تقدیرهای تخصصی

 

ن و القلم و ما یسطرون

قسم  باد بر  نون  و آنگه  قلم          به هر چه که با آن نویسند هم

که از لطف  و  از رحمت  کبریا          گرفتی  تو عقلی  تمام  از خدا


همکارهنرمند خوشنویس جناب آقای...................................


فرهنگ و هنر که حاصل عقل  سلیم و ذوق لطیف است با انسان هایی از این تبار ، اعتبار می یابد.

به پشتوانه ی دانش ، بینش و نگارش در هنر خوشنویسی و در کمالِ کمال خواهی ،

آرمان طلبی و رشد و بالندگی و به پاس رفتار لطیف و نوشتار ظریف که با ترکیب رفعت

و رافت همداستان است این لوح تقدیر  ; از دریچه ی هنر و از روزنه ی سپاس ،

تقدیم حضور  گهر بارتان می گردد.

با امید به اینکه این موفقیت شایان به همت ، حمیّت و حکمیت همکارفرهیخته و فرزانه

ای چون شما تداوم یابد.


از خالق زیبایی ها مسالت داریم که توفیق رفیق طریقتان گردد و آثار ارزشمندتان در

چشم همگنان ماندگار باشد.

قلم را آن زبان نَبوَد که سرّ عشق گوید باز             ورای حدّ تقریر است شرح آرزومندی


 

ان هذا القرآن یهدی للتی هی اقوم

همانا که قرآن شود راهبر                       به راهی کز آن نیست پاینده ترهمکارمحترم مانوس با قرآن  جناب آقاي .....................................

از اینکه با اعتماد وافر و اطمینان خاطر در پرتو چلچراغ قرآن ، به سعادت زندگی در وسعت حیات جاوید کتاب الله عنایت داشته و به توفیقات الهی درتعلیم وتربیت قرآنی وآموزش قرآن به نسل آینده  به شکرانه ی این توفیق وبه پاس قدردانی از زحمات ارزشمندو خطیر جنابعالی این لوح سپاس با ایمان و اخلاص تقدیم حضور سرشار از معنویت و برکت شما می گردد.

 


امید است درپناه رب جلیل پایدار و برقرار و عزت مدار باشید و در دل مومنان ماندگار.

اللهم نور قلوبنا باقرآن و زین اخلاقنا بالقرآن واصلح امور نا بالقرآنبا توگر خواهی سخن گوید خدا ، قرآن بخوان                تا  شود  روح  تو  با  حق  آشنا  قران  بخوان

رتل  القرآن  ترتیلا  ،  خدای  رحمت  است              می دهد قرآن به  جان و دل صفا ،  قرآن بخوان


 

هذا فضلا من ربک ذلک هوالفوز العظیم   دخان 57

که این فضل ازسوی یزدان توست                             همین بود فوز عظیم ازنخست


جناب آقای :

به مصداق آیه ی شریفه ی ومن شکرفانمایشکرلنفسه وبه شکرانه ی توفیق وبه رسم ادب و ارادت ;بسی شایسته است ازتلاش های بی شایبه و زحمات صادقانه ی جناب عالی که در برپایی و برگزاری    برنامه های آموزشی وپرورشی وفراهم نمودن محیطی آرام   وصمیمی همت وسعی وتلاش مضاعف مبذول داشته اید;کمال تشکر وتقدیر راداشته باشم .

باامید به این که همواره توفیق ، رفیق طریق سعادت ، سیادت وسلامت شما باشد.


استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / همکار ارجمند ..................................

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم.

آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .

معلما روزت مبارک

 

معلم گرانقدر /همکار ارجمند ..................................

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است بخصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت کرده که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد،

ضمن گرامیداشت روز معلم به این وسیله از زحمات جناب  عالی در پیشبرد اهداف وپیگیری امور آموزشی وپرورشی این آموزشگاه تقدیر وتشکر می نماییم وامید آن داریم که  درسایه ی الطاف الهی همواره در سنگر خدمت به نوگلان این مرزو بوم وآینده سازان میهن عزیزمان استوار  و سرافراز بمانید.

معلما روزت مبارک
 

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش هایسترگ معلمانی است که شمع وجود گرانقدر خویش را تقدیم به آستان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران نمودند.

 

استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / همکار ارجمند ..................................

در سالرزو شهادت بزرگ معلم انقلاب اسلامی ، استاد شهید مطهری و  گرامی داشت یاد و خاطره آن شهید  که مزین به نام روز معلم است؛ 

این لوح تقدیر تقدیم حضور گرانمایه شما می گردد به پاس (کار و) همت عالی تان در ؛

تلاش  جهت انتقال ارزشهای علمی و فرهنگی به مدارس ، توسعه و ترویج فرهنگ ناب اسلامی ، اجتماعی و عاطفی دانش آموزان  و  همچنین  حفظ ارزشها و نیز حراست از مرزهای اعتقادی و حفظ دستاوردها و تبیین ارزشهای انقلاب در مدارس که یکی از مهم ترین اهداف تربیت فرزندان این مرز و بوم است.


با امید به اینکه در پرتو عنایات حضرت حق و رهنمود های جناب عالی ، دانش آموزان مقید به احترام و عمل به ارزشهای انقلاب اسلامی و مزین به اخلاق پسندیده ی روحی و شخصیتی گردند.از ايزد منان موفقيت های روز افزون در راستای تلاش و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران تحت زعامت و اطاعت از  اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی  در سال ... را خواستار است.

 

 

بسمه تعالی
لوح سپاس
« چه بسیار فرق است میان کاری که لذتش برود و گناهش بماند و کاری که رنجش برود و اجرش اندوخته شود »
رسول اکرم (ص)

بردار بزرگوار جناب آقای ..........

دبیر محترم تربیت بدنی
یقیناَ پیشرفت دانش آموزان درزمینه ی ورزش وکسب افتخارات درسطوح قهرمانی و ...........، مرهون تلاش بی دریغ اساتیدومربیان خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء این عزیزان قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و تربیت ورزشی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. لذا بر خود وظیفه می دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق»، از عنایات و توجه جنابعالی به امر  ورزش های کلاسی وگروهی وفردی و اجرای مسابقات ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش درمدرسه، قدردانی نماییم.
سلامتی وموفقیت روزافزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
باسمه تعالی

الله عنده حسن الثواب- (آل عمران195)ز سوی خدا هست اجری نکو           که پاداش نیکو بود نزد اوهمکارمحترم وزحمت کش وملم یارگرامی
جناب آقای ...از اینکه با عنایات خاصه ی حق ، کار و تلاش مداوم را در عرصه ی خدمت رسانی وتعظیم وتکریم دانش آموزان واولیاوهمکاران  وظیفه ی اصلی خود دانسته و در کارتان صداقت، در نگاهتان محبت، در اندیشه تان خیرخواهی، در رفتارتان شادابی، در سکوتتان دقت و در تلاشتان اخلاق و جدیت را ره توشه ساخته اید به پاس حسن سلوک و اسلوب انسانی واخلاقی این لوح تقدیر؛ پیشکش حضور سازنده وثمر بخش شما می شود.امیدوارم همواره همای سعادت در آسمان زندگیتان در پرواز باشد.

                                                          مدرسه ی راهنمایی امت

                                                      غلامحسین کلیدری

                                                   اسفندماه1391

بسمه تعالی


متن لوح تقدیر در روز تربیت و امور تربیتی
ربناالذی اعطی کل شیءٍ خلقه ثم هدی طه 50
مربی ارزشمند/معاون پرورشی ارجمند ...................................


از اینکه در جهت انتقال ارزشهای دینی و فرهنگی انقلاب اسلامی به مدارس ، تربیت و بازسازی دانش آموزان در فضایی انقلابی و اسلامی ،


زمینه سازی برای ورود نگرش های دینی و ارزشهای انقلابی ، شناخت و پرورش استعداد های دانش آموزان در رشد دینی ، عقلی ، اجتماعی و عاطفی آنان و حفظ ارزشها و نیز حراست از مرزهای اعتقادی و حفظ دست آوردها و تبیین ارزشهای انقلاب در مدارس که یکی از مهم ترین اهداف تشکیل امور تربیتی است ؛ به نحو شایسته ای اهتمام ورزیده اید، در کمال مسرت این لوح تقدیر ، تقدیم محضر گرانقدر شما می گردد.


با امید به اینکه در پرتو عنایات حضرت حق و رهنمود های جناب عالی / سرکار عالی ، دانش آموزان مقید به احترام و عمل به ارزشهای و مزین به اخلاق پسندیده ی روحی و شخصیتی گردند.


در پناه الله محبوب و مطلوب باشید.


مطالب مشابه :


متن تقدیر نامه مسابقات قرآن

متن تقدیر نامه مسابقات قرآن. « ق و القرآن المجید». من قرأ القرآن و هو شابٌ مومن اختلط القرآن بلحمه و دمه. هر کس قرآن را تلاوت کند در حالی که جوانی مومن باشد قرآن با گوشت
لوح تقدير ‌مسابقات قرآن

20 سپتامبر 2013 ... مـؤســسه قــرآنــی إقـــــــــرأ - لوح تقدير ‌مسابقات قرآن - خانه قرآن قاريــان هورامـان‌تخت - مـؤســسه قــرآنــی إقـــــــــرأ.
متن تقدیرنامه

تعدادی متن نمونه استفاده شده در لوح های تقدیر اداری در ادامه آمده است. ..... یافته که درجهت تعمیم و تعمیق فرهنگ قرآنی تلاشی هرچند ناچیز نمائیم، خدای متعال را شاکریم .
متن لوح تقدیر؛1

7 آوريل 2013 ... به منظور اجرای برنامه های متنوع قرآنی تلاش بی دریغ داشته باشید، بر خود لازم می دانیم بابت همه تلاش های انجام شده از جنابعالی تقدیر وتشکر نماییم.
لوح سپاس قرانی

لوح سپاس قرانی. سلام- با توجه به اینکه قرآن سرچشمه همه کتابها است و همه کتب برای اینکه کتابشان مورد توجه ومطالعه خوانندگان قرار گیرد از او وام می گیرند همچنین
شادی آفرینی در کلاس قرآن به همراه چندین توصیه به معلمان عزیز

ارسال اسامی همکاران موفق به ناحیه و استان برای اهدای لوح تقدیر به آنان - تهیه روزنامه دیواری مرتبط با قرآن (جدول - داستان – چیستان و...) - تأکید به اجرای فعالیت انس با
گزارش جشن قران

گزارش جشن قرآن دبستان خديجه كبري (س) مورخه 22/2/1392 ... جشن و اهداي جوايز ويژه دانش آموزان شركت كننده در طرح جابر ابن حيان و لوح تقدير و جايزه به برگزيدگان مسابقات فرهنگي هنري. 12-قرائت متن شكر گزاري آموزش قرآن توسط دو نفر از دانش آموزان.
متن لوح تقدیر فرهنگی و هنری

21 ا کتبر 2013 ... استخاره با قرآن استخاره · متن لوح تقدیر فرهنگی و هنری. ۱- متن لوح تقدیر کانون فرهنگي. لوح تقدیر. دانش آموز عزيز خانم .......... سلام عليکم.
تقدیرهای تخصصی

و رافت همداستان است این لوح تقدیر ; از دریچه ی هنر و از روزنه ی سپاس ، ... از اینکه با اعتماد وافر و اطمینان خاطر در پرتو چلچراغ قرآن ، به سعادت زندگی در وسعت حیات جاوید کتاب الله عنایت داشته و به .... متن لوح تقدیر در روز تربیت و امور تربیتی
متن تقدیر نامه کانون انتظار از امام جمعه محترم

20 فوریه 2015 ... کانون انتظار نصرآباد - متن تقدیر نامه کانون انتظار از امام جمعه محترم ... ولایت و همه خادمان صدیق و مشفق اسلام و قرآن ؛ اکنون که با گذشت بیش از دو سال
برچسب :