نام غیرانتفاعی امام سجاد (ع) با تعداد 30نفر ... این واحد آموزشی کار خود را در مکان کلاسهای دانشگاه آزاد اسلامی و با کمترین
قطار شناور مغناطیسی

علوم و مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد داراب - قطار شناور مغناطیسی - علوم و مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد اسلامی داراب.
افتخارات

سمانه پاکیزه خو پرستاری آزاد داراب طیبه شریعتی پرستاری آزاد داراب ... پرستاری آزاد داراب کریم پاکیزه خو کارشناسی ناپیوسته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه دولتی
طرح جامع شهر داراب :

طرح جامع شهر داراب : محقق: شهدخت صفري. استاد راهنما : جناب مهندس سیدحمیدرضا طبیبی. شناخت تاريخچه : داراب يكي از شهرهاي قديمي فارس با نام قبلي دارابگرد يا
جدیدترین اخبار داراب

دبير کانون دانشجويي هلال احمر دانشگاه آزاد داراب با اشاره به آشنايي خوب و مناسب مردم داراب با فعاليت هاي هلال احمر به دليل قدمت و پيشينه حضور اين نهاد بشر دوستانه
عکس هایی از طبیعت داراب

داراب يولداش - عکس هایی از طبیعت داراب - تاریخی ..اجتماعی .. فرهنگی. ... صنایع دستی گردشگری داراب · دانشگاه آزاد داراب ... وحيد (عكس داراب ) · ************** · دانشگاه
اعتراض محمد باقر مهاجر به یک انتصاب عجیب

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین عصر امروز شنبه 29 تیرماه راس ساعت 18 مراسم ... مهاجر دکترای تاریخ معاصر ایران اسلامی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب
هفتادمين سالگرد تأسيس باغ ملي راپاس بداريم (2)

تا اين زمان همه خيابانهاي داراب و از جمله خيابان محمد رضا شاه و حواشي باغ ملي خاكي بودند و روزانه توسط رفتگران جهت ... و تلفن خانه و شهرباني و زندان و مدارس شهر آزاد و بهار در حاشيه شرقي و بانك كشاورزي در حاشيه جنوبي آن قرار داشتند. .... دانشگاه آزاد داراب
دوره HSE-MS شهرستان داراب

نام دوره : مدیریت ایمنی، بهداشت محیط زیست HSE-MS. زمان دوره : 20 اسفندماه (چهار شنبه). مکان برگزاری : دانشگاه آزاد داراب. ساعت شروع کلاس : 8:30 صبح تا 16:30 عصر.
برچسب :